Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    С мен?
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      С мен?
      С тебе на неделната служба в църквата
      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

      Коментар


      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        https://www.facebook.com/iungata.iun...type=3&theater


        понеже бях сам,не посмях да кача едно стръмно баирче,за което незнам дали ще ми стигне силата

        Коментар


        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          Един съвет , следващият път когато снимаш демонстрационен клип не усилвай толкова музикалния фон защото не се чува нищо от обясненията ти които и без това са приглушени от шлема . Разбирам че те кефи музиката , но нали целта е демонстрираш трасето , а не колко е яка "музиката" в "бегачката" ...
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Още не мога цялото,като дойде някои от спецовете и даде някои съвет,тогава ще пусна клип без музика с говорене,а това просто,днеска ходих да се престраша да се пусна по първият склон,понеже не сме карали такива машини и нямаме опит,си е страшничкоима места за които не се чуствам готов

            Коментар


            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              Бе знам, че на клип и снимка не се получава реална представа за препятствията, ама на първо гледане ми се струват доста ташаклийски.

              Ма така е, за несвикналия човек това си е сериозно препятствие, като си спомня аз какъв страх брах на едно нищо и никакво качване с бъгито на Данчо...

              Ще дойдем да тестваме баирите ви, само да сме здрави до другата неделя...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                бай Кольо ,ела от събота,6 шатри ще ги съединим и увием със стреч и печката на макс,а това спускане,от една седмица го мисля и гледам клипове за мутивация летял съм,от облака се пускам надолу,обаче това е нещо много ново и странно за мен,на клипа някак майтап се струва но на живо си е друго ,а локвичките,аз имам гуми и минавам,но които няма ,там си стои или минава на магия,чудя се да вдигна ли нивото на водата с 20 см,никои нищо не казва,ама после ще има недоволни и нивото
                Аз искам да участвам,обаче Борко ще прокара през някви извратени места и ще бера срам пред наша си публика,а пък Франкенщайн си е Модифициран и няма как да е в Сандарт

                Коментар


                • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  В събота най-вероятно ще работим, а и да не-с преспиването ще е тегаво, та направо в неделя. Ще глътна за час 60-те километра.

                  Относно участието ти-по-добре недей, по принцип организаторите не карат на собствените си състезания. Има и изключения де, особено в траяла, ама там е друго.
                  Нивото на водата не пипай, че ще има уда(р)вени двигатели, не знам кой ще има шнорхел. И аз няма да имам де, ама и да удавя двигателя-не ми пука особено. За разлика от много други, които ще се оплакват.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    Да прав си ,относно участието,по-принцип не се пускам,защото организатора само губи,ако е последен,смях в залата пред своя публика,ако е напред,казват че са го бутнали напред,то и без това търчене много ще има
                    Тя водата чак за давене няма да е,но го дават 10 градуса,сега на франкенщай му влиза водичка отдолу в купето щото няма тапи,и ако се вдигне с 20 см,може и седалката да намокри и си е гадничко

                    Коментар


                    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      По добре сложи някоя и друга гума, ако няма - може да донесем
                      Samurai Gemax

                      Коментар


                      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Стига с тези гуми бе!
                        Отвратително нещо са, не знам кой ги измисли, ама е за еба...ъъъ, таковане...
                        Ако има гуми-аз се отказвам, сериозно.

                        Юнга, по въпроса за тапите-аз на моя Франко специално му пробивах дупки в пода(тапите отдавна ги няма) за да може да се оттича водата. А има доволно откъде да влезе, шлайфа е играчка в ръцете ми когато стане въпрос за наджипване на джип
                        На Разград сети ли се да погледнеш вътре?
                        А и офроудърите не се страхуват от студена вода. Не ни е приятно разбира се, ама щом се налага...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Гуми от камион ли?,имаме много,и багер ще има събота,може направим някои фантазии

                          Коментар


                          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Бай Кольо,сега 15 мин приказвахме със Щилката от Шумен.искал да идва но има състезание на Долна,та питах,викам има един Кольо от Шумен,кара ли този човек
                            Щилката вика ,остави го тоя ,не е добре с главата мислел си че кара ,докато не видял ти откъде минаваш,а той си е доста луд в карането
                            А за тез гуми ,имаме,в земята ако се закопаят и стърчат ,дали няма стане

                            Коментар


                            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Кой Щилката бе, Мишо ли?
                              Той по принцип е моторджия, имаше падане в Гърция, след което месото му било така остъргано, че се виждала костта.
                              Та може да спорим кой е по-луд от двама ни.

                              Гуми недей, гадни са, счупи джип, много хора ще те псуват после.
                              Карал съм много такива, и все е гадно. Имаш си достатъчно добри препятствия, не преигравай, че човек лесно се увлича, и се получава оливане с препятствията.

                              Може да направиш "слонски стъпки"-шахматно разположени ями, копани с багера, не по-дълбоки от 30-40 см(все пак по трасето ще карат и стандартни джипове), като за размера на ямите и колко начесто да са-питай Борко, Гемакса, Жоро Донев, Мехата, или който ти е под ръка.
                              И знай, че правиш трасе което трябва да може да се минава, щом ще е за време. Щото ако има място в което задължително се закъсва-всичката организация отива по дяволите, и само дето сте си изхабили ентусиазма.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:препятствие.jpg
Прегледи:1
Размер:54.6 КБ
ID:5732103 начертах набързо 3 вариянта,може и трите да се минават,тези гуми ако се сложат в дупки ,няма да мърдат много,но си мисля че ще направят беля и ще стане мазало,но може да се направи,а третият вариянт е лесен и ефикасен,поне аз така си мисля,иначе ,окопите със страничният наклон е много много хубаво,от едната страна се люшваш в другата,при третият вариянт,кола няма може да мине ,но джипа ще си минава без удари по колата ,няма да са като бордюри а овални.няма как да опре средата ,защото когато едната гума е вътре ,другата е навън

                                ОБЪРКАЛ СЪМ ПРИ ОКОПА,ДЪЛЖИНА-150 СМ,ШИРОЧИНА 50СМ,ДЪЛБОЧИНА 30 СМ-ПРИМЕРНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X