Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам джип със здрава ходова част

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Искам джип със здрава ходова част

    Аз го карах 2 години, баща ми вече повече от 5. Бая късмет ще да е.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #47
      От: Искам джип със здрава ходова част

      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
      ... Бая късмет ще да е...
      Именно !
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #48
        От: Искам джип със здрава ходова част

        Демек да пускам тото или да си трая...?
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #49
          От: Искам джип със здрава ходова част

          Гледам тука и се чудя - има ли разлика м/у повишена проходимост и висока проходимост ...?
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #50
            От: Искам джип със здрава ходова част

            Eто снимка терена, черния път по който карам всеки ден.

            http://prikachi.com/images.php?images/431/8878431A.jpg

            Благодаря на всички, които се включиха със смислени коментари. Аз ще помисля, поогледам и като съм готов с конкретни обяви, на които съм се спрял ще ги постна тук да ги обсъдим и с ваша помощ, ще взема решение.

            Благодаря.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #51
              От: Искам джип със здрава ходова част

              То тук от около 3-4 г. се коментират само джипки(ако може да се нарекат такива)с проходимоста на автомобил 4х4 .И Всеки ни убеждава че са супер,дупер задрави и проходими.

              Коментар


              • #52
                От: Искам джип със здрава ходова част

                И все пак, някои от коментираните супер-дупер НЕпроходими автомобили са супер-дупер по-здрави от останалите такива.

                edit - понеже поста на новобранеца се е появил след моя.

                Човек, със точно тази снимка очаквай обилно безплатно хранене следващите няколко страници. И донякъде ще са прави, дай поне някоя по-далечна снимка с евентуално по-труден участък. Извинявай, ама ще започна аз - това на снимката се минава и с Трабант (да ме прощават феновете, и аз съм карал такова доста време), но и аз не бих карал ежедневно Акорд 8 по този път.
                Последно редактирано от krasi-mir; 18-08-16, 08:54.
                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                Коментар


                • #53
                  От: Искам джип със здрава ходова част

                  Стига бе! Ти на това черен път ли му викаш? Ако наклонът не е 45 градусов и зимата не държи постоянно 50 санта непочистен сняг, не ти трябва камион за придвижването.

                  П.П. Това даже не може и да се разкаля като хората.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #54
                    От: Искам джип със здрава ходова част

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Ти да видиш
                    Ама сигурен ли си?
                    Е те тва е 50 см просвет

                    [ATTACH=CONFIG]877719[/ATTACH]

                    Очевидно не е нещо мегаултра щото ги има в България
                    Това го видях вчера на живо в центъра на София с Истамбулска регистрация.
                    Изглежда извънземно........ виждал съм Софийско такова но 4х4 пак на техните мерцедесови редуктори, но 6х6 е неземно.....
                    А инак по темата - здраво - аз с такова впечатление останах че е приоритетно след като прочетох заглавието.
                    За мен хондата е достатъчно здрава, и аз съм привърженик на марката, да не говорим че за този бюджет доста прилична втора генерация на CRV може да се вземе......
                    Но да не пропускаме и Субару - един Аутбек спокоино може да покрие изискванията.
                    Според мен за здраво окачване си е нужна класика - цели мостове на ресьорчета или пружини, но там пък комфорта отива по дяволите.
                    В този ред на мисли - Джимни е доста добър избор....
                    За Дъстерите също се чуват доста добри отзиви, доколкото съм запознат фул тайм варианта е с усилено окачване, щот се предполага с него да се правят повече забежки извън пътя......
                    Поздрави и успех с избора...
                    VITARA, SAMURAI
                    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                    RENAULT ESPACE QUADRA
                    ...и едно сивикче за града...

                    Коментар


                    • #55
                      От: Искам джип със здрава ходова част

                      Това 6 х 6 и аз го снимах на нашата улица, същото с турска регистрация. Караше го някакъв на не повече от 28 години. Впечатляващо е, но за София си е мъка да караш този тролей. Проверих колко струва, 650 000 евро. Направо е алтрнатива на Cr-V...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Искам джип със здрава ходова част

                        Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                        Проверих колко струва, 650 000 евро. Направо е алтрнатива на Cr-V...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #57
                          От: Искам джип със здрава ходова част

                          Е кво искате - отговаря на сички условия - джип, здрава ходова част, не е 4х4, а и няма да се затрудни от пътчето
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #58
                            От: Искам джип със здрава ходова част

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Е кво искате - отговаря на сички условия - джип, здрава ходова част, не е 4х4, а и няма да се затрудни от пътчето
                            Първоначално публикуван от Cyreon Преглед на мнение
                            Здравейте,
                            ...
                            Бюджет - около 10 000 - 15 000 лв.
                            А ти усещаш ли се, че заприличваш на Пенчо Кията? С тази разлика, че ако тръгнеш и да предлагаш кръгчета, хората след демото няма да смеят изобщо да се качват на кола
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #59
                              От: Искам джип със здрава ходова част

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Е кво искате - отговаря на сички условия - джип, здрава