Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

    Той тоя сервиз там даже е менте не ментекомплекта, ама това са подробности.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

      Те са два сервиза, един до друг, плод на дълга съдебно-бракоразводно-делбена сага между бившите съпрузи-основатели на първоначалния "Ем комплект". Едното се различава от другото по цифрите, прибавени към фирмата, като и за имитация на фирма и т.н. са водени дълги битки. Прочее това не е единствения "разведен" сервиз в София, установил съм още два (общо три с "Е*ем (ти) комплекта")
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

        Ментето на ментето е с/у "Охо, Бохо и Малкият Мук",
        ма ше изгубим детската аудитория ако доразясня.

        Щом ги е намерил в ньета, начи се е набил в еманацията на оригиналния ментак.

        P.S. Снощи ми се разбуча кюнеца правен от тях, точно преди да взема джипа, щото вътре имаше фактура с "гаранция.
        Некой гений е сложил тръба 50мм без мека връзка и едно гърне като за Жигула на дизел 3л.

        Предвидливо съм си купил оригинална генерация, да си имам.
        Там тръбата е 60мм.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #19
          От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Те са два сервиза, един до друг, плод на дълга съдебно-бракоразводно-делбена сага между бившите съпрузи-основатели на първоначалния "Ем комплект". Едното се различава от другото по цифрите, прибавени към фирмата, като и за имитация на фирма и т.н. са водени дълги битки. Прочее това не е единствения "разведен" сервиз в София, установил съм още два (общо три с "Е*ем (ти) комплекта")
          Нищо общо.

          Тия, в Павлово, дето са един с/у друг са плод на раздяла м/у съдружници, и там цирка е друг.

          В материята съм, но не ми се обяснява,
          а с Любо си говорим за Господ, Дънов и нещата от живота.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

            Някакси в повечето големи сервизи, а и особено "фирмени" се оказва, че е така...Некомпетентност и некадърност. Който е поне малко съглам, то той си е направил сервизче/гаражче. Пример- едно време в "Мо--експерт" в Драгалевци, само Митко Фулдата беше с акъл и ръце, всичко друго беше от брус нагоре...А тези Емкомпот...33 гледам при тях гуми и аспуси се правят само, явно това им е посилно...
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #21
              От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              с Любо си говорим за Господ, Дънов и нещата от живота.
              Чичо Любо е номер едно, много моля.
              Мое да е луд, ама може и да не е
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Чичо Любо е номер едно, много моля.
                Мое да е луд, ама може и да не е
                На мен ми е интересен събеседник,
                както и всеки с който има какво да си кажа.

                ... ма с него бая се отплесваме !
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

                  За смяна на гърне и малка промяна на тръбният път тези ми поискаха 350 лв. Не много далеч за същото платих 140 !

                  Коментар


                  • #24
                    От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

                    В крайна сметка в кой от двата сервиза се развива действието - този вляво на снимката долу или този вдясно? А кой е "оригиналът" на "чичо Любо"?

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:emkompl.jpg
Прегледи:1
Размер:78.6 КБ
ID:5726894
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #25
                      От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

                      Този в ляво, но го управлява "на чичо Любо детето".
                      Другия, който се пада отгоре, е репликата след съдружническите драми.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #26
                        От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Този в ляво, но го управлява "на чичо Любо детето".
                        Другия, който се пада отгоре, е репликата след съдружническите драми.
                        Този с "на чичо Любо детето" и той ли само за ауспуси става? Изглежда по-лъскав и по-обУрудван от другия, който май само с ауспуси си се занимава?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #27
                          От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Този с "на чичо Любо детето" и той ли само за ауспуси става? Изглежда по-лъскав и по-обУрудван от другия, който май само с ауспуси си се занимава?
                          Не става.
                          Стоян си прави (или поръчва) гърнетата някъде, които изгниват за година две.
                          А за изглеждане, изглежда, а и навсякъде търсачките го изкарват по-отпред, и после "... циааа !", праат ти "карате" като си при касовия апарат, и после не искаш и да споделяш цифра, като колегата, който продължава да мълчи.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #28
                            От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

                            Само един въпрос - доколкото прочетох началото на сагата, съесем правилно са се насочили към маховик. Защо си ги разубедил?

                            Коментар


                            • #29
                              От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

                              Първоначално публикуван от Двигателист Преглед на мнение
                              Само един въпрос - доколкото прочетох началото на сагата, съесем правилно са се насочили към маховик. Защо си ги разубедил?
                              В крайна сметка май ще се окажат карета и полуоски.
                              В момента ми е малко нагорно че имам и други задачи. Но това ще се потвърди по натам (края на месеца) и от дядо Владо... ще го закарам и той да го погледне.
                              Съединителя и маховика (бяха тръднали) но това не е причината за звуците.
                              Пак се разхлопчи и то само когато е топло навън. При темп. под 25градуса не се чува толкова много.
                              Те аз ако не ги бях разубедил щях да сменя и раздатъчна кутия,скорости и нз още какво. За съединителя и маховика бяха тръгнали видях ги... но можеха да изкарат още 1-2-3 месеца. Но така и така беше разглобена колата за това ги смених.

                              Иначе пак казвам проблема си остава (да не е със същия интезитет) но го има. И най-вероятно са карета и полуоски.
                              Иначе за сервиза_ оригиналния е .. не ментето.

                              Коментар


                              • #30
                                От: СПЕШНО: Сервиз/майстор за смяна на Съединител и Маховик в НЕДЕЛЯ.

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Ментето на ментето е с/у "Охо, Бохо и Малкият Мук",
                                ма ше изгубим детската аудитория ако доразясня.

                                Щом ги е намерил в ньета, начи се е набил в еманацията на оригиналния ментак.

                                P.S. Снощи ми се разбуча кюнеца правен от тях, точно преди да взема джипа, щото вътре имаше фактура с "гаранция.
                                Некой гений е сложил тръба 50мм без мека връзка и едно гърне като за Жигула на дизел 3л.

                                Предвидливо съм си купил оригинална генерация, да си имам.
                                Там тръбата е 60мм.
                                Ввчера смених гърнетата на лимузината ( Ауди 80 1.8 1987г. 75к.с.) и ми монтираха 50 мм. тръби. Ма това в Дружба де. За ментетата сервизи не знам.
                                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X