Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

    Здравейте. Днес бях на панаира, но да Вашият щанд от навалицата изобщо не успях да се добера.... Ако остане време, ще се пробвам и утре.
    В миналото ще остане, каквито сме били...

    Коментар


    • #17
      От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

      Първоначално публикуван от Emilppp Преглед на мнение
      Здравейте. Днес бях на панаира, но да Вашият щанд от навалицата изобщо не успях да се добера.... Ако остане време, ще се пробвам и утре.
      Отиди около 16 часа.По-спокойно е.Днес огледахме щанда на Дел и на спокойствие поизпържихме няколко машини,за да разберем какво могат тези техники.Голям кеф,тези хора умеят да си въртят бизнеса и имат добра техника и перфектна организация!

      Коментар


      • #18
        От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

        Първоначално публикуван от KOVESLAV Преглед на мнение
        Отиди около 16 часа.По-спокойно е.Днес огледахме щанда на Дел и на спокойствие поизпържихме няколко машини,за да разберем какво могат тези техники.Голям кеф,тези хора умеят да си въртят бизнеса и имат добра техника и перфектна организация!
        Мда, определено. И аз, съм доволен, е можеше и по-доволен да съм,но това друга тема, той Георги ме пита, от какво ще имам нужда, ма аз си мислех, че ... как да е.
        Определено е удоволствие да се работи/комуникира с такива хора.
        П.П.
        Още се смея как ми се накара "старата школа", че не съм сложил ръкавици.

        Коментар


        • #19
          От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

          Лоши навици имате,младежиии,лоши! Старата школа държи на охраната на труда,щото е патил,патил......!

          Коментар


          • #20
            От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

            На времето единя от заварчиците в стария завод с над 40 години стаж имаше един лаф : Заваряването е като да ебеш циганка без предпазните средства винаги хващаш нещо Сега горе бате Боби който е заварчик с 50 години стаж и две капки прихват не прави без ръкавици и престилка ама заваряването му е отнесло единя бял дроб .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

              То има много хубави предпазни средства, аспирации, престилки, но много хора не искат да ги ползват. И аз познавах един в жп завода, сутрин след 200 грама ракия правеше такива шевове на едни огромни тръби, че направо ме изумяваше колко добре работи. Без пиене трепереше и не можеше да работи, бачкаше с 500А траф, естествено с ръкохватка от винкел и картонена маска, нищо друго. Умря на 55 години, но си беше развалина доста преди това.

              Коментар


              • #22
                От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

                Престилката,каската и ръкавиците ми са в една торба с презрамка за рамо и никъде не тръгват по отделно! Основно правило!На панаира,особено с официалните дрехи ми беше кофти само с маската и ръкавиците,които ми дадоха,ама Жоро ме успокояваше,че техните машини никога не пръскали и нямало страшно Обаче стария майстор не пропусна да се изкефи на правилните навици при работа!

                Коментар


                • #23
                  От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

                  Здравейте, участвате ли на пролетния панаир Агра 2017 ?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

                    Първоначално публикуван от netman Преглед на мнение
                    Здравейте, участвате ли на пролетния панаир Агра 2017 ?
                    Привет. Да, ще участваме на БАТА Агро 2017. Преди това ще участваме и на МашТех ЕКСПО 2017 в София. Скоро ще пусна отделни теми за двете събития. Ако те интересува нещо по-конкретно моля на л.с. или по мейла.
                    АИГ-Заваряване ООД
                    Производител на заваръчни апарати "DEL"
                    http://www.aigwelding.com
                    0889 522 036

                    Коментар


                    • #25
                      От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

                      Малко различна технология -


                      https://fakti.bg/technozone/227868-e...aign=firstpage
                      мисля, да зема а се замисля...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

                        Мда, интересна новост отпреди 20, 30 или повече лета...
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

                          Никой не е казал, че е новост, просто е различно!
                          мисля, да зема а се замисля...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

                            Това е точно толкова "заварка" колкото и заварката на лагер.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

                              И ако не е, какво е тогава? И ако тая заварка "не става", да ли са толкова тъпи, че и машина да мислят за нея....

                              Коментар


                              • #30
                                От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2016

                                Заварка се прави само в извънработно време с някоя колежка.....
                                Останалото са заварени съединения или заваръчни шевове.
                                Метода е известен от повече от 100 години. Нарича се заваряване чрез механично триене и има своите приложения и особености.
                                Трудното е да удържиш неподвижно единия детаил, а после когато загреят и двата да ги накараш да се завъртят синхронно. Или пък да го накараш да се спре мигновенно въртящият се.
                                И повърхностите трябва да са много чисти....
                                Прилага се за ротационни детайли за да няма дебаланс и вибрации.
                                АИГ-Заваряване ООД
                                Производител на заваръчни апарати "DEL"
                                http://www.aigwelding.com
                                0889 522 036

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X