Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добър ендуро мотор !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най-добър ендуро мотор !!!

    Колеги за пръв път ще си взимам 4т ендуро мотор.Незнамз към каква марка да се насоча.Ако може да ми прпоръчате някой ендур мотор с по лека подръшка от 600 сс !

  • #2
    От: Най-добър ендуро мотор !!!

    Хонда! 2.49 лв. хаби за ток на крушка на година за ежедневна проверка на мазето ,дали хондата е там!
    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

    Коментар


    • #3
      От: Най-добър ендуро мотор !!!

      Не ги слушай другите! Аз имам ендуро мотор с евтина поддръшка! ПоддръШките са му даже две. Те не са точно поддръШки а са наддръШки защото едната е над предния калник, другата е над седалката в задната част, почти до опашката. Като мотора падне хващаш съответната под(над)дръшка и го вдигаш което пак не е съвсем лесно но е безплатно. Иначе самите (под)(над)дръшки са леки и почти без пари - представляват полимерна оплетка (като коланче) с метални накраиници и освен за 4т стават и за 2т и то за почти всичко марки, модели и кубатури!

      Коментар


      • #4
        От: Най-добър ендуро мотор !!!

        Ако ще караш както пишеш си се убил на първите сто метра.

        Коментар


        • #5
          От: Най-добър ендуро мотор !!!

          Стана ми малко съвестно та за да се успокоя ще дам следния съвет на бъдещия колега - разгледай темите в този раздел http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=129 и ще си отговориш на повечето въпроси.
          С две думи - перфектен мотор няма!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X