Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Автодата 3.38

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За Автодата 3.38

    Към модераторите в този раздел:Преди три години 3.38 беше "свежарка".Пуснах тема да я направим достояние на форума - Спарки ми обясни , че е " ....." И изтрихме темата.Не подсказа възможности за достъп , като знаещ.
    Сега , малко по-ъпдейтван питам : Ако кача линк в моя Гугъл диск , дали пак ще го изтриеме.Можеме , или не можеме.
    Ако няма да можеме да си пращаме ЛС.
    Линкът https://drive.google.com/file/d/0B-o...ew?usp=sharing.
    Тва щото имаше няколко питания за Автодата.
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

  • #2
    От: За Автодата 3.38

    Сигурен ли си, че твоята версия е чиста от към гадини вътре?

    Защото много версии ги има по торентите но всички до една са заразени, според мен.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      От: За Автодата 3.38

      Всичко е от моя комп.Аз ползвам тази (на английски и френски) от пролетта на 2011г.Линкът за сваляне в папката е ненужен.Замина в папката по инерция.Основата е френската версия , а малко по-късно и бе добавен английски текст.
      Основната причина да е в диска е да си я имам , ако ми изпуши лаптопчето.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • #4
        От: За Автодата 3.38

        Вече има и 3,45 версия много тежко работи но има доста повече информация. Haynes Pro Workshop ,ATRIS тези двете са доста богати на инфо,особено в електрическата част.Всичко е при ру нещо си.
        Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

        Коментар


        • #5
          От: За Автодата 3.38

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          ....Защото много версии ги има по торентите но всички до една са заразени, според мен....
          .... и според тийнейджърите дето инсталират програми от торенти по схемата "нехт- нехт - йес - нехт - ок . Ааааа има вируууус!" е така .

          .. пък иначе си сериозен човек .
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #6
            От: За Автодата 3.38

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            .... и според тийнейджърите дето инсталират програми от торенти по схемата "нехт- нехт - йес - нехт - ок . Ааааа има вируууус!" е така .

            .. пък иначе си сериозен човек .
            Владо, аз освен, че съм сериозен съм и професионалист в една област свързана с ИТ, та не случайно казвам, че тия хубавини безплатните по торентите на 90% са бъкани с гадове.

            И понеже масово се исталира некст некст и антивирусната или я няма или е боклук, препоръчвам старата АвтоДата да се инсталира на Виртуална Машина БЕЗ мрежова връзка а новите версии на АвтоДата и подобни да се слагат на стар лаптоп/декстоп БЕЗ връзка с мрежата и тия машини да НЕ се ползват за друго освен за диагностика и ремонти.

            Ако човек няма множество компютри най-лесно е да си купи малък хард диск, най-добре ССД да си сложи едно Вин ХР и там да буха тия всички кракнати програми, смяна на хард диск е под минутка и не се налага всеки ден.

            Относно легалното ползване на такива, ами НЕ съм фен на приложения струващо колкото автомобила ми, ако има опция за символична финансова подкрепа на производителя като за любителско ползване бих платил но доброволно кожата си не бих дал за софтуер освен ако не си вадя хляба с него.
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              От: За Автодата 3.38

              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              ...Владо, аз освен, че съм сериозен съм и професионалист в една област свързана с ИТ, та не случайно казвам, че тия хубавини безплатните по торентите на 90% са бъкани с гадове....
              .
              Знам че си и затова изразих учудване .

              Статистически по торентите 90% от програмите са не "фрий" , а "кракнати" . Разликата е съществена . И когато започне инсталацията , обикновено антивирусната ( хеле пък един боклук на който и яка реклама му правиха преди време) която иначе си мълчи като пън - почва да пищи : "Засечен е вирус !" Обикновено в подобен случай става въпрос за кий генератора , който програмата разпознава като "нещо" , което е мушнато там , за да подпомогне бъдеща хакер атака .Примерно. Ама "то" дори вирус не е . А и е ясно по каква причина антивирусната е разтревожена в случая .

              Не че няма и антивирусни програми , които в този момент стопират инсталацията , обясняват какъв е проблема и питат дали да бъде направено изключение на твоя отговорност .

              Ма ти ги знаеш тия неща де , аз просто обърнах внимание ,че не всичко в торентите е толкова черно .
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #8
                От: За Автодата 3.38

                Язе да ви речна : Не се абете , като у политическио форум.Нема нужда - тука техниката не търпи неточности.
                Казах това : Което работи на компа ми вече пет години го метнах в гугълския си диск , за да го имам , ако нещо с лаптопчето...
                Линка съм го дал , една от причините е в подписа ми.
                А , и е шернат правилно.Нищо не може да се добавя.
                Бат Джорджоне , това не е безплатен торент , нали знаеш
                Опа , сега ми светна - дедо ви Владо работи с това , а Митко Куздов му го инсталира.
                Последно редактирано от jeko47; 20-08-16, 17:00.
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #9
                  От: За Автодата 3.38

                  Как се инсталира? Виртуален диск?

                  Коментар


                  • #10
                    От: За Автодата 3.38

                    Първоначално публикуван от veni0007 Преглед на мнение
                    Как се инсталира? Виртуален диск?
                    Както ти е кеф Най- лесно е : теглиш , разархивираш в желана от теб папка и стартираш от иконата за shortcut.

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    ..Язе да ви речна : Не се абете , като у политическио форум.Нема нужда - тука техниката не търпи неточности....
                    Не бре , не се абиме , ми просто си хортуваме . То че програмата е чиста е ясно .
                    Между другото , като ти казах че моята версия е "три осем" , имах предвид 3.38 . Демек те тази е и при мен . Ама пусто турбо пак ми убягва .... то не че има особено значение де .
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #11
                      От: За Автодата 3.38

                      Първоначално публикуван от dodo_x Преглед на мнение
                      Вече има и 3,45 версия много тежко работи но има доста повече информация. Haynes Pro Workshop ,ATRIS тези двете са доста богати на инфо,особено в електрическата част.Всичко е при ру нещо си.
                      +1, също и Vivid-а е подробен
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • #12
                        От: За Автодата 3.38

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                        ... ( хеле пък един боклук на който и яка реклама му правиха преди време)
                        ...
                        Как ми се иска да доживея деня, в който ще се окаже, че медията е солидарно отговорна за верността на рекламата. Още на другата сутрнин така омразните на медиите адблокъри ще си отидат в небитието.


                        Иначе долното препоръчвам да се прочете няколко пъти:
                        (извинявам се BatGeorgeone за редакциите, които са отбелязани с получерно+курсив)

                        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                        ... та не случайно казвам, че тия хубавини безплатните по торентите на 90%са бъкани с гадове.

                        И понеже масово се исталира некст некст и антивирусната или я няма или е боклук, препоръчвам (някаква кракната програма) да се инсталира на Виртуална Машина БЕЗ мрежова връзка а новите версии на (каквото и да е) и подобни да се слагат на стар лаптоп/декстоп БЕЗ връзка с мрежата и тия машини да НЕ се ползват за друго освен (каквато там е потребността)

                        Ако човек няма множество компютри най-лесно е да си купи малък хард диск, най-добре ССД да си сложи едно Вин ХР и там да буха тия всички кракнати програми, смяна на хард диск е под минутка и не се налага всеки ден.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X