Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2-рата джипка от днес ми е КИА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

    Гоше,ще я покарам така още няколко дена с новата капачка и ще я наблюдавам да видя какво ще и е поведението,по скоро на радиатора и антифриза ио тогава ще решавам какво да правя!

    Коментар


    • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

      Ако е само това не бързай да сваляш главата.

      Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

        Не бързам Ванка,че като знам какво дърво е и какви пари,та ми настръхва козината чак!Днес на дедо Гошо му разказвах по телефона в Перник какво взимат за шлайф и надуване на главата и колко взимат за труд!направо те иззакълват,а аз нямам гараж,а и в момента съм без втори автомобил!Ако имах гараж я захващах сам!

        Коментар


        • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

          Първоначално публикуван от буклас Преглед на мнение
          Не бързам Ванка,че като знам какво дърво е и какви пари,та ми настръхва козината чак!Днес на дедо Гошо му разказвах по телефона в Перник какво взимат за шлайф и надуване на главата и колко взимат за труд!направо те иззакълват,а аз нямам гараж,а и в момента съм без втори автомобил!Ако имах гараж я захващах сам!
          Е, нали знаеш приказката, че болен на леглото го таковат.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Е, нали знаеш приказката, че болен на леглото го таковат.
            ООООооооо,а ти ако знаеш в този живот,колко пъти ми се е налагало да си я припомням!Но аз се кръстя(че от вчера не съм я карал)с новата капачка това което направи вчера ме изненада,и нещата да се оправят!Ще видя след 2-3 дена като я подкарам,че сега съм се установил станционарно!

            Коментар


            • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

              След празниците мога да се разходя до теб и да я погледна, ако не се е оправила де. И да се е оправила пак мога да се раходя, дано да има снежец около теб та да си поначеша крастата. ако се наложи ремонт-не дай боже- има къде и няма да е скъпо. Днес купих и аз една бензин-газ. Имам първи впечатления и много въпроси на които ще се търсят отговори. Наблюдавах я за някакви подобни реакции, но не забелязах, но ми направи впечатление, че е с нова капачка и радиатор.

              Коментар


              • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                Добре дошъл си,ще ми звъннеш да те чакам някъде че няма да можеш да ме намериш иначе,и то предварително да не изчепиме на някъде точно когато си се наканил!!!
                тел.0877 701740 Валери.

                Коментар


                • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                  Търся воден радиатор колеги!Някой да има читав такъв за продаване?!?!

                  Коментар


                  • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                    Има, ама трябва да видя дали е за бензинова. Ще проверя и ще ти звънна.

                    Коментар


                    • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                      В радиатора ли е проблема?
                      Мисля,че и Янко имаше един радиатор.
                      Последно редактирано от georgipetkov64; 09-01-18, 21:58.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                        Колеги,бях на работа и нямах възможност да влизам ден-два в сайта!Днес едно момче с автоморга си предложи услугите(честно казано скоро не ми се беше случвало такова нещо),срещнахме се и той ми поръча от един сайт за едро-габаритни части от където ползва 40% отстъпка та в други ден ще е в Перник радиатора на цена от 110лв.Мисля че за нов радиатор цената е супер добра!!!
                        Благодаря ви че се отзовахте всичките!Ще пиша след два дена,след като подкарам джипа с новия радиатор,дали има и други проблеми!!!

                        Коментар


                        • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                          Днес за сефте карах джипа след смяната на радиатора до София,обратно до Перник,от там до село и останах приятно изненадан че при загрял двигател и след спиране,вече не клокочи,отварям радиатора без проблем,държи нивото(на равно е 5мм.под гърловината) и има малко в разширителният съд!!!Не изхвърля антифриза,а бе държи се много добре,а каква беля можеше да стане с прегряване на главата,че още не ми се вярва че всичко е О.к!Та минах за сега по тънката лайсна:-108лв.радиатор,40лв.труд и 10лв антифриз,който след като се убедя че всичко е О.к, ще сменя със по читав!!!Дано да е било това,та да насоча усилията,средствата си и мислите си в друга посока!

                          Коментар


                          • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                            Дано наистина навреме да си я хванал!
                            Приятно и безаварийно каране...

                            Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                            Коментар


                            • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                              Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                              Дано наистина навреме да си я хванал!
                              Приятно и безаварийно каране...

                              Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
                              Благодаря Янко,дано!

                              Коментар


                              • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                                Тази джипка не мога да я покарам 10 дни без да изникне някакъв проблем!Сега като пусна мигачите,светят само тези отпред и на калника,отзад ги няма,но щом светна на габарит или къси,си идват и мигачите от зад!!!Някой ако се е сблъсквал с такъв проблем,или предполага какво може да е да пише къде да търся проблема и как мога да го отстраня!!!Вчера рових отзад по стоповете,защото имам теглич и на него всичко което е изкарано минава през модул,който преди време смених,но там всичко си е наред!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X