Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Патрол У61 ТБ 45 - избор на 4х4 за къМпинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Нисан Патрол У61 ТБ 45 - избор на 4х4 за къМпинг

    Да споделя и аз впечатления, може да спестя на някой време. Значи нашарена е с рекламни лепенки като циганска каручка защото собственика е бил рали състезател на млади години. Съответно от там идват лепенките, ауспуха, спортната седалка, допълнителните светлини и афтърмаркет амортисьорите. Лично на мен точно Нисан Патрол ми се вижда като последен избор за превръщане в рали автомобил, но това решил собственика това направил. Съответно обаче остават съмненията че е карана като рали автомобил иначе модификациите биха били леко безмислени.Ръждата по рамата в момента е повърхностна и ще се запечата лесно. Ще се запечата там където се стига обаче, където не се....Лошото е че по самото купе пред задния мост има малки петънца също. Зад моста не гледах. Района около задния мост е с много повече ръжда от останалата част. Направо ми навява мисли за топене в солена вода.Усеща се добре колата при шофиране по планински път. Похлопва по неравности, трябва да се види какво. Как се държи при висока скорост също трябва да се види, че нещо не бяха много навити хората на скоростен маршрут.Като казах хората...човека който я кара по огледи се представя като техника който поддържа колите на посолството и съответно е правил всичко по тази кола. Пробва стари горублянски номера от рода на - те сега идват едни хора от Варна да я гледат също, на път са в момента, ама ти първи се обади ако я искаш ти ще я вземеш ама трябва сега да кажеш. Ако до 10 дена никой не я купи тая кола аз ще събера парите и ще я купя щото аз знам колко е вложено в нея и на тая цена е без пари направо. Не е много навит да дава да се кара колата - ти сега нали знаеш каква цена и искаме...ако нещо стане докато караш какво правим питам аз. Отделно като цяло отношението му има риск да натовари неподготвения купувач. Примерно на въпроса това оригиналните хъбове ли са отговора беше защо ме питате глупости Та така.

    Коментар


    • #32
      От: Нисан Патрол У61 ТБ 45 - избор на 4х4 за къМпинг

      Смислен,красноречив коментар от първа ръка!
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • #33
        От: Нисан Патрол У61 ТБ 45 - избор на 4х4 за къМпинг

        Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
        Да споделя и аз впечатления, може да спестя на някой време. Значи нашарена е с рекламни лепенки като циганска каручка защото собственика е бил рали състезател на млади години. Съответно от там идват лепенките, ауспуха, спортната седалка, допълнителните светлини и афтърмаркет амортисьорите. Лично на мен точно Нисан Патрол ми се вижда като последен избор за превръщане в рали автомобил, но това решил собственика това направил. Съответно обаче остават съмненията че е карана като рали автомобил иначе модификациите биха били леко безмислени.Ръждата по рамата в момента е повърхностна и ще се запечата лесно. Ще се запечата там където се стига обаче, където не се....Лошото е че по самото купе пред задния мост има малки петънца също. Зад моста не гледах. Района около задния мост е с много повече ръжда от останалата част. Направо ми навява мисли за топене в солена вода.Усеща се добре колата при шофиране по планински път. Похлопва по неравности, трябва да се види какво. Как се държи при висока скорост също трябва да се види, че нещо не бяха много навити хората на скоростен маршрут.Като казах хората...човека който я кара по огледи се представя като техника който поддържа колите на посолството и съответно е правил всичко по тази кола. Пробва стари горублянски номера от рода на - те сега идват едни хора от Варна да я гледат също, на път са в момента, ама ти първи се обади ако я искаш ти ще я вземеш ама трябва сега да кажеш. Ако до 10 дена никой не я купи тая кола аз ще събера парите и ще я купя щото аз знам колко е вложено в нея и на тая цена е без пари направо. Не е много навит да дава да се кара колата - ти сега нали знаеш каква цена и искаме...ако нещо стане докато караш какво правим питам аз. Отделно като цяло отношението му има риск да натовари неподготвения купувач. Примерно на въпроса това оригиналните хъбове ли са отговора беше защо ме питате глупости Та така.
        Ако този е дребен, леко (а вече може и да не е леко) плешив, опитва се да изглежда сериозен, а всъщност е нагъл, и се казва Тони, всъщност - там ще е проблема.

        Колите на посолството минават през него,
        а с него няма да се разберете !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: Нисан Патрол У61 ТБ 45 - избор на 4х4 за къМпинг

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Ако този е дребен, леко (а вече може и да не е леко) плешив, опитва се да изглежда сериозен, а всъщност е нагъл, и се казва Тони, всъщност - там ще е проблема.

