Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Румъния с мотор.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До Румъния с мотор.

    И така,началото,имах уговорка с 3-4 души за ходене до Румъния,миналата година с колегата p-pleven успяхме да обиколим трансфагараш ,и тая година си бях обещал да мина и трансалпина,планирах,мислех,исках с колата и децата,но като си представя в какви задръствания ще се набия и всичките ми мераци утихваха,още повече че в началото на годината след 17 години вярна служба,напуснах старата фирма и с колеги си направихме наша собствена фирма,с която се надявах като шев да имам повече свободно време и свобода за пътуване и т.н.Както обичайно плановете са за това да не се получават нещата както искаш,с новата фирма стартирахме с много работа,ангажименти,договори,нови киенти,офиси,техника,доставчици,коли инструменти,фактури.....работа и работа ......и една сряда почти бях стигнал до бърн оут както му викат зад океана,напук на всичката работа успях да избутам до петък,знаейки че lubashki и още един колега ще тръгнат в четвъртък реших да ходя ако ще и сам,и понеже мойте хора си намериха оправдание,а аз имах жизненоважно цел да забравя за работата,най добрия открит от мен лек е мотора,казах на жената че отивам в Румъния сам,тя не повярва,на дядото и той не повярва,помислиха че имам любовница ама нейсе....
    Без каквато и да било подготовка,метнах един къс ръкав и викам стига толкова,даже палатка мислех да не нося,два дни ако ще и без вода ще издържа,към 2 часа през ноща здравия разум надделя и си взех термо бельото,на ставане към 4 часа си викам я да взема и мембраните на якето и панталона,за всеки случай и някоя консерва ,къде ще спя и ям ми беше все едно,исках да карам и карам и карам докъто падна от мотора без капчица сили да се държа за кормилото.В четири часа бях пред гаража,мотора ми даже и не подозираше какво съм му измислил(диагноза).
    Единствено му напомпих –проверих гумите ,бяха си ок.Метнах всичко,видях че има място и за палатката,ми добре.....4:30 потеглих на фарове.
    Предната нощ кракнах сиджик за андроид ,оффлайн навигация на БГ и Румъния,Стигнах до разклона на Павел Баня и заредих на петрол бензин догоре,сложих зимните ръкавици ,пуснах подгрева на макс и започнах да зъзна,студ,викам си ще грейне слънце,миналата година умряхме от жега по същото време.Тръгнах към шипка

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260065.jpg
Прегледи:1
Размер:75.7 КБ
ID:6119274

    Тук спрях да си вдигна всички ципове на якета панталони и т.н

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260066.jpg
Прегледи:1
Размер:131.7 КБ
ID:6119275

    Тука не помня за какво спирах,в смисъл много ми беше студено,нещо обличах

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260067.jpg
Прегледи:1
Размер:77.9 КБ
ID:6119276

    Това вече е горе на паркинга на шипка ,някъде към 5:30 сутринта,студ и студ,аз съм силно разколебан

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260068.jpg
Прегледи:1
Размер:149.4 КБ
ID:6119277

    Тук облякох всичко което носех с мен без мембраната на панталона щото не върви да се опна по гащи на главния път,студа става още по голям,подгрева работи на макс,дръжките не се пипат от жега,всичко друго крещи от студа.По стечение на обстоятелствата две години под ред на нова година тоя проход го минавам единия път на 1 януари в 01:00 часа в студ ,сняг и лед, и не съм брал такъв студ както сега.....

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260070.jpg
Прегледи:1
Размер:191.5 КБ
ID:6119278

    Това е малко след върха посока Габрово,тук намуших и мембраната и термо клина и всичко което можеше да се облече го облякох,седнах за 5 мин. и помислих трезво,да продължа ли към Румъния явно не подготвен за времето или така и така имам палатка,да отпраша към Синеморец,Ахтопол ,Каваците или където и да е на топло....Мислих и реших че по лошо от това да завали,няма на къде,и .......заваля!

