Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2016

    Искам да кажа няколко думи за ATV Expert, че там имам наблюдения...
    Красимир Колев, Емил Комаровски, Христо Колев и Рени Христова се представиха отлично и бяха супер дисциплинирани и уставни, което направи добро впечатление всички, а и самите те усетиха каква е атмосферата и принципа на тия състезания !
    Тук е мястото да изкажа огромна благодарност на Емил Комаровски за помоща, която оказа на пострадалия украинец и беше до него до пристигането на линейката ! РЕСПЕКТ и се радвам, че човещината все още се среща из нашите състезания !
    Благодаря за участието на атевистите експерти и успех за напред в Шампионатите !
    Ето класиранията за трите дни БАХА БЪЛГАРИЯ !

    Коментар


    • #77
      От: ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2016







      Коментар


      • #78
        От: ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2016

        Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
        Не съм присъствал в клас АТВ-хоби, но става въпрос за него, не за МОТОРИ.
        Мисля че I.ivanov01 се е изразил повече от правилно и конкретно !
        Защо му се задава един и същ въпрос , незнам.

        Всички знаем колко е трудна и отговорна една такава организация.
        В случая обаче, нищо не оправдава организатора за подобни реплики " за 30лв толкова " и т.н.....

        Има състезатели който карат не само за удоволствие а и за престиж. Това са лидерите във всеки клас. Всеки един победител е малко повече от победения и трябва да изкаже своето мнение.

        И най-важното, да не забравяме че без организатор няма учасници, а без учасници няма състезание.
        Успех на всички за бъдеще.

        Аз искам да попитам I.ivanov01 само един въпрос за ендуро кроса !
        Хубави при навигацията е имало проблем ,който не се отрича ! ОК ! Този проблем е бил , както за него така и за всички останали участници !
        Моят въпрос е защо след като 2рия ден организатора е направил трасето АТВ-тата не караха по него , а се наговарят и си правят уговорки помежду си ?Пазарлъци все едно сме на пазар ,а не на състезание! Нямало да може да се мине ,но въобще и не посмя да се пробва ! ЗАЩО ИДВАТЕ КАТО ВИ ИЗПЛАШИ ЕДНА ЛОКВА С ДЪЛБОЧИНА 30-40 СМ ! Започвам да си мисля ,че някой си търси оправдания в трасето и организатора вместо да си прецени възможностите . Съжалявам просто това е моето мнение правилно или не !

        Коментар


        • #79
          От: ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2016

          @
          Chinela: Ти ми напълни душата, Ванка, като гледах клипчетата и кафето ми замириса на двутактово масло.
          Давай още, супер са!
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #80
            От: ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2016

            Благодарности за прекрасното състезание. Според мен при моторите всичко беше наред. Мисля, че се забавлявахме и двата дена по трасетата. Венци угодия няма и ти го знаеш. Поздрави за теб и момчетата от Самоков. Всяка година има недоволни, а на следващата година състезателите повече. Лошото е, че организаторите намаляват.
            Колев

            Коментар


            • #81
              От: ХАРД ЕНДУРО САМОКОВ 2016

              Всички класирания от Hard Enduro Samokov 2016:

              Временно класиране - BG-X Enduro

              Резултати от Навигация

              Резултати от X-Cros

              Резултати Крайно класиране
              Прикачени файлове

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X