Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блажени са ... незнаещите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Блажени са ... незнаещите

    Ето нещо от/за/по отношение на - бардовете:


    Нещо за текста (еле па за музиката)?
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #32
      От: Блажени са ... незнаещите

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Ето нещо от/за/по отношение на - бардовете:
      Нещо за текста (еле па за музиката)?
      Текста... (обърни внимание на 37:05 и 40:25)

      Коментар


      • #33
        От: Блажени са ... незнаещите

        Благодаря за шегичката, усмихна ме сутринта - да тренираш рисуване

        Коментар


        • #34
          От: Блажени са ... незнаещите

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение

          Спорех наскоро с жената за изкуството, музиката и въобще творчеството, че са нужни предимно труд и много себеотдаване и още труд и те така.

          Тя, жената вика не, всичко е даденост, талант иначе казано; нещо с което аз категорично не съм съгласен, но както и да е.
          Познавам драскачи, които за 20 и кусур години "тренировки" са на нивото на 7 годишно талантливо дете...
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • #35
            От: Блажени са ... незнаещите

            И аз си мисля че относно изкуството много труд без талант си е просто болни амбиции. В тая връзка съм се зарекъл просто да давам възможности на децата ми доколкото мога. Сами да решават какво, колко и докога.
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • #36
              От: Блажени са ... незнаещите

              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
              И аз си мисля че относно изкуството много труд без талант си е просто болни амбиции.
              Именно.
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #37
                От: Блажени са ... незнаещите

                Не само за изкуството.
                Народа го е казал: "Насила хубост не става !"

                ... а иначе, напъни се наблюдават във секви посоки.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #38
                  От: Блажени са ... незнаещите

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Не само за изкуството.
                  Народа го е казал: "Насила хубост не става !"

                  ... а иначе, напъни се наблюдават във секви посоки.
                  За съжаление некои работи стават с много труд и инат. Навремето много ми се отдаваха разказвателните предмети ама нашите бяха решили че трябва да кандидатствам с математика. Зора беше голям докато ми я наблъскат в главата. Е в крайна сметка завърших за инженер и поработих че ми и хареса, ама други решиха да няма бъдеще за инженери в нашия край, та сега търча по баирите.
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #39
                    От: Блажени са ... незнаещите

                    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                    И аз си мисля че относно изкуството много труд без талант си е просто болни амбиции. В тая връзка съм се зарекъл просто да давам възможности на децата ми доколкото мога. Сами да решават какво, колко и докога.
                    Това са две различни неща. Предоставянето на възможности не е лесно, но е недостатъчно. Без И труд си е чалга ...от националната лотария.
                    В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                    В. Иванов

                    Коментар


                    • #40
                      От: Блажени са ... незнаещите

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      Не само за изкуството.
                      Народа го е казал: "Насила хубост не става !"

                      ... а иначе, напъни се наблюдават във секви посоки.
                      Смятам ще разрешиш да допълня:
                      И от всеко дърво свирка не става.
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Блажени са ... незнаещите

                        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                        И аз си мисля че относно изкуството много труд без талант си е просто болни амбиции. В тая връзка съм се зарекъл просто да давам възможности на децата ми доколкото мога. Сами да решават какво, колко и докога.
                        Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                        Това са две различни неща. Предоставянето на възможности не е лесно, но е недостатъчно. Без И труд си е чалга ...от националната лотария.
                        Той никъде не твърди, че е едно нещо. Дава им възможност, а те си преценяват колко да се пънат и до кога има смисъл.
                        А по темата. Незнаещите може да са блажени само на себе си.
                        Песничка с превод http://www.vbox7.com/play:2b6df93c8c
                        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                        Коментар


                        • #42
                          От: Блажени са ... незнаещите

                          Колко е хубаво да си незнаещ, поздрави на всички непросветени в тоя труден език - https://youtu.be/prADj9YcsFk
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Блажени са ... незнаещите

                            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                            Колко е хубаво да си незнаещ, поздрави на всички непросветени в тоя труден език - https://youtu.be/prADj9YcsFk
                            Много яко Нещо като на фински, исландски и т.н. подобни ми мяза.
                            SUV

                            Коментар


                            • #44
                              От: Блажени са ... незнаещите

                              Първоначално публикуван от Dydo Преглед на мнение
                              Много яко Нещо като на фински, исландски и т.н. подобни ми мяза.
                              Финките говорят нещо много различно от исландците(почти датски), датския пък е в група с шведски и норске и от там може да схванеш някоя и друга дума ако знеш немски/английски.

                              Финския не може да се сбърка, едни дълги думи, едно твърдо р, много гласни и т.н. нищо общо с никой друг език, унгарския звучи подобно ама дори думи с еднакво звучене нямат нищо общо като значение.
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Блажени са ... незнаещите

                                Естонски май било
                                SUV

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X