Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

    Първоначално публикуван от davc
    и почва да ме гледа със всичкото отвращение, на което е способна.
    Щом си още жив, значи не е лоша жената
    Последно редактирано от Goblin; 14-09-16, 20:43.
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

      Абе, много интересна тема! Изобщо, вие у ред ли сте?

      Така е без апчета!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Абе, много интересна тема! Изобщо, вие у ред ли сте?

        Така е без апчета!
        Э-э-э-э-эххх, а не отбелязахме подобаващо ни кончината на другаря Григор Стоичков, пълно мълчания за рождения ден на Тато , а и темата за Девети септември ич не върви?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
          Щом си още жив, значи не е лоша жената
          О-о нищо такова не искам да кажа. Така като се замисля, то друга мен няма коя да ме търпи. И не малко време вече.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            не отбелязахме подобаващо
            Е па не си ли беше грешка? Ама ти си виновен, че не зе отношение!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              Е па не си ли беше грешка? Ама ти си виновен, че не зе отношение!
              Аз единствен взех отношение, да не ти седи ялова темата, ама ми изтриха отношението...
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                Ми такова ли отношение требеше за ялова тема??! Я се стегни! (Ударението е върху е-то )
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                  Алоууу, я не спамете темата!
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                    Па и аз така му викам. После, защо го триели...

                    Алоу, Гагич, кАжи кво си ел и пил последните дни?

                    И наздраве, де!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      Алоу, Гагич, кАжи кво си ел и пил последните дни?

                      И наздраве, де!
                      Джигерица в було на скара, в Пирот. Те такова си нямахме преди Елена Костова (на Църен Костуфф жена му, знаете) да се сдружи с оня Зоран Ристич, дето отвори първата кръчма с готвач т.нар. Майстор Миро. Иииии дюлева рАкия (тия съвсем зае... таковаха "Вилямовката", скъпа била и не я поръчвали нашенци).
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                        Аз да докладвам за чугунения капак от нафтова печка.
                        Пекнах едни пилешки пържоли върху джелезото, и се получиха. Вкуса е по-различен от този на електрическа скара, и от скара на дървени въглища, не е лош, просто по-различен.
                        Та става де, и това е вариант. Лошото е,ч е мръвките залепват по плочата, и накрая останаха прегорели парченца. Ма на телената четка нищо не може да се оъне, а ако се опъни-с телената четка на шлайфа...
                        Само да не се наложи да купувам ъглошлайф и за кухнята
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Аз да докладвам за чугунения капак
                          Аз па си имам изключително популярния в годините на Перестройката "утятник" - мощна масивна лята чугунена тенджера с чугунен капак, емайлирана, де. Уж за печене на патици. В един момент по руските магазини нямаше нищо, освен това, плод на някаква военно-производствена "конверсия". Ама ме домързя да си купя голяма, па ме беше и страх да не ме таксуват за свръхбагаж, щото със самолет пътувах. След първоначални притеснения да не е нещо радиоактивен - толкова неестествено изглежда, установих, че е идеален за печене на разни неща, вкл. и на огън или на котлон - пече от всички страни, независимо от къде се нагрява, като споменатия от мен по-горе глинен негледжосан гювеч, ама глинения гювеч не можеш да го сложиш на котлон.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Аз па си имам изключително популярния в годините на Перестройката "утятник" - мощна масивна лята чугунена тенджера с чугунен капак, емайлирана, де. Уж за печене на патици. В един момент по руските магазини нямаше нищо, освен това, плод на някаква военно-производствена "конверсия". Ама ме домързя да си купя голяма, па ме беше и страх да не ме таксуват за свръхбагаж, щото със самолет пътувах. След първоначални притеснения да не е нещо радиоактивен - толкова неестествено изглежда, установих, че е идеален за печене на разни неща, вкл. и на огън или на котлон - пече от всички страни, независимо от къде се нагрява, като споменатия от мен по-горе глинен негледжосан гювеч, ама глинения гювеч не можеш да го сложиш на котлон.
                            Я му щракни една снимка на това...
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Я му щракни една снимка на това...
                              В Гугъл има, ама не знам защо като утятницы (ж.род). Аз като го купувах, го наричаха с "мъжко име"
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                                Това нещо май му викат dutch oven, "холандска фурна", тежко, чугунено, и (поне тук) са едни цени... абе - пази си го. Това и в наследство се предава.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X