Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на АТ гуми за Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на АТ гуми за Терано

    Здравейте колеги !
    От 6 месеца карам страхотен джип Нисан Терано2 .2002 г за сега добре но идва тежката задача с купуването на гуми.
    Карам джипа навсякъде както по асфалт така и във гора...Ловджия съм и сега често ще ми се налага да карам в гора по черен път идва сезонът на дъждовете и снегът..Кал-Сняг. Търся гуми All teren приятели ми предложиха 2 вариянта
    KUMHO KL 71 ili BFGoodrich All Terrain T/A Коя от двете ако имате по-добър от вариянт моля кажете признавам че съм аматьор и тепърва ще се уча.

  • #2
    От: Моля ви колеги помогнете

    BFG
    КАТАСТРОФИТЕ не се случват те се предизвикват.
    УАЗ 31514 тел.0888842669/0878842669

    Коментар


    • #3
      От: Моля ви колеги помогнете

      Първоначално публикуван от dan4o naidenov Преглед на мнение
      BFG
      Ама да гледа дали има планина със снежинка на тях, щото има и някакви чисто летни модели, а пък със същата шарка.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        От: Избор на АТ гуми за Терано

        Имам познат с Кумхото и не беше хич доволен от тях, пък и доста бързо свършиха. На Паджерото бях с All terrains на BF Goodrich и се справяха добре навсякъде. РАзбира се, като поостаряха се караше с повишено внимание зимата. Сега взех за Тойотата пак Гуудрич, но новата шарка KО2. Тихи и доста приятни за каране са, а по показатели производителя ги дава с 10-30% подобрени спрямо KO. Чакам с нетърпение зимата за да видя как ще са на сняг.
        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • #5
          От: Избор на АТ гуми за Терано

          Бягай далеч от кумхото.
          Според мен много добър избор са Good Year wrangler duratrack:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WRL-Duratrac_tcm2093-111929.png
Прегледи:4
Размер:138.9 КБ
ID:5723582

          Не са толкова скъпи като BFG, а са по-агресивни. В гората това има много голямо значение.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: Избор на АТ гуми за Терано

            Като купувах преди 2-3 месеца, за моя размер Вранглера беше около 400 лева на гума, а Гуудрича - 330. Също така май Вранглера е по-зимно ориентиран, по-мек и свършва по -бързо.
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар


            • #7
              От: Избор на АТ гуми за Терано

              Благодаря много колеги бъдете живи и здрави

              Коментар


              • #8
                От: Избор на АТ гуми за Терано

                Ето аз с какво съм . От Троян за 170лв на гума.

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на АТ гуми за Терано

                  Според мен дуратрака е най - добрия избор.
                  Nissan Terrano 2 2.4i

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на АТ гуми за Терано

                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Ето аз с какво съм . От Троян за 170лв на гума.

                    Това за кой размер?
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на АТ гуми за Терано

                      със 16 цола джанти съм ...сегашните гуми дето са си на джипа са 245/70...сега кат си купувам тези гуми за зимата как е по добре гумата да е по тясна и по висока ли...размер 225/70 добре ли е ?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на АТ гуми за Терано

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Бягай далеч от кумхото.
                        Според мен много добър избор са Good Year wrangler duratrack:

                        [ATTACH=CONFIG]878007[/ATTACH]

                        Не са толкова скъпи като BFG, а са по-агресивни. В гората това има много голямо значение.
                        А къде ги има налични ..?
                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на АТ гуми за Терано

                          Е, не знам, но по доста джипове съм виждал такива, значи има кой да ги внася. Като се разтърси малко човек-ще намери къде ги има.

                          За тези цени-400 лева на гума се учудвам, аз ги знам за по-евтини от Гудрича. Ма не споря де, прост така съм чувал.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на АТ гуми за Терано

                            Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                            Имам познат с Кумхото и не беше хич доволен от тях, пък и доста бързо свършиха. На Паджерото бях с All terrains на BF Goodrich и се справяха добре навсякъде. РАзбира се, като поостаряха се караше с повишено внимание зимата. Сега взех за Тойотата пак Гуудрич, но новата шарка KО2. Тихи и доста приятни за каране са, а по показатели производителя ги дава с 10-30% подобрени спрямо KO. Чакам с нетърпение зимата за да видя как ще са на сняг.
                            Не се пренавивай много, за да не останеш силно изненадан. С чисто нови Дуратраци по квартална утъпкано-заледено-непочистена уличка си като крава на лед. Сега, ако колата ти обитава само полски, рядкопочиствани и безлюдни пътища и пътечки, сигурно ще се чувстваш по-добре.

                            П.П. Павка, в специалната тема за Дуратраците поглеждал ли си скоро?
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор на АТ гуми за Терано

                              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                              Ето аз с какво съм . От Троян за 170лв на гума.


                              Ама човека си е написал още в заглавието, че си търси АТ гуми.
                              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                              Toyota Land Cruiser KDJ 125

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X