    Баси и късмета,стискам зъби ,мотора подухва топло,карам с 40 км. надолу и си викам поне до изгрев слънце ще карам и ако и тогава не се стопли,ще му мисля в коя посока да тръгна.
    Стигнах до Русе,изтървах последното ОМВ да заредя и реших да зареждам в Румъния но след Омв имаше еко ,и нямаше коли,заредих,пих,съблякох се,слънцето грейна обещаващо,напомпих гумите и газ към моста.На моста опашка към два километра,чаках 2-3 мин.и ми писна,на зиг-заг и до кпп-то,митничара ми взе личната карта и ме пита защо направо не съм продължил а чакам,казах му че не бързам за никъде,той се засмя и вика давай....и така по гпс стигнах до курте де аржес или там както се казва,вече беше към 11 часа,жега,огладнях,забравих да кажа че навсякъде плащам с виза,никакъв кеш в мен освен 40 лв.

    Спрях да хапна на една полянка,отварям консервите ,а те изтекли преди 2 години,хм....дилема,реших да ги пробвам,имаха отвратителен метален вкус,изядох три и реших да се потъркалям в царевицата 30 минути ако има включване....

    Поснимах малко...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260072.jpg
Прегледи:1
Размер:188.9 КБ
ID:6119279

    Някъде горе започваше Трансфагараш...

    От по далече...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260073.jpg
Прегледи:1
Размер:217.0 КБ
ID:6119280



    От тук дойдох,това е на юг.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260074.jpg
Прегледи:1
Размер:179.4 КБ
ID:6119281

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260075.jpg
Прегледи:1
Размер:319.4 КБ
ID:6119282

    Едно селфи за което нагаждах апарата 10 мин.и все не ми стигаше времето да се кордисам пред мотора

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260080.jpg
Прегледи:1
Размер:328.6 КБ
ID:6119283

    Чаках да видим има ли ефект от консервите,оказа се че консерва с 3 години годност и 2 години отгоре общо 5 не могат ме спрат.И продължаваме напред...

    Тука за първи път гпс-а ме наджипиеси...пусна ме по някакъв път и така стигнах до някаква бариера след нея се оказа че има огромна болница в гората и на високо в планината,пътя до нея беше тесен и хубав но се наложи да се връщам,болницата обаче ми хареса и си помислих да ти е кеф да се разболееш в тая болница....

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260083.jpg
Прегледи:1
Размер:163.2 КБ
ID:6119284

    Нищо,пътя го минах два пъти с огромно удоволствие.

    От там зареждам,пия и хапвам при всяка възможност,намерих познатия път и така стигнах до прохода...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260086.jpg
Прегледи:1
Размер:272.9 КБ
ID:6119285

    Както споменах в началото ,исках да карам и да карам и без да спирам докъто мога...газ и само нагоре...Спрах само за снимка,макар че снимките немогат да пресъздадът истинското усещане в действителност.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260089.jpg
Прегледи:1
Размер:247.0 КБ
ID:6119286

    Тук вече беше някъде към 15:30 часа...бях вече доста на високо ,леко захладня,но пък слънцето напичаше безмилостно парещо,реших да се потъркалям на полянката,ръмънците са странни хора.
    Спират в страни на банкета с аварийни,гледам слизат и се снимат,след 2 мин. поглеждам разпънати одеяло,колата на полвината банкет на аварийки,след още 5 мин. Гледам пуши скара,колата мига на аварийки половината на пътя,половината на тревата.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260090.jpg
Прегледи:1
Размер:184.4 КБ
ID:6119287

    На мен пък след студа в БГ ме хвана жега,изгоря ми лицето от слънцето,баси и кефа.Обух си обувките и газ нагоре..

    След малко гората свърши

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260091.jpg
Прегледи:1
Размер:169.5 КБ
ID:6119288

    Явно за Румънците това е някакъв вид традиция или незнам,странно ми е

    Имаше и такива изгорели.....

