Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кислород

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кислород

    Малка кислородна бутилка каде мога да намера?
    А другия ми въпрос е има ли каде да иа зареждам свободно след като си я намера?
    4ао
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

  • #2
    В Горубляне, в Кремиковци, във всяка голяма болница при газовите техници.
    Или гепи отнякъде нормален въгледвуокисен, той и снягов пожарогасител, и се радвай на живота и имането

    Коментар


    • #3
      А за зареждането????
      Ако някой може да помогне за бутилката кислородната да каже ще платя каквото е нужно!
      4ао
      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

      Коментар


      • #4
        На същите места бе. Там и продават и пълнят. В болниците просто ще ти сипят медицински кислород, в него има гарантирано 2% СО2 за да не забравиш да дишаш. Ама с нищо не пречи на заваряването.

        Коментар


        • #5
          мене неми трябва за заваряване а за надуване на камерата на двигателя!
          Та нищо неми говори в болниците някой ако има няква връзка?
          4ао
          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

          Коментар


          • #6
            Всички хирургии имат кислородни станции В големите болници има и газови техници на денонощно дежурство, да ти сипват когато искаш
            Бутилките са скъпи, примерно 200 кинта. Затова ти казвам да задигнеш отнякъде въгледвуокисен пожарогасител, пък когато искаш ще те заведа в болницата, колко му е. Пожарогасителя си има кран, после ти трябва само редуцирвентил, все нещо ще намерят за смислени пари. Отсечни клапани ще търсим от наркозно-дихателните, че и там фирмите работят с кожи от клиенти.

            Коментар


            • #7
              идеално значи само ботилка да намера! Аз монометри имам и кранове един брой значи само някъв елементарен преход а под отсечни клапани какво имаш впредвид?
              4ао
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #8
                Те резбите са си стандартизирани. Не прави нищо, сигурно има готово. И бутилка ще намерят, ама скъпо(((
                Ми нали трябва да го пускаш - спираш тоя кислород като ти трябва, няма да го оставиш да духа постоянно или да въртиш кранове, не е правилно. Хич да не е, няма да успяваш да го регулираш. Това трябва да е все едно рампата на комън рейла ако съм схванал за кво става дума.
                И не можеш да пуснеш чист кислород при двигателя, от тая работа маслата се замозапалват. Даже термин си има - маслоопасно налягане. Самолетните турбини изобщо така се и пускат.

                Коментар


                • #9
                  Отиваш на Сточна гара - София, можеш да наемеш бутилка, имат и цял букет газове за всякакви заварки, ако искаш азот или други изгъзици с 300 атмосфери - отиваш в ж.к. Дружба - до борсата..

                  Коментар


                  • #10
                    Имам излишен редуцир-вентил за кислородна бутилка. Ако не намериш от друго място...

                    Коментар


                    • #11
                      Те всичките са еднакви. Само за горящите газове са с обратна резба.

                      Коментар


                      • #12
                        добре ама кислородната и за CO са с разли4ни налягания нестават,кислородната е на 150атм.земи от Танк там ги ползват за палене на дизеловото двг

                        Коментар


                        • #13
                          Дини ако намериш танк да вземаш бутилката ме викни да взема и аз това онова все ще има нещо интересно

                          Коментар


                          • #14
                            Те са две. Ама са големи. Сам си ги пълни от компресора, с въздух. С тях пали да не бастисва акумулаторите.
                            Ако не ви видят ми земете часовник и перископ. И шлемофони и ТРУ.
                            А, и фарове, и черните.

                            Коментар


                            • #15
                              аз ако съм имал възможност да съм зел цял танк и когато правим офф-роад ще ви давам по един GSM да ми се обаждате да ме питате на къде съм тръгнал, защото иначе едвали ще се намираме в крайната точка!
                              Иначе за тези монометри кви пари искаш?
                              4ао
                              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X