Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после и аз с витара :)))

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Най-после и аз с витара ))

    Не че нещо,ама с тези гуми си за никъде,или не за там където си влязъл.
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

    Коментар


    • #47
      От: Най-после и аз с витара ))

      С тези зимни шосейни в този размер не си за този дълбок сняг...
      Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

      Коментар


      • #48
        От: Най-после и аз с витара ))

        На задно, с тези гуми, този размер, не лифтната витара??????.........далече си стигнал, вярвай ми

        Коментар


        • #49
          От: Най-после и аз с витара ))

          догодина едни граберки ат2

          Коментар


          • #50
            От: Най-после и аз с витара ))

            Ами то не остана, вземай още сега, 225/70/15 и си ти, хем стават и за сняг

            Коментар


            • #51
              От: Най-после и аз с витара ))

              Първоначално публикуван от bomber888 Преглед на мнение
              на места почва да върти едното колело, другите 3 стоят
              При парт тайм задвижване(каквото е на витарата)няма такъв вариант. Въртят се винаги поне две колела-по едно на мост, и то ако са останали без сцепление.
              Ако наистина се върти само едно колело-значи или не си включил предния мост, или не си включил хъбовете(даже и само единия да не е включен е проблем), или имаш нещо строшено по трансмисията.
              Ако всичко по механиката е наред-винаги ще имаш задвижване към двата моста, а там вече диференциалите си казват гадната дума.

              И да, за неутъпкан сняг се искат гуми с агресивен грайфер.
              С прехвалените зимни гуми дето били супер на сняг, си на 5 метра след асфалта. Ако се засилиш повече-може и на 7...
              Те са си хубави за сняг, ама на асфалта. Мръднеш ли встрани-само калната гума те оправя.
              Ама и тя не е панацея, трябва си и подготовка на джипа, умения, и да не ти пука, че си го бил одраскал...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #52
                От: Най-после и аз с витара ))

                Вие мерите височината на гумите а ширината на джантите някой мери ли я ?

                Коментар


                • #53
                  От: Най-после и аз с витара ))

                  Ами защо да я мерим-ние я знаем.Знаем и с какви джанти за какви гуми трябва да е.Ама когато няма парЕ,се слагат широките гуми на оригиналните джанти и се дава газ.Не трябвало да е така,но и така става-факт.
                  Yamaha Yz450F
                  Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                  Всичко с ''рошави''гуми!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Най-после и аз с витара ))

                    Здравейте, сдобих се с тези джанти, които са си оригинални от витора екслузив и имам няколко въпроса...понеже джантите са изнесени на вън( заради това ги взех, металните заради веждите на калниците стоят много на вътре и е грозно) 7J x15 H2, aко се натовари отзад дали ще има проблем с допир в калниците...и тези джанти с оригиналните ли гайки пасват, защото леглото за гайката е по дебело от на железарките и се чудя дали шпилката няма да дойде къса? Също се чудя за размера на гумите, тепърва ще купувам и се чудя 215/75 или 235/15...като се има в предвид, че витарата не е вдигана...
                    Всякакви коментари ще са ми от полза.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Най-после и аз с витара ))

                      Честито за джантите, много корава джанта, слагай смело 225/70/15 на Грабер АТ2 и няма да имаш проблеми, 13 мм грайфер със зимна вложка и опция за шипове. Ако ти хвърлят по колата, пиши ми на лично, имам решение За гайките ти казах в другата тема.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Най-после и аз с витара ))

                        Мерси, а в коя друга тема си писал за гайките? Колебая се и за кумхо роудвенчър МТ...но събирам отзиви все още за тях .

                        Коментар


                        • #57
                          От: Най-после и аз с витара ))

                          И аз преди седмица си взех същите джанти.Не можах да намеря гайки които да паснат,може при мен това да се дължи на това че са карали джантите с неподходящи гайки и от там са раздули конусите или и аз не знам.Колега ми предлагаше гайки,дал е и скица на гайките защото исках размери.Пускам ти моята тема:http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=216016
                          виж ги,измери и ако стават ги взимай,на хубава цена са,че иначе искат луди пари за нови.С оригиналните,никакъв шанс да стане.
                          Yamaha Yz450F
                          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                          Всичко с ''рошави''гуми!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Най-после и аз с витара ))

                            Малко съм объркал темите ви, но става дума за едни и същи джанти като модел

                            Коментар


                            • #59
                              От: Най-после и аз с витара ))

                              А какъв би бил проблема, ако се сложат оригиналните гайки

                              Коментар


                              • #60
                                От: Най-после и аз с витара ))

                                Ще се пребиеш, и то не само себе си.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X