          Колите на посолството минават през него,
          а с него няма да се разберете !
          Като описание отговаря, като поведение също. Представи се като Методи обаче.

          И да не е същия човек разбирането с него изглежда трудно да.

          Коментар


          • #35
            От: Нисан Патрол У61 ТБ 45 - избор на 4х4 за къМпинг

            По принцип човека,който се занимава с продажбата и който е пуснал обявите се казва Васил (той също работи за неското посолство). Много е културен и разбран, но в момента не е в Бг та затова този Методи (механика) той посредничи, че е дръвник спор няма, а и по начина както се изказва мн ме съмнява да супер специалист ама както и да е. Аз взех да се чудя кой ще я купи тази кола? Ако не е някой колега от форума едва ли човек с нормални схващания би я купил, още повече че за около 20к лв има прилични СУВ и то от висок клас и 2006г.
            NISSAN PATROL Y61 ZD30
            HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

            Коментар


            • #36
              От: Нисан Патрол У61 ТБ 45 - избор на 4х4 за къМпинг

              Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
              Като описание отговаря, като поведение също. Представи се като Методи обаче.

              И да не е същия човек разбирането с него изглежда трудно да.
              Методи де, ма цЕл живот му викат Тони.

              И да е негово нещото, пак трудно ше свали цената, щото заплатата му е от посолството, и пари не му трябват.
              В тоя случай и той е вътре в цената, а от неговото няма да свали, а за германеца е повече от ясно.
              Обречена кауза, освен ако не втаса бая, и не размислят.

              Това, обаче, са само мои предположения, и всичко е възможно.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #37
                От: Нисан Патрол У61 ТБ 45 - избор на 4х4 за къМпинг

                Първоначално публикуван от мото 1 Преглед на мнение
                По принцип човека,който се занимава с продажбата и който е пуснал обявите се казва Васил (той също работи за неското посолство). Много е културен и разбран, но в момента не е в Бг та затова този Методи (механика) той посредничи, че е дръвник спор няма, а и по начина както се изказва мн ме съмнява да супер специалист ама както и да е. Аз взех да се чудя кой ще я купи тази кола? Ако не е някой колега от форума едва ли човек с нормални схващания би я купил, още повече че за около 20к лв има прилични СУВ и то от висок клас и 2006г.
                При това голям !
                А според него, е супер разбирач, и то във всичко !
                ... ма който си поконтактува с него сам ше се убеди.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #38
                  Re: Нисан Патрол У61 ТБ 45 - избор на 4х4 за къМпинг

                  И аз ходих да я гледам с колегата jja, потвърждавам всичките по-горни постове,

                  Освен това, ауспухът е хванат с тел и има козметични външни и вътрешни забележки -но нищо страшно така на пръв поглед. Ръждата не е толкова зле и ми се стори че си има антикорозионна обработка. Не личи да е карана много офроуд и ми изглежда на около 200х километра, при всички положения ще трябват вложения за таблото, ръждата и външния вид, и отделно ако се иде на сервиз със сигурност ще изскочи нещо. Има яка седалка рекаро с обдухване и подгряване, халогени хела и амортисьори билщайн. Никъде другаде не видях преправяния и ТНТМ, което е добре. Не личи човека да си е играл да я напудря като на Горубляне.

                  Ако свали цената си заслужава да се задълбае повече, само че аз останах с впечатлението, че офертата съдържа сериозен комисион
                  А, и продавача спомена нещо за разход 11 със 120 средна скорост
                  "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                  Коментар


                  • #39
                    От: Нисан Патрол У61 ТБ 45 - избор на 4х4 за къМпинг

                    Мда две неща които забравих. Ауспуха е катализатор и права тръба с два големи извити нагоре кюнеца накрая. Задното гърне е отстранено с цел повишаване на мощността. Като видях това попитах правени ли са модификации по двигателя, чип тунинг примерно или нещо друго. Отговора беше че не е пипан изобщо. Което е странно и не се вързва много с останалите модификации в посока рали автомобил. Да смениш седалката и окачването а да не пипнеш двигателя...Иначе километрите дали са реални сложно да се каже. Може да са може и да не са. Скоростния лост е износен много, волана и педалите не са, стелките не са оригиналните и са много износени също. Пистовите ремъци са сменяни съшо, не са оригиналните, което за тези години и километри не знам дали е нормално.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X