Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на АТ гуми за Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на АТ гуми за Терано

    Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
    Като купувах преди 2-3 месеца, за моя размер Вранглера беше около 400 лева на гума, а Гуудрича - 330. Също така май Вранглера е по-зимно ориентиран, по-мек и свършва по -бързо.
    Откак ги взех пролетта миналата година, още не са сваляни от джипа. Карам и по магостралата със 140, и навсякъде другаде. Като за гуми на около 12-13000км са се износили съвсем нормално. Ще изкарат минимум още 20 000. Градски легенди е това за износването на тоя модел. Джипката ми е всекидневка и се ката на 99% по асфалт. Други гуми категорично не искам.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Избор на АТ гуми за Терано

      Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
      Ама човека си е написал още в заглавието, че си търси АТ гуми.
      ...и още в началото пише за KL71, което категорично не е АТ.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: Избор на АТ гуми за Терано

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        С чисто нови Дуратраци по квартална утъпкано-заледено-непочистена уличка си като крава на лед.
        Както и с чисто нови кви да е други, без шипове. Миналата зима не съм имал ядове никъде, с уговорката че често ползвах 4x4, но и с другите 2 вида гуми зимата пак трябваше да го ползвам - от задно предаване с LSD, комбинирано с лека задница, не вярвам да съществува гума, която да го накара да се държи значимо по-добре при тия условия.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: Избор на АТ гуми за Терано

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          ...и още в началото пише за KL71, което категорично не е АТ.
          Така е, но
          Първоначално публикуван от teranno2 Преглед на мнение
          Здравейте колеги !
          От 6 месеца карам страхотен джип Нисан Терано2 .2002 г за сега добре но идва тежката задача с купуването на гуми.
          Карам джипа навсякъде както по асфалт така и във гора...Ловджия съм и сега често ще ми се налага да карам в гора по черен път идва сезонът на дъждовете и снегът..Кал-Сняг. Търся гуми All teren приятели ми предложиха 2 вариянта
          KUMHO KL 71 ili BFGoodrich All Terrain T/A Коя от двете ако имате по-добър от вариянт моля кажете признавам че съм аматьор и тепърва ще се уча.
          Та колегата явно за това е и пуснал темата.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: Избор на АТ гуми за Терано

            При мен систуацията е аналогична със тази при Спарки.От миналата година съм с дуратраци,ежедневно каране по асфалт-никакъв проблем.Определено следващите гуми ще са пак такива.
            Yamaha Yz450F
            Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
            Всичко с ''рошави''гуми!

            Коментар


            • #21
              От: Избор на АТ гуми за Терано

              Да знаете откъде мога да се снабдя с 4 броя Wrangler Duratrac 245/70/16.

              Коментар


              • #22
                От: Избор на АТ гуми за Терано

                За 2 минути ровене из нета намерих точно този размер. Няма да дам линк, че е забранено, но пиши "Wrangler Duratrac 245/70/16 цена", и излизат резултати на фирми които ги внасят.
                Конкретната фирма е Ем комплект.
                Със сигурност има и още.
                Но ако отидеш в някоя сериозна фирма вносител на гуми и поискаш конкретно този размер-сигурен съм,ч е ще ти внесат. Въпрос на малко чакане разбира се, ама така е-като сме малък пазар.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на АТ гуми за Терано

                  Това с имането по сайтовете не е като да ги имат наистина въпреки, че това е доста масов р-р! Поне миналата година беше така и затова, най-накрая, им теглих една майна и си купих BF Goodrich AT KO2.
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на АТ гуми за Терано

                    Да, така е, но както казах-ако фирмата е сериозна-при желание може да внесе каквото иска клиентът. Още повече, че тази гума е в каталога им, значи са наясно, че трябва да могат да реагират при проявен интерес.
                    Въпрос на търсене и изчакване, ако се наложи.
                    А ако не може да се чака-като теб-купуваш каквото има налично.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X