Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интернет доставчик с покритие над Алажда манастир?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Интернет доставчик с покритие над Алажда манастир?

    Здравейте, колеги! От няколко дни усилено търся интернет доставчик около Варна, над Аладжа манастир. Местността се води Перчемлията. Звънял съм на най-различни интернет доставчици, някои идват на оглед, други директно ми казват, че там нямат покритие. Питах в една къща из района, но там не бяха особено запознати с техния интернет доставчик, а и не бяха много разговорливи, затова не получих никаква полезна информация. Та с две думи - имате ли идея кой интернет доставчик би имал там покритие? Благодаря!

  • #2
    Интернет доставчик с покритие над Алажда манастир?

    Само един е в този район и аз съм към него

    Омегабг.нет

    Пътя за Каменар вдясно Прилеп 78

    18 лв 24 мбс свалям с до 3-3,5 мб
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      От: Интернет доставчик с покритие над Алажда манастир?

      Звънях им на тях, идваха на оглед. Казаха, че от мястото, където е къщата, няма видимост до най-близката им антена. Евентуално след месец-два щели да имат покритие.

      Коментар


      • #4
        Интернет доставчик с покритие над Алажда манастир?

        Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
        Звънях им на тях, идваха на оглед. Казаха, че от мястото, където е къщата, няма видимост до най-близката им антена. Евентуално след месец-два щели да имат покритие.
        Еми няма друг кой.
        Остава ти мобилен през gsm мрежата сори

        Към Галата имаш ли видимост?
        Чувал съм преди време де че имало някакви доставчици с антена от там.
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #5
          От: Интернет доставчик с покритие над Алажда манастир?

          Ами те от Омега нет ми казаха, че са с антени. Иначе до Галата нямам видимост. За момента има интернет с бисквитка, но не е като да си с рутер. Май ще ги изчакам месец-два да си сложат клетка и след това да се вържа на тях, ако до тогава не съм намерил друг интернет доставчик.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X