Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Becker 7988 traffic assist Highspeed II, Navigon 6.x, iGo - vers. not known

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Becker 7988 traffic assist Highspeed II, Navigon 6.x, iGo - vers. not known

    Здравейте,
    Понеже се обърках тотално от всички теми във форума, създавам тук нова тема с надеждата някой да помогне да систематизирам темата с цел улесняване на търсенето.
    Имам "Becker 7988 traffic assist Highspeed II" преносим навигационен уред.
    Преди години някяк си съм инсталирам Windows меню (или имидж или както там се нарича софтуера.
    В менюто има икони за Navigon и iGo.
    На 4GB SD card са сложени картите и радарите за Навигон от 2014 година.
    Някъде във формуа или в интернет четох, че по нови карти няма да бъдат правени за тази версия на Nawigon - 6.х
    Иконата иГо казва че не мже да намери карти за тоъи софтуер.
    Може ли някой да помогне:
    Или да инсталирам следваща версия на Навигон - 7 или 8,
    или да сваля готова компилация на иГо карти и радари за цяла европа - в момента имам 2 карти за навигон 6.х - една за източна и една за западна и централна европа.

    По възможност да е архивирана директория за SD картата, за да не се мъча много с допълнителни настройки и конфигурации, а нямам и време.

    Благодаря предварително за отговорите!
    Така изглеждат директориите на SD картата в момента:


  • #2
    От: Becker 7988 traffic assist Highspeed II, Navigon 6.x, iGo - vers. not known

    Нови карти за Навигон не работят със стар софтуер. Не е проблем да си ги качиш (картите) където ти е кеф. За АйГоу си свали последните карти (изтрий старите) и си виж пътя до тях. И едните и другите карти може да са на карта памет, а софтуера на устройството.
    п.п. Сега, като се замисля може и да се намери по-нова работеща карта за Навигон 6.х, но е по-лесно изцяло да се обнови.
    Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 04-09-16, 08:23.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X