Обява

Свий
Няма добавени обяви.

джип къса база

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: джип къса база

    Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
    Така като чета условията Фронтерата не е лош вариант, само ако ще въртиш повечко километри е по-добре дизеловия вариант от подписа ми - доста по-хуманен разход дава! .
    Колега сигурен ли си,че разхода на дизела е по-хуманен от този на бензиновия вариант с ГИ? Твърдението ти няма нищо общо с действителността.
    Опел Фронтера Б КБ

    Коментар


    • #17
      От: джип къса база

      Бюджета е 10 000 лева само за черен път и малко асфалт.

      Коментар


      • #18
        От: джип къса база

        Рав4, къса база, бензинов мотор. - единствения минус е малкия обем.

        Всичко което е по-джип за тези пари не е рентабилно за каране 150-160 км/ч.

        Коментар


        • #19
          От: джип къса база

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение

          Ся очаквам и Пенчо, ей така, за разкош, че КИА-та вече е възкръсната от Дедо.
          Аааа вчера се върнА при Дедо на репатраче!
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • #20
            От: джип къса база

            Първоначално публикуван от motoforest Преглед на мнение
            Бюджета е 10 000 лева само за черен път и малко асфалт.
            Те ти

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Щом с нивата се минава без да се включва нищо, значи пътя е проходим за москвич. Демек е апсолютно се тая кво ще се вземе.
            Та ако имаш пари си зимаш Г класа, ако нямаш примерно Дъстър.
            Т.е. Дъстър.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: джип къса база

              Nissan terano 2.7 TDI ,също е вариант ,добър разход на гориво ,много разпространен джип ,не вози кой знае колко лошо ,и става за всекидневна употреба,пък и си е доста корав като цяло!
              Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
              Уаз 469
              Nissan Patrol Y160

              Коментар


              • #22
                От: джип къса база

                Първоначално публикуван от sid6624 Преглед на мнение
                Колега сигурен ли си,че разхода на дизела е по-хуманен от този на бензиновия вариант с ГИ? Твърдението ти няма нищо общо с действителността.
                Нали знаеш защо хората си купуват дизели при голям пробег? Аз се возя за 14ст/км и при скорост 140 разхода ми е 10, без да преправям нищо по колата.
                Honda XL600LM, 1987
                Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                Коментар


                • #23
                  От: джип къса база

                  Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                  Нали знаеш защо хората си купуват дизели при голям пробег?
                  Всъщност не знам.Явно с теб живеем в два различни свята.В света в който живея аз за голям пробег 90%от хората карат бензин с АГУ.
                  Опел Фронтера Б КБ

                  Коментар


                  • #24
                    От: джип къса база

                    Първоначално публикуван от sid6624 Преглед на мнение
                    Всъщност не знам.Явно с теб живеем в два различни свята.В света в който живея аз за голям пробег 90%от хората карат бензин с АГУ.
                    А печките са за (късо) градско и гората.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #25
                      От: джип къса база

                      Първоначално публикуван от miroslav_t Преглед на мнение
                      Здрвавей колега имам фронтера 3.2 къса единствена е във сайтовете за коли и джипове.разхода и във софия е 13-14/100 по колонка джипа върви доста на 180 км спи по магистралата на 4000 оборота а до 6500
                      Опс !

                      Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                      .... посмали на 130-140 и ще стане работата....


                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      А печките са за (късо) градско и гората.
                      Печките се карат и на късо и на дълго . Бендзиновите - тоже . Включително Москвичете , Жулитата , ТрабантЪт и Заз-а ( ако за последния не вЕрваш - питай Пенчо ) . Включително и УАЗ - Патриот . А пък аз даже съм виждал и велосипеди на дълъг път . Демек : всичко на колелета става .

                      Обаче не четеш между редовете Горе иде реч за мерене на ... бензинова и дизелова Фронтера .
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • #26
                        От: джип къса база

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                        Опс !





                        Печките се карат и на късо и на дълго . Бендзиновите - тоже . Включително Москвичете , Жулитата , ТрабантЪт и Заз-а ( ако за последния не вЕрваш - питай Пенчо ) . Включително и УАЗ - Патриот . А пък аз даже съм виждал и велосипеди на дълъг път . Демек : всичко на колелета става .

                        Обаче не четеш между редовете Горе иде реч за мерене на ... бензинова и дизелова Фронтера .
                        Чета всичко, и най-вече написаното.
                        ТълкувАния не ми се правят, еле па ако някой си мери нещо си.

                        Темата е "джип къса база", който на колегата му се ще да се движи със 160.
                        Това за дизел или газ/бензин беше прагматична тънка сметка,
                        но който иска да кара със джип със 160, или не го интересува разхода, или е объркан,
                        та разискване в посока 2.0D или 3.2V6, или V8 са излишни.

                        Ето колегата за какво се надява да му помогнем
                        Затова се надявам да е нещо по стабилно ако съществува въобще такова животно.
                        та предложи нещо подходящо.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #27
                          От: джип къса база

                          Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                          Нали знаеш защо хората си купуват дизели при голям пробег? Аз се возя за 14ст/км и при скорост 140 разхода ми е 10, без да преправям нищо по колата.
                          Това за 10 /100 със скорост 140 и фронтера не го вярвам. Посмали малко поне на 120.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • #28
                            От: джип къса база

                            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                            Това за 10 /100 със скорост 140 и фронтера не го вярвам. Посмали малко поне на 120.
                            Какво да ти кажа - не мисля, че е нещо извънредно този разход за дизел, пък бил той и Фронтера! Все пак четем внимателно подписа и виждаме, че става въпрос за най-новия, най-мощния и логично най-икономичния дизел слаган само последните две години от производството. Следващия път като пътувам по Тракия ще пробвам да ти направя едно клипче.
                            Honda XL600LM, 1987
                            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                            Коментар


                            • #29
                              От: джип къса база

                              Ако клипчето е на показанията на бордкомпютара то това едва ли е най-достоверната информация.Пиша принципно,не за конкретния модел и кола.

                              Коментар


                              • #30
                                От: джип къса база

                                Гранд.....4.7.....с куадра ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X