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260098.jpg
Прегледи:1
Размер:123.2 КБ
ID:6119289

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260094.jpg
Прегледи:1
Размер:134.1 КБ
ID:6119290

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260096.jpg
Прегледи:1
Размер:147.1 КБ
ID:6119291

    Естествено и много мотористи

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260097.jpg
Прегледи:1
Размер:262.5 КБ
ID:6119292

    Пътя от който дойдох от юг.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260099.jpg
Прегледи:1
Размер:145.6 КБ
ID:6119293

    Малко по нагоре естествено имаше задръстване

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260101.jpg
Прегледи:1
Размер:144.4 КБ
ID:6119294

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260105.jpg
Прегледи:1
Размер:137.2 КБ
ID:6119295

    Много от водачите и бакшишите ми махаха неодобрително че ги подминавам,незнам защо,но едва ли си вярват че ще бутам 260 кг.мотор 5 км. нагоре..

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260107.jpg
Прегледи:1
Размер:71.5 КБ
ID:6119296

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260110.jpg
Прегледи:1
Размер:62.3 КБ
ID:6119297

    Спирах само да снимам,тук в тунела карането по осевата линия е трудно защото пътя е тесен и ако дойде кола от горе,колите в твоята посока няма да те пуснат щото стоят на място и така ще запушиш цялото движение,естествено вътре не се диша,и съответно да покажем на Румънците кои са по лоши водачи в ЕУ,подкарах от дясно,там вървяха пешеходци,макар тротоара да беше от другата страна,според мен тая пътека беше за колела,но в тунела освен че е тъмно тече вода и по велоалеята има четери пръста фина кал...Всички водачи се разсърдиха че ги изпреварвам от дясно и свиреха и подвикваха ама това е положението,на изхода на тунела имаше полиция най демонстративно минах с газ пред тях,и напред......Да ме извиняват водачите ,ама нямаше друг начин.
    Минах целия проход и на слизане от север си харесах едно място на което миналата година бяхме разпънали палатки,за разлика от другите места това беше идеално,на 20 метра от пътя,не се вижда и е приятно сред високи дървета..но затова после...
    Слезнах до главния път за Сибиу,заредих,взех някакви ръжени бисквити за 15 лв.кока кола,бира основно за пиене и потеглих обратно към карпатите.

    Това са Карпатите от север на юг

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260117.jpg
Прегледи:1
Размер:190.3 КБ
ID:6119298

    Вечерта изядох още 3 пет годишни консерви,много ми харесаха,изпих всичката кока кола,и бира,носих си и ариана и нея изпих към 6 литра общо,добре че имах и една 2 литра замразена минерална вода,че и нея изпих.Към 22:00 часа един човек свири с колата вика,не му обърнах внимание,дойде при мен и вика тука не може....в общи линии ми обясни че тука на това място мечките пресичали пътя и било опасно,пита ме сам ли съм,казах да и той се хвана за главата в буквалния смисъл,дойде жена му и тя ми каза същото,но понеже съм от Пловдив,там нямаме мечки и не се впечатлих много,мислих и реших че тоя човек има бизнес нещо и така.....после чаках да дойде мецана....и така съм заспал.Мецана така и не дойде.
    През ноща гледах най красивите звезди,също като бяхме деца и нощно време лягахме на плочата на нечий гараж ,нагрята от слънцето през деня и така с часове.Много красиво небе и нощ,пък и случих на пълнолуние.Сутринта станах към 4 часа и започнах да товаря нещата.
    Последно редактирано от Roninn; 26-08-16, 20:25.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

  • #2
    От: До Румъния с мотор.

    Ден втори,това беше маршрута по който никога не съм минавал и изцяло се доверих на гпс-то,донякъде голяма грешка,до някъде опознах част от Румъния по възможно най интересния начин а именно да се забия в села тилилейски свтовно непознати с пътища тип пътека.

