Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Два досадни проблема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Два досадни проблема

    Имам 2 досадни проблема и тъй като не съм силен в ел. частта ви питам за съвет. Става въпрос за фронтера спорт Б 2000 г 2.2 ДТИ:
    1. Пълня резервоара до горе. Датчика на горивото показва 3/4 пълен. Карам 100 км. и през това време стрелката спада мн. бързо и след 100 км. е на 0 и почва да свети лампата на резервата. Има си гориво естествено. На какво може да се дължи това? На поплавъка и сондата ли или на уреда в таблото?
    2. Осветлението на километража и датчика за гориво свети когато реши. Понякога светва, понякога угасва. Светва, покарам и угасва понякога. Гадно е като караш и има ограничения. Иначе осветлението на оборотомера и датчика за температура си е наред. Какво може да е и как да го отстраня?

  • #2
    От: Два досадни проблема

    Първоначално публикуван от ninurta Преглед на мнение
    Имам 2 досадни проблема и тъй като не съм силен в ел. частта ви питам за съвет. Става въпрос за фронтера спорт Б 2000 г 2.2 ДТИ:
    1. Пълня резервоара до горе. Датчика на горивото показва 3/4 пълен. Карам 100 км. и през това време стрелката спада мн. бързо и след 100 км. е на 0 и почва да свети лампата на резервата. Има си гориво естествено. На какво може да се дължи това? На поплавъка и сондата ли или на уреда в таблото?
    2. Осветлението на километража и датчика за гориво свети когато реши. Понякога светва, понякога угасва. Светва, покарам и угасва понякога. Гадно е като караш и има ограничения. Иначе осветлението на оборотомера и датчика за температура си е наред. Какво може да е и как да го отстраня?
    Всичкото това се дължи на интервенция на автоджамбазина ( или негов авер ) в опитите му да върне километража , за да докаже при продажбата , че джипа е "на реални километри" . Иначе проблемите са решими .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #3
      От: Два досадни проблема

      Бе той е на доволни километри и сега. Какво е? Ако го включат на "компютър"-а ще се разбере ли? Че съм наплашен от майстори вече и предпочитам да отида с поне идея какво е.

      Коментар


      • #4
        От: Два досадни проблема




        Проблем със скоростомера на Фронтера



        Ред на презапояване на таблото на Фронтера Б

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X