Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после и аз с витара :)))

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Най-после и аз с витара ))

    С оригиналните не може да стегнеш и центроваш джантата-тоест ще стегнеш някак си,докато ти литне кУллото.
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

    Коментар


    • #62
      От: Най-после и аз с витара ))

      Здравейте колеги, не знам дали е точно по темато , но ми се изкаше да чуя мнение от първа ръка. Харесал съм си същата джипка (Витара 1.6 97кс.) която ще ми е основна кола за ежедневно ползване и за разходки естествено. За това ме интересува поведението на извън градско каране. Каква скорост може да поддържа на магистрала примерно, как е пътуването на дълъг път с нея и като цяло пътното и поведение?
      Благодаря предварително!

      Коментар


      • #63
        От: Най-после и аз с витара ))

        Пътуването на дълго ми е леко бавно 100-120 си я карам аз по магистрала, но пък седалките са и удобни��

        Коментар


        • #64
          От: Най-после и аз с витара ))

          Моята е дълга база, 1996г., G16B, каквато си харесал. Взех я от Силистра и на Хемус й напълних километража - 160. На магистрала държи 120 и не тресе, но може и такава да ми се е паднала. Обаче това е джипка, не лек автомобил, при това от миналия век. Държи високи обороти и е шумна, над 100 км в една посока може да ти дойде в повече. На мен не ми пречи, свикнал съм й, миналото лято ходих и до морето. На магистралата обикновено я джиткам с около 110, наложи ли се да изпреварвам качвам и нагоре.
          Купих я за риболов и се родих, никъде не ме е оставила. Сега в снеговете пак същото - пей сърце.
          Препоръчвам ти да намериш познат с такава витара, да те повози на магистрала и тогава решавай.

          Коментар


          • #65
            От: Най-после и аз с витара ))

            То из родните пътища така или инъче скорост над 100-120км. вече става опасна, а и като цяло тези автомобили не са добре шумоизолирани, така че скорост над 120км. не знам колко дълго можеш да я изтърпиш. Ако сложим и едни по-рошави гуми и работата става ... Поради тази причина чакам да се стопли времето и съм решил да си поиграя малко със допълнителна шумоизолания на купето.
            SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

            Коментар


            • #66
              От: Най-после и аз с витара ))

              Аз повече от 90 не мога да вдигна.
              Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

              Коментар


              • #67
                От: Най-после и аз с витара ))

                Значи нещо не е както трябва при теб.
                Yamaha Yz450F
                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                Всичко с ''рошави''гуми!

                Коментар


                • #68
                  От: Най-после и аз с витара ))

                  Нещо наистина не е както трябва при теб.Моята е 1.6 16в,вдигал съм без проблем 140,може и още но някак си не и е комфортно.85км час като карам извънградско и е най добре според мен

                  Коментар


                  • #69
                    От: Най-после и аз с витара ))

                    да наистина това с возенето е най-добрия вариант, иначе 110-120 мисля че не е никак зле за такъв тип джипка. А относно слуховете за прегравяне и кривене на глави някаква закономерност ли е или по-скоро резултат от недобра поддръжка и гледане на уреди?

                    Коментар


                    • #70
                      От: Най-после и аз с витара ))

                      Първоначално публикуван от Denislav_Kolev Преглед на мнение
                      А относно слуховете за прегравяне и кривене на глави някаква закономерност ли е или по-скоро резултат от недобра поддръжка и гледане на уреди?
                      Сам си отговорил на въпроса.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Най-после и аз с витара ))

                        Сложих новите джанти и гуми и съм доволен! Не опират никъде, самo малко шумят и клиренса се вдигна с 3 сантиметра. За гуми се спрях на kumho road venture mt 215/75/15. Почна да прилича на джип



                        Коментар


                        • #72
                          От: Най-после и аз с витара ))

                          Първоначално публикуван от bomber888 Преглед на мнение
                          Сложих новите джанти и гуми и съм доволен! Не опират никъде, самo малко шумят и клиренса се вдигна с 3 сантиметра. За гуми се спрях на kumho road venture mt 215/75/15. Почна да прилича на джип



                          Честито колега и с здраве да ги търкаляш !

                          От къде ги купи, по интернет ли, и на каква цена ?

                          Коментар


                          • #73
                            От: Най-после и аз с витара ))

                            Ееее, вече имаш джипка, и аз смених гумите и съм доволен макар и с не толкова рошави ... честито, и джантите са екстра, визията е много по-различна
                            SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

                            Коментар


                            • #74
                              От: Най-после и аз с витара ))

                              Благодаря ! От диана 165лв. бр.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Най-после и аз с витара ))

                                Първоначално публикуван от bomber888 Преглед на мнение
                                Сложих новите джанти и гуми и съм доволен! Не опират никъде, самo малко шумят и клиренса се вдигна с 3 сантиметра. За гуми се спрях на kumho road venture mt 215/75/15. Почна да прилича на джип



                                Честито колега,и сиЧката газ!
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X