Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

    Пускам темата не само защото 31.12 наближава, а и да кажете някакви интересни места за посрещане на празника. Опитахме се със жената да намерим място (тип селски туризъм) където да бъдем с приятели, но в радиус на 200км. около София всичко се оказа заето. Ако някой знае нещо свободно да каже. Благодаря, а иначе нека темата остане и да сложим снимки от празненството, нека знаят хората, че умеем да се забавляваме.

  • #2
    До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

    Нямам НИКАКВА идея. Ако решим да направим едно OFF-новогодишно празненство, две купонджийки ще участваме пълноценно! Даже може да припомним на Стефан как изглежда Дядо Мраз.
    НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
    Omnia vincit amor !

    Коментар


    • #3
      До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

      Петя, идеята ти е супер!Аз в последните десетина дни влизам във форума рядко, защото съм все на път и сега я виждам тази тема.Замислих се.Всяка година играя едно и също занятие.Не мисля предварително за празника и не организирам нищо.Някак си не ми е празнично.Става ми празнично като мине 20 декември и тогава се сещам, обаче е много късно.А ето, колегата се сетил навреме и даже май и той е закъснял.

      Коментар


      • #4
        До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

        Тука какво? Новогодишен каталог за крадците ли правите?

        Коментар


        • #5
          До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

          Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
          Тука какво? Новогодишен каталог за крадците ли правите?


          Същото, за което си мисля, че имаш предвид, може да се каже и за всяко едно събиране "обнародвано" във форума. Ако не съм те разбрал правилно, моля да ме извиниш.

          Коментар


          • #6
            До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

            Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
            Пускам темата не само защото 31.12 наближава, а и да кажете някакви интересни места за посрещане на празника. Опитахме се със жената да намерим място (тип селски туризъм) където да бъдем с приятели, но в радиус на 200км. около София всичко се оказа заето. Ако някой знае нещо свободно да каже. Благодаря, а иначе нека темата остане и да сложим снимки от празненството, нека знаят хората, че умеем да се забавляваме.
            За съжаление, закъснели сте Доста..
            Скромните ми наблюдения са, че от няколко години се резервира месеци (да не кажа края на лятото) преди Нова година.

            Коментар


            • #7
              До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

              Ми то по тази логика, всяка уговорка тук за разходка е каталог за крадците!Май те е хванала параноята.Да не е нещо на политическа основа?P.S.Имам СОТ, "бдителни" съседки от всички страни,пълна застраховка на апартамента и имуществото и т.н. - да не изброявам.Ако някой нещо си хареса - само ще ме затрудни в избора какво точно ново да си купя.

              Коментар


              • #8
                До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

                Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                Тука какво? Новогодишен каталог за крадците ли правите?
                Е, не. Стига мрачни перспективи. Когато човек вярва в съдбата си , тя го води и всичко е щастливо, когато не вярва, пак минава по същия път, само че съдбата му го влачи, и всичко е гадно.
                За нова година е супер идея да се спретне нещо, вероятно в Гърция, или из Европа някъде е по добре.
                Тука съобщават едни цени 900 лева за три дни, от които моментално ми става ясно, че става дума за фалиращ хотел. Трябва им чудо за да си вържат баланса.
                Но все пак има и разумни оферти.
                Имаме един колега Чинела, останал съм с впечатление, че стопанисва хижа, някъде над Дупница. Аз специално много се изкушавам от такава обстановка, та бих го попитал дали все още има свободни места.
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • #9
                  До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

                  за нова година ще си отварям хотелчето.капацитет 25 места.но още съм в ремонт.нямам снимки.

                  Коментар


                  • #10
                    До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

                    Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                    за нова година ще си отварям хотелчето.капацитет 25 места.но още съм в ремонт.нямам снимки.
                    Добре а какво ще предлагаш там? Имисля, че ако организираш нещо желаещите ще са много повече от 25. Имаш ли съседи с незаети хотелчета? Дай малко координати поне.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #11
                      До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

                      Давай да се записваме, че ми е писнало от суперлуксозни хотели последните години и Априлци ще ми дойде като лек на душата. Сериозно го казвам.
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • #12
                        До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        Давай да се записваме, че ми е писнало от суперлуксозни хотели последните години и Априлци ще ми дойде като лек на душата. Сериозно го казвам.
                        А ти защо мислеш, че на коко1 хотелчето няма да е луксозно? Той не е писал такова нещо.

                        Мнение на koko11
                        "за нова година ще си отварям хотелчето.капацитет 25 места.но още съм в ремонт.нямам снимки."
                        Я да почакаме той да пише, че да не гадаем...
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #13
                          До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

                          Имах предвид, такива дето Новогодишната вечеря е с вратовръзка и сако. Друго не съм искал да кажа.
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • #14
                            До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

                            Не че имам сериозни надежди, но да си кажа, че все още търся low cost самостятелна къща/вила в планински район (може и на село, ако е романичо ) 6-8 души, 3-4 нощувки около нова година, освен ток и вода други екстри не търсим
                            Technical Rescue Direct - life lies in courage
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                            Коментар


                            • #15
                              До: НОВА ГОДИНА КОЙ И КЪДЕ?

                              На Нова Година аз ще съм си у ДОМА.
                              Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                              Това е положението.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X