    Отново студ и мъгла.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260118.jpg
Прегледи:1
Размер:90.6 КБ
ID:5724361

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260119.jpg
Прегледи:1
Размер:66.6 КБ
ID:5724362

    Някъде тук имах инфарктна среща с румънски водач на дачия.Мъгла на места с видимост около 10 метра на талази,виждам че отсреща се готви да изпревари друга кола,пресвяткам ,тоя ме вижда и се прибира зад колата и в момента в който се скрива зад отсрещната кола,със скок изскача срещу мен като секунди преди това тоя идиот ме видя и се отказа да изпреварва.Естествено скочих от пътя и това че карах бавно ми даде възможност да спра на мократа трева и да не падна,за момент кривнах да обърна и да му набия кухата тиква,но се сетих че искам да забравя за всякакви глупости и продължих,според мен тоя идиот го направи съвсем умишлено,но както и да е.

    Излезнах на някаква магистрала,според моя гпс беше платена и упорито искаше да ме свали от нея,имам блутоот в каската и слушам музика и тоя ми дрънка на тиквата,по едно време подкарах с над 200 км на слалом между колите и така до табела пътя в ремонт.Идеята беше да стигна до Себеш и от там да се включа в трансалпина,но нещо оглпих гпс-а и така стигнах до тая табела

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260120.jpg
Прегледи:1
Размер:178.9 КБ
ID:5724364

    Брей,на прав път съм....всъщност и да и не...подкарах по безкрайни села в балкана с долепени къща до къща от двете страни и така десетки километри,красота

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260124.jpg
Прегледи:1
Размер:172.8 КБ
ID:5724365


    тука съм на една интересна панорамна тераса
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260128.jpg
Прегледи:1
Размер:131.5 КБ
ID:5724366

    От тук започна някакъв приказно чуден път пред който трансфагараш бледнее,нямам предвид трансалпина ,а път преди прохода от север,обратни завои и поглед поне пред 4-5 завоя за коли,съответно скорост от 100-140 км.с почти максимално лягане в завоите и веднага изправяне и в обратна посока,ако бях с пистарка,това вероятно бих го сравнил с писта и то скоростна,страхотен път и настилка,единствено ме спря това че беше доста студено и гумите ми няма да имат нужното сцепление за да избухна....снимки няма,карах бясно....около 100 км. е дълго това трасе,бях на седмото небе...чак като спрях да пия нещо снимах

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260135.jpg
Прегледи:1
Размер:197.0 КБ
ID:5724367

    изтърканото почти до ръбовете.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260139.jpg
Прегледи:1
Размер:271.0 КБ
ID:5724368

    После каране,след тая 100 км.скоростна отсечка се пуснах с 30-40 км. да разглеждам и ме настигна някакъв с италианска регистрация канам с две колела отпред и едно отзад,карахме доста така заедно,към нас се присъедини още един италианец с варадеро в окаяно състояние,имах чувството че човека обикаля света за втори път с него,всъщност малко неща от хондата напомняха за модела,но човека драпаше яко нагоре.
    Вече трансалпина
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260146.jpg
Прегледи:1
Размер:189.6 КБ
ID:5724369

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260150.jpg
Прегледи:1
Размер:185.5 КБ
ID:5724370

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1260153.jpg
Прегледи:1
Размер:107.0 КБ
ID:5724371

