Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уаз ауспух

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Уаз ауспух

    Здравейте колеги. Имам голям проблем. Немога да си карам колата. Побеснял съм. Остава да откача и да смачкам физиономията на някой вносител на "руски" части. Проблема ми е следния: Изгнила ми е цялата изпускателна система на Буханчето. Ходих в магазина и си взех нова. Видя ми се,че предната тръба е малко по различна но я взех. Почнах монтажа МУК не става накрая на тръбата има завой хем надолу хем настрани. Направо сочи към задно дясно колело. Отидох да я връщам и ми викат оооо тя била за волга сфинявай ще ти я сменим. Чакам. Отивам днес докарали ми друга,гледам я АА по прилича на старата викам,ще стане ли а те о да да. Отивам си и пак грездей слагам я дето е с 8 сантиметра под раздатката и немога да я хвана за нея както си е оригинално ами и опира в предния кардан. А кажете ми какво да ги правя тия от КОНДОР АВТО. Имал ли е някой от вас подобен проблем. За мен частите са уникално менте. Каквото и да купя от КОНДОР АВТО после го връщам.

  • #2
    От: Уаз ауспух

    Купувай от Сашо от Плевен. Фирма Карбон, тук е "уазик".
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Уаз ауспух

      Така ще направя май. Ама утре ще ида да им я върна и да им тегля пипера смачкан.

      Коментар


      • #4
        От: Уаз ауспух

        Руски гърнета съм купувал веднъж. Няма такъв кривоч - даже и да му уцелят каталожния номер. Това и за УАЗ, и за Лада, и за всичко.
        1-2 пъти след това съм пробвал да взема ама с колата на място. Като го наложа на мястото на старото веднага го връщам.

        Оттогава - в емкомплект, да ги редят на място. Хем ми го правят както аз искам, хем колата после умира преди гърнетата.
        Конкретно на УАЗ тръбата трябва да излиза в ъгъла пред задната дясна гума. Така няма да го смачкаш като дадеш назад в калта.

        Коментар


        • #5
          От: Уаз ауспух

          Да добавя:

          Навремето УАЗ сам си произвеждаше началната тръба за старите модели.Според мен въпреки скъпата цена си беше добра изработка.
          Ном.номер 452-1203010.Тази я свалиха от производство. УАЗ започна да произвежда тръба 452-1203010-10. Тази втората е с по малък ъгъл.
          Първата е за по старите буханки - по спомени след 2002 г.
          Тръбите се произвеждат от два производителя БАКСАН и Н.Н. Баксан е по добра но и по скъпа.
          Скоро и ние ще прибегнем към доставката на резервни части от по ниския ценови диапазон. Явно трудно ще се поддържат скъпите части.
          only 4 x 4,sim AWD

          Коментар


          • #6
            От: Уаз ауспух

            Да благодаря. Тази дето я взех струва 23 лева. Аз и 70 ще дам ама да ми свърши работа. Твърде се съмнявам че са я правил и нейде из гаражите в България. Тя е отвратителна нищо общо с оригинала имам чувството че е от Камаз. Най лошото в моя случай е че немога да получа достоверна информация за качествена част и от къде да я взема.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X