Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol Y61 2000 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За Nissan Patrol Y61 2000 г.

    Здравейте колеги, имам nissan patrol y61 2000г. 3ка дизел 158 коня каква програма да си взема за компютъра да пипна горивната помпа за повече гориво защото е електрическа и не виждам друг вариянт ??? Благодаря ви предварително

  • #2
    От: За nisan patrol y61 2000 г

    Ама сериозно ли питаш това!? Така няма да стане
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

    Коментар


    • #3
      От: За nisan patrol y61 2000 г

      Дали само интервенция по ''Електрическата'' горивна помпата ще достатъчно за желаният резултат?? Много погрешно схващане за мотора ZD30. Има варианти да се изкара допълнителна мощтност, но друг е въпроса как и дали е препоръчително особено в твоят случай (от първата серия на ZD30). Има хора които работят точно това, така че не си вземай беля да си играеш на чип-тунинг специалист.
      По начина който си задал въпроса показва, че не си наясно с този мотор, съвет от мен не си прави експерименти освен ако не си решил да го сменяш с мотор от БМВ примерно!
      NISSAN PATROL Y61 ZD30
      HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

      Коментар


      • #4
        От: За nisan patrol y61 2000 г

        Дали само интервенция по ''Електрическата'' горивна помпата ще достатъчно за желаният резултат?? Много погрешно схващане за мотора ZD30. Има варианти да се изкара допълнителна мощтност, но друг е въпроса как и дали е препоръчително особено в твоят случай (от първата серия на ZD30). Има хора които работят точно това, така че не си вземай беля да си играеш на чип-тунинг специалист.
        По начина който си задал въпроса показва, че не си наясно с този мотор, съвет от мен не си прави експерименти освен ако не си решил да го сменяш с мотор от БМВ примерно!
        NISSAN PATROL Y61 ZD30
        HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X