Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

    Здравейте! От известно време си търся джип за лов, походи по планини и не само. Натъкнах се на следния Jeep Wrangler YJ 91г. ( 4.0л. , газов инжекцион, твърд и мек таван, уж "реални" 86000км).Тъй като нямам никаква представа от модела, реших да пиша във форума и да се посъветвам с вас. Кажете ми какви проблеми да очаквам от модела и колкото се може от снимките, да кажете дали е читав. Утре съм се разбрал със собственика да видя Jeep-а, та имам идея и да помоля някой от вас да дойде с мен, за да го огледа наяве. Благодаря ви предварително!
    П.С. Как стои въпроса с ръждата, поддръжката и частите?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screen Shot 2016-08-31 at 6.34.35 PM.png
Прегледи:1
Размер:708.6 КБ
ID:6120302Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screen Shot 2016-08-31 at 6.34.19 PM.png
Прегледи:1
Размер:829.7 КБ
ID:6120301Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screen Shot 2016-08-31 at 6.34.48 PM.png
Прегледи:1
Размер:726.1 КБ
ID:6120303Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screen Shot 2016-08-31 at 6.35.00 PM.png
Прегледи:1
Размер:690.1 КБ
ID:6120304Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screen Shot 2016-08-31 at 6.35.11 PM.png
Прегледи:1
Размер:786.6 КБ
ID:6120305Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screen Shot 2016-08-31 at 6.35.19 PM.png
Прегледи:1
Размер:725.4 КБ
ID:6120306

  • #2
    От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

    91 год, 89802км по кривите цифри на километража.Като го оглеждате виж за някой забравен бастун в багажника или епикриза в жапката. Иначе си е направо без пари за почти 12 000 .

    Коментар


    • #3
      От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

      Благодаря ти за отговора! Какво имаш предвид?

      Коментар


      • #4
        От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        91 год, 89802км по кривите цифри на километража.Като го оглеждате виж за някой забравен бастун в багажника или епикриза в жапката. Иначе си е направо без пари за почти 12 000 .
        Че то за 12К такава ловна Гейка ще си купи и ще му остане и за пушка!
        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

        Коментар


        • #5
          От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

          Я погледни тази обява:

          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=204421

          ... е, верно когато колегата е пуснал обявата е бил на 160 000 , ма поне е по-нов, за същите пари, а може и по-надолу.

          Друг колега също продаваше някакъв Вранглер, ама не му виждам обявата в раздела.
          Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 31-08-16, 21:45.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

            Ако не се лъжа, този е един от Вранглерите, които през определен период от време изскача на обява от най-странни райони и автокъщи.... 15600 , 14700 , сега 12000. Когато търсех така и не се престраших да отида да го погледна, защото преди това бях гледал няколко перфектни на снимка , в които ме беше гнус да се кача. Та, от двугодишното ми търсене останах с извода, че в БГ почти не се предлагат читави Вранглери на поносими цени, а в случай, че излезе такъв, бива продаден за ден-два най-много. За въпросните две години изпуснах само два такива
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар


            • #7
              От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Я погледни тази обява:

              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=204421
              Слънцето на никой не прощава!
              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

              Коментар


              • #8
                От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

                На тези километражът е в мили, не в километри.

                Коментар


                • #9
                  От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

                  Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                  На тези километражът е в мили, не в километри.

                  Не съм съгласен.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

                    Пичове 12 000 лева са си почти 5 000 паунда, как може въобще да си помислите да дадете толкова пари за един ръждив курник, това е толкова старо, че Лили Иванова дори не го помни.

                    С 5 000 паунда аз ще си купя с късмет почти пет десен волан Черокита за лов, че и с газовата и с по-малко ръжда и повече шанс за радост от колкото за ремонти.

                    Не, знам не мога да разбера как някой е готов да дава пет цифрена сума за кола на годините на москвич, дори от титан да е тази кола с времето всичкото желязо и гуми и кабели става за боклука, особено американските които така или иначе не се славят с надежни корозивни защити, електро компоненти и кабели, еле па в българия на тази корозивна гняз по пътищата.
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

                      Що ли ми се струва, че пусналият обявата си прави п@@@а с нищо неподозиращите участници в темата?
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        Що ли ми се струва, че пусналият обявата си прави п@@@а с нищо неподозиращите участници в темата?
                        Щото е така и чака някой да клъвне,и да увеличаваме новите теми в форума.
                        Grand Cherokee WJ
                        Dodge Caliber
                        E 430 4-matic-T(S210)
                        GLK

                        Коментар


                        • #13
                          От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

                          Бъркате се! Пуснах темата чисто информативно. Днес бях на оглед и се оказа доста старичък. "Голямата градушка" го беше маркирала, имаше пукнат фар, тук-таме ръжда ( къде повърхностна, къде не), гумите опираха в калниците и като цяло си беше морално остарял. Очаквах да видя запазен и реновиран Wrangler, но се разочаровах. Независимо от всичко е наистина красива кола. Очаквах да ми хареса от пръв поглед и да му дам парите с кеф. Момчето според мен е склонно да свали и до 10000лв.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Заслужава ли си този Jeep Wrangler YJ ?

                            Привет колега, на пазара в Бг Вранглер YJ читав под 10000 и то 4.0 мисля че няма да намериш!Както го описа този според мен най големия проблем е градушката ама то само на предния капак и предни калници .Двг-то е дуракоустоичево Ск е корава а раздатката ако не е блъзкан в гората най много някое каре на предния мост и карданите общо взето е това!Съветите за Гега сравнение с Джипока малко у лево защото като се направи сравнение на цената на частите тези с гегите почват да си бъркат в носовете !Пиша от опит моя YJ го търсих две години купих го под 10000 но си дойде на правилната цена И да ти кажа "това" доставя голямо кеф както и на състезания за каквото го и ползвам така и за всекидневно возило!Поздрави

                            Sent from my HUAWEI Y600-U20 using Tapatalk
                            Христо Георгиев-0889022988
                            Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X