Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terrano II 2001 година 3.5 V6 има ли такова??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Terrano II 2001 година 3.5 V6 има ли такова??

    Здравейте!
    Вчера си говорим с един приятел който твърди че виждал терано 2 с фабричен мотор 3.5 V6 24V и 245 коня.Аз лично не повярвах,но той каза че преди 2 години в мобилето се продавало такова.Даже ми показа техническа характеристика на модела в чуждестранен сайт.Аз до сега търся този модил в интернет,но нищо.На снимките в характеристиката която ми показа изглежда като стандартно 2.7 ТДИ от 2000-2002 година.Но не мога да намеря сайта да пусна линк.Аз подозирам,че може да става дума за Pathfinder R50 защото е от тези години и го има с този мотор и в някои държави се води Терано.Моля ако някой има информация да сподели,а темата може да е интересна и за други фенове на терано.
    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

  • #2
    От: Terrano II 2001 година 3.5 V6 има ли такова??

    Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
    Здравейте!
    Вчера си говорим с един приятел който твърди че виждал терано 2 с фабричен мотор 3.5 V6 24V и 245 коня.Аз лично не повярвах,но той каза че преди 2 години в мобилето се продавало такова.Даже ми показа техническа характеристика на модела в чуждестранен сайт.Аз до сега търся този модил в интернет,но нищо.На снимките в характеристиката която ми показа изглежда като стандартно 2.7 ТДИ от 2000-2002 година.Но не мога да намеря сайта да пусна линк.Аз подозирам,че може да става дума за Pathfinder R50 защото е от тези години и го има с този мотор и в някои държави се води Терано.Моля ако някой има информация да сподели,а темата може да е интересна и за други фенове на терано.
    Патфайндър си е жив с 3.5 в6 220 кс. Има ги в Германия за около 5000 евра.
    Няма рама и си е СУВ.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nissan pathfinder.jpg
Прегледи:1
Размер:523.6 КБ
ID:5724507

    А това нещо:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1024px-Nissan_Terrano_front_20080326.jpg
Прегледи:1
Размер:174.5 КБ
ID:5724508
    Няма бензин различен от 2.4 - 4 цилиндъра
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      От: Terrano II 2001 година 3.5 V6 има ли такова??

      Малко спам - като белия патфайндър имат в Народния театър, даже бившият директор /сега в Москва/ си го ползваше за личен. Железен според него отвсякъде.

      Коментар


      • #4
        От: Terrano II 2001 година 3.5 V6 има ли такова??

        Знам ги тези патфайндъри един приятел караше такъв бял с десен волан и отзад пишеше terrano regulus (най високо изпълнение).За това и аз си помислих че става въпрос за R50.Но по пътя на логиката конкурентите на Терано- Паджеро имат 3.5,Тойота имат 3.4,Тропер 3.5.Все v6-таци.А и навремето при терано 1 имаше 3.0v6 какъвто имаха и конкурентите му 4runner и pajero 1 и мощността и на трите бе около 150 коня.Но не знам такова терано може и да няма.
        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

        Коментар


        • #5
          От: Terrano II 2001 година 3.5 V6 има ли такова??

          По каталозите има. На живо обаче не съм виждал даже на картинка. Европейско изпълнение твърдо няма, а аз не знам терано 2 да се е правело извън Европа. Освен нещо дръпнатите да са си правили за техни нужди...

          ПП: Въпросния патфайндър няма нищо общо с джип. Няма и претенциите да има.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Terrano II 2001 година 3.5 V6 има ли такова??

            Въпросният pathfinder е с независимо предно и задно окачване с макферсон.Фултайм е,и е доста по-ниско от класическото си Terrano R20. За да върви прилично иска доста настъпване и високи обороти а тогава гори като кариерен самосвал а и нещо не ми хареса вървежа за 220 коня.
            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X