Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

    Темата е разисквана и от търсенето от мен излиза че е 265/65-17. Да уточня че ме интересува размер за 17 цола.
    Особеността е че искам да знам дали резервната ще си влезе на мястото? Да не стане така че там да не влезе и да се налага да си купувам и туристическа кошница ( не че не съм го планувал и това де ).
    Да уточня че гумите ще са BFG AT
    "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

    Grand Cherokee Limited 2.7CRD

  • #2
    От: Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

    Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
    Темата е разисквана и от търсенето от мен излиза че е 265/65-17. Да уточня че ме интересува размер за 17 цола.
    Особеността е че искам да знам дали резервната ще си влезе на мястото? Да не стане така че там да не влезе и да се налага да си купувам и туристическа кошница ( не че не съм го планувал и това де ).
    Да уточня че гумите ще са BFG AT
    Мен ако питаш по-добре не рискувай с този размер, ами вземи 255/60R17.
    За 265 не съм сигурен дали фабричната джанта ще е достатъчно широка за гумата.

    п.п.
    може и 255/65R17 ...
    РенеГАД
    VW Golf V Variant 1.9 TDI
    Honda HR-V 1.6i 4WD
    "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

    Коментар


    • #3
      От: Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

      Всичко над 245/65/17 ще опира.
      WG Limited 2.7 CRD 02
      WG Overland 2.7 CRD 04/05

      Коментар


      • #4
        От: Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

        Много добър симулатор за размери гума с джанта! Показва всички изменения с размер и реално може с малко сръчност да премериш "предполагаемия" размер може ли да влезе и къде ще се яви проблема?

        Да питам ако някой знае 16" и 17" оригиналните джанти петолъчка на WJ какъв офсет са ЕТ?

        Коментар


        • #5
          От: Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

          Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
          ... Да питам ако някой знае 16" и 17" оригиналните джанти петолъчка на WJ какъв офсет са ЕТ?
          50.8
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            От: Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

            235/85/ R16 ми се събра и заспа без да ми опира. Ако искаш по-широко, най-голямото е 265/70/Р16. С оригинални джанти. На 17ки подобните размери пак влизат, но няма бол избор...

            Коментар


            • #7
              От: Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              50.8
              Мерси!

              Коментар


              • #8
                От: Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

                Моите са 255/65/17 на асфалт не опират,но на черно при пълен ляв и десен понякога престъргват леко.

                Коментар


                • #9
                  От: Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

                  Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
                  Темата е разисквана и от търсенето от мен излиза че е 265/65-17. Да уточня че ме интересува размер за 17 цола.
                  Особеността е че искам да знам дали резервната ще си влезе на мястото? Да не стане така че там да не влезе и да се налага да си купувам и туристическа кошница ( не че не съм го планувал и това де ).
                  Да уточня че гумите ще са BFG AT
                  Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                  ... Да питам ако някой знае 16" и 17" оригиналните джанти петолъчка на WJ какъв офсет са ЕТ?
                  Хвърлете по един поглед тук - http://www.wheel-size.com/size/jeep/...m-27-cdri-eudm
                  РенеГАД
                  VW Golf V Variant 1.9 TDI
                  Honda HR-V 1.6i 4WD
                  "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

                    И колко е сега размера който може да сложи без повдигане на 17"?

                    Въпрос към хората сложили вече 265/70/16 след 100км/ч усеща ли се още не стабилност? Казвам още защото джипа си върви почти спокойно със 140км/ч а с по-големи гуми ми е интересно спира ли да може това нещо? Лично при мен е почти спокойно защото захапе ли нагънат асфалт на коловоз от тир бяга по 1м в страни което не е много приятно(това при 140км/ч).

                    Коментар


                    • #11
                      От: Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

                      Здравейте и от мен, вчера пробвах 245/75/16 Duratrack влезна без проблем, но дали знае някой дали няма да опира при странични наклони.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

                        Здравей колега . Аз от 4 год. съм със 245/75 R16 BFG KM2 карам го на лов и семеен автомобил. Гумите се разминават на милиметри от подкалниците но не опират никъде дори и при максимални ходове на окачването.
                        245/75R 16=245/70 R17.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Максимален размер гуми за WG стандартно окачване?

                          Благодаря за отговора. Моята употреба ще бъде същата: лов и семеен автомобил. Взех Duratraca и скоро ще ги слагам.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X