Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с токовете на гас гас 300

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с токовете на гас гас 300

    Здравейте имам проблем ,свеща на гаската не дава искра и не мога да разбера от къде е проблема .Откачих стоп бутона да не дава на маса случайно ,пробвах с друга свещ ,няма промяна .Пробвах да меря с мултицета (колкото и тъмна индия да са токовете за мен):черната букса от статора (за запалването) показа 12,8 ома (а май трябва да е от 18-23,24) ,а другите две кабелчета от статора показаха 100 ома .Двете кабелчета излизащи от cdi-то и отиващи към бобината дадоха около 18 мегаома ,а бобината показа 2,7 ома -възможно е и аз да бъркам някъде с измерването. Ще са ми от полза всякакви съвети ,какво да правя ,какво да меря ,ако някой знае кадърен майстор ,който може да го погледне ,че с токовете хич не ме бива .
    Последно редактирано от GeToVvV; 09-09-16, 16:12.

  • #2
    От: Проблем с токовете на гас гас 300

    Кутията с лични ти е пълна . Звънни ми да ти обясня за датчика .

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с токовете на гас гас 300

      Кажи тук за датчика, да научим нещо ново.
      EXC TPI 2019

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с токовете на гас гас 300

        Оправихме я гаската ,вече дава искра .Крачето на плочата ,където се завива датчика при заварката се беше дръпнало назад и датчика се отдалечаваше от маркера на ротора .Срязах две шайбички по средата ,да станат на буквата С и ги сложих от задната страна ,където се завиват болтчетата на датчика .И така датчика се доближи на желаното разстояние .Намазах болтчетата с лепило за резби ,стегнах здраво и да се надяваме ,че ще удържат на вибрациите ,ако не ще заварим датчика директно за плочата .Благодарности и към Пешо за съдействието !

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с токовете на гас гас 300

          Радвам се много - нали за това сме приятели ! Вече и фарът трябва да ти свети .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X