Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за процесор на мобилен телефон.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

    Е, то и пълно щастие няма, ма нали там се целим сички.

    Отворен съм към всякакви предложения.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

      Без да давам конкретен модел,горещо ти препоръчвам да разгледаш xiaomi,за последните три-четири години покрай мен се експлоатират 11 телефона от тази марка и са уникални във всяко отношение,един познат заряза нов айфон6 заради редми3 преди два месеца.Редми ноте е моя,за 4 години му натроших дисплея,два пъти го крадяха и връщаха през полицията,един път го потопих,няколко пъти плуваше в джоба на моторджийското яке от дъжда и най интересното ,батерията е както като беше нов.Ще го сменям заради остаряла блутоот и разлика във поддържаните функции на блутоот,не комуникира със всички функции на бутоните на мултиволана на колата ми коректно
      Гпс се връзва за 2-3 сек.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #33
        От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        няма такова животно.
        Аз съм, с 2симово Леново, от 2-3 години, нямам никакви оплаквания

        Коментар


        • #34
          От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          няма такова животно.
          Аз съм с JIAYU вече почти 4 години и освен, че нямам забележки съм мега доволен, батерията е много добра, има сила телефона доста, подържа големи мини СД карти, за тия години ми е забивал под 3-4 пъти, изпускан много пъти, дъщеря ми го потроши на едни камъни, поръчах нов дисплей и отдолу както се нарича там, смених го сам и телефона още ми е основен и без грешка.

          Има две карти и всичките му там неща.

          Забележки - дойде на китайски с повечето програми, разкарах ги лесно и сега няма май нито една да е на китайски.
          Въпреки, че е рутнат НЕ можах да му сменя рома, а бях инвестирал дни в борби и тестове.
          Масово казват, че има вграден троянец, демек програмка която докладва на Биг Брадър в Китай, сигурно са прави, както това е факт и за повечето евтини но добри китайски техники.
          ДжиПиЕса се вързва бавно 1-2 минутки понякога и никога не успях да го подкарам в самолет когато вече сме на високо, може да е нормално не знам.

          Сега пак съм пред дилема и пак гледам китайските телефони, защото на половин цена вземам нещо по-силно от АйФони и други такива.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #35
            От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

            Oneplus....
            Сигурно това ще е другия.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • #36
              От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              ...
              Интересува ме и къде е гаранцията на апарата
              ...
              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              ...
              Отворен съм към всякакви предложения.
              на модели които се предлагат от Виваком.

              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
              Аз съм, с 2симово Леново, от 2-3 години, нямам никакви оплаквания
              И аз от януари миналата година, а година и половина преди това бях с CAT B15, което, както разбрах, пак е било Lenovo.
              Исках да си взема S 50, но се оказа с една карта, а и изпадна двусимов модел на Lenovo на оферта и го взех.
              Бях приятно изненадан, че всички Lenovo са с гумен външен протектор, а и за дисплея, в комплекта, което също ме устройва, защото винаги търся функционалната част.

              Идеята ми е, вместо да нося два телефона, GPS и фотоапарат тип "сапунерка", да съм с един апарат от по-висок клас, като ми е ясна цената на компромиса.

              Но не ми е ясна разликата в работата на процесорите, за това и пуснах темата, и ще се радвам на повече мнения които, предполагам, ще са полезни на всички.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #37
                От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

                Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                нямам никакви оплаквания
                Въпрос на критерии.

                Аз примерно не мога да си позволя през деня клиентите да чуват че абонатът е изключил телефона или извън обхват. Или да ми звънне 15-20 секунди след набиране.

                За други сигурно не е фатално.

                Коментар


                • #38
                  От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

                  Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                  ...
                  А и за да получиш конкретен отговор дай конкретни модели/версии и какво искаш да постигаш с тях.
                  Дойде и момента да съм по-конкретен.

                  http://www.samsung.com/bg/consumer/m...SM-J710FZDNBGL

                  И

                  http://www.motorola.com/we/products/moto-x-play

                  Искам да си комуникирам, да ровя У Форума, и да снимам като съм на интересни места.

                  А сега дайте акъл.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #39
                    От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Дойде и момента да съм по-конкретен.

                    http://www.samsung.com/bg/consumer/m...SM-J710FZDNBGL

                    И

                    http://www.motorola.com/we/products/moto-x-play

                    Искам да си комуникирам, да ровя У Форума, и да снимам като съм на интересни места.

                    А сега дайте акъл.
                    Аз си взех Хуявей Онър 7 и кърти чисти извозва за сега, рутнах го, смених му рома и го правя улав и за сега ме кефи доста, особено с Андроид 6, в момента му бая на сториджа да се научи да възприема външната СД карта като вътрешна та барем му подкарам енкрипшъна.

                    Тия двата по-горе са на кантар, на пръв поглед няма явен фаворит, аз викам да идеш да ги тестваш в магазина и който ти легне на сърцето той ще е, аз имам малко сантименти към Самсунг....
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

                      Аз почти никога нямам сантименти към нищо и подбудите са ми чисто прагматични и се вместват в рамките на нуждите, за това и ме интересува, поне хипотетично, кой от двата би работил по-добре ?

                      Също ме интересуват и мнения за камерите, но съм попитал в другата тема.

                      Интересуват ме точно тези двата модела, защото те останаха като прецедих всичко, което предлагат Виваком.

                      ... а да ходя да ровя на място, няма да стане. Когато почна нещо, обикновено, решението е взето преди това.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #41
                        От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

                        На самсунг май май камерата е по-добра ( поне на разните S7 прави доста добри снимки на тъмно, което е проблем на прекия конкурент с нагризаната ябълка) та ако батерията не е от избухливите - бих избрал самсунг.
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар


                        • #42
                          От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

                          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                          Аз си взех Хуявей Онър 7 и кърти чисти извозва за сега, рутнах го, смених му рома и го правя улав и за сега ме кефи доста, особено с Андроид 6, в момента му бая на сториджа да се научи да възприема външната СД карта като вътрешна та барем му подкарам енкрипшъна.

                          Тия двата по-горе са на кантар, на пръв поглед няма явен фаворит, аз викам да идеш да ги тестваш в магазина и който ти легне на сърцето той ще е, аз имам малко сантименти към Самсунг....
                          Провокиран от теб видях, че Виваком предлагат Онър 7 лайт, който също ме устройва, а като цена - още повече.

                          Предполагам, твоят е без "лайт" ?
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #43
                            От: Въпрос за процесор на мобилен телефон.

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Провокиран от теб видях, че Виваком предлагат Онър 7 лайт, който също ме устройва, а като цена - още повече.

                            Предполагам, твоят е без "лайт" ?
                            да, само онър 7, плк-01 май се води PLK-L01 https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0144OCV72

                            Преди малко го излъгах да си разпознае външната СД карта като вътрешна и май успях, сега качвам музики и карти за навигация, успях и да го енкриптна напълно, което ми беше големия зор, пълно криптиране на цялото устройство
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X