    В общи линии от трансалпина тръгнах към Калафат и Видин,на слизане от прохода на един остър завой имаше естествено задръстване,колите чакат ,завоите освен остри имат и голяма денивилация на места се държа за кормилото да не се приметна през мотора.На един завой виждам муцуната на един туарег бял,пет шест метра преди него ,туарега от място изскача напред ,водача се бори с волана но поради нискта скорост върти волана а колата завива бавно,в краткия миг в който се промуших между бронята и мантинелата видях как жена му пищи в колата понеже връхлитах върху дясната врата ,разминахме се или по точно му избягах на косъм.Късмет.Надолу вече бях почти на резерва,гпс ми разказа играта,спазвах правилата ама село след село,повече от 50 не можеш да караш ,мъка...Стана адска жега,не карам без екип,инъче щях да се съблека по къси панталони,а и след двете случки с румънските камикадзета,нямаше начин да се съблека,стоях нащрек.Вече 12 часа карах почти нон стоп и взе да ми писва от жегата и гпс-а,В едно забутано село изскочих пред едно ОМВ ,отпред беше и районното полицейско,влезнах на паркинга на полицията и докъто един полицай тръгна вероятно да ми каже че паркинга е служебен направих обратен завой и бум в омв,полицая се отказа ,заредих и газ към Калафат,да ама не съвсем,гпс ме прекара през гори и поля,най фрапантното беше като пътя макадам,се трансформира в пътека,пътеката в чакъл и докъто се усетя бях слезнал 3 метра в коритото на река нещо от размера на марица....Веселба,пътеката камъни и стръмна,няма начин да я кача без да падна,нали вече имам известен опит в паданията ,прекосих реката с бутане лашкана ,псуване,и на отсрещния бряг прецених че мога да се засиля и кача брега въпреки едрите камъни,шанса да падна беше нещо към 60 процента....не паднах.
    Пътя от асфалт стана бетон,друса та се не трае,изтръпна ми задника,ръцете,зъбите,реших да спадна гумите да не друса,след няколко километра тоя мотор върви все едно съм на лед със задната гума,спирам джанта....Жега,минава 17:00 часа а аз имам 450 км. до вкъщи.Разхвърлих багажа,предния ден си купих фитили и лепило и турбушон,компресор имам под седалката.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160814_135533_HDR modified.jpg
Прегледи:1
Размер:108.1 КБ
ID:5724377

    След фитила ми беше много горещо и карах доста бързо,карах много и така стигнах до калафат,румънския митничар ме пита от къде идвам,замислих се как да му отговоря ,тоя се изнерви нещо,казах му фагараш,той се обърна към българския митничар,той му каза нещо на румънски като НЕ....върна ми личната карта ,на следващото гише се плащаше такса за преминаване на моста,жената ми показа с жест да минавам без такса и газ,очаквах да има второ кпп ,но така и не дойде и така се оказах във Видин пред лидъл,там ядох,пих,лежах,изядох три сладоледа и точно тогава ми умря блутоота на каската,остана без ток,50 часа нон стоп музика навигация и говорене по телефона.От там газ през хемус ,София и Пловдив,към 02:00 часа бях пред гаража в къщи,общо километри към 1800 км. за два дни.Много емоции,спомени,места.Като пари,пазя си всички бележки,но така и не намирам време да сметна колко бензин съм изгорил.На връщане започнах да чувам веригата да чука в шарнира,беше се охлабила яко,така и не съм погледнал ще я сменям ли или обтягам.

    Жената само може да си изгрезе ноктите от яд че не дойде с мен,но пък беше радостна.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14114969_1324339064250745_1949271864738411122_o.jpg
Прегледи:1
Размер:284.5 КБ
ID:5724378

    Това беше от мен,надявам се на нови дестинации догодина.Поздрави!
    Последно редактирано от Roninn; 26-08-16, 22:06.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      От: До Румъния с мотор.

      Браво! След разходката на Любо, още една разтоварваща история. С кеф си изпих бирата.
      Няма значение колко бавно се движиш и колко дълго вървиш. Важното е да не спираш. - Конфуций

      Коментар


      • #4
        От: До Румъния с мотор.

        Голяма красота по тези проходи...Мерси
        The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

        Коментар


        • #5
          От: До Румъния с мотор.

          Наистина е много красиво,чувстваш се малък.Огромни планини,една след друга,не снимах на север какви красоти има.Въздуха синее .За 1800 км.срещнах различни чудаци,кой с колело кой с триколка с педали,хората се движат ,всеки по неговия си начин.На излизане от Калафат по точно малко преди кпп-то от града Калафат на едно Т образно кръстовище мернах двама със мотопеди,просто ги мернах и толкова,докъто съм бил в Лидъл,двамата с мотопедите са минали моста,час по късно към Ловеч ги настигам и толкова ми стана интересно че спрях между тях ,бяха младо момче и момиче с мотопедите в ужасно техническо състояние,мотопеда на девойката танцуваше,задната му гума биеше поне два пръста настрани,регистрациите им бяха полски,питах ги мога ли да помогна с нещо,дадоха знак че всичко е ок,и аз продължих.
          Митничаря който питаше от къде идвам,вероятно искаше да знае минал ли съм през камери за скорост и дали имам глоба някъде.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #6
            От: До Румъния с мотор.

            Супер...върна ме две седмици назад в...оня свят!
            Жалко, че не си снимал Трансфагараш-а от северна страна с всичките му серпентини и водопади пресичащи по няколко пъти шосето устремени някъде далеко надолу в долината.Ние го минахме оцелявайки буквално в много лоши условия но дори и от малкото, което видях през стичащите се струи вода по визьора ми...бях очарован и се зарекох да се върна там задължително!
            П.П.Към колегата Румен от Дупница....Братле, аре бре, давай снимки.Нали останахте на хотел втората вече с идеята да се насладите на следващия ден на красотите при хубаво време.На теб разчитам за снимки от северна страна на Фагараша....
            Поздрави!
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • #7
              От: До Румъния с мотор.

              Моето Браво си го знаеш!
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #8
                От: До Румъния с мотор.

                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                Моето Браво си го знаеш!
                [emoji106]
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #9
                  Re: До Румъния с мотор.

                  Браво, разпускай когато може...
                  Аз така като ми писне от всички и всичко току се озова негде на плажа около Бургас примерно, в три през нощта кво като е началото на Ноември... )

                  Коментар


                  • #10
                    От: До Румъния с мотор.

                    Завиждам!
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Re: До Румъния с мотор.

                      Анатолий,респект.


                      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                      Супер...върна ме две седмици назад в...оня свят!
                      ...бях очарован и се зарекох да се върна там задължително!
                      ...и не само ти се зарече.


                      Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
                      Браво, разпускай когато може...
                      Аз така като ми писне от всички и всичко току се озова негде на плажа около Бургас примерно, в три през нощта кво като е началото на Ноември... )
                      ...а ние като си нямаме море,хващам Балкана.
                      Ама буквално.
                      Ако нямам време къса дестинация-30-50км.Стигат ми завоите и въздуха който дишам(понякога и ромона от река или поток).
                      А в събота тръгнах в 16.30ч. по маршрут:Севлиево,Троян,Карнаре,Сопот,Карлово,Шипка,Бузлуджа,вр.Шипка,Габрово ,Севлиево.Паркирах мотора в гаража в 21.30ч. след около 275км преход.Бях нов човек.

                      Последно редактирано от boy3m; 01-09-16, 08:33. Причина: допълнение
                      "Не е важно дали котката е бяла или черна, стига да лови мишки"
                      ---------------------------------------------------------->Дън Сяопин

                      Коментар


                      • #12
                        От: До Румъния с мотор.

                        И аз направих едно трипче там, макар и кратко.....
                        Сори че ти ползвам темата, ма на някой може да е полезно.....
                        Целта беше Оршова - похвали ми го приятел, че било ноо готино.
                        Е истина е, готино е, Дунава прави голям разлив преди Железни Врата.
                        И така аз, жената и верния скутер без палатки и излишен багаж от София през Белоградчик във Видин.
                        Там на хотел, закачихме и Видинския панаир - ноо готино също.
                        На другия ден къде 10 по моста и през Дробета в Оршова.
                        По кафе на брега и през централата в Сръбско.....
                        Неготин /плескавици...ущипци..../, Зайчар, Ниш, София.
                        2 дни 900 км.
                        Кеф.
                        За таз година толкоз.....
                        За догодина - ша му мислим....
                        Поздрави!
                        VITARA, SAMURAI
                        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                        RENAULT ESPACE QUADRA
                        ...и едно сивикче за града...

                        Коментар


                        • #13
                          От: До Румъния с мотор.

                          Без снимки не се брои[emoji3]
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: До Румъния с мотор.

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Без снимки не се брои[emoji3]
                            Абсолютно съм съгласен...без снимки НЕ става...
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: До Румъния с мотор.

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Без снимки не се брои[emoji3]
                              ....Тегаво.....
                              Жената е по снимките....
                              Поздрави!
                              VITARA, SAMURAI
                              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                              RENAULT ESPACE QUADRA
                              ...и едно сивикче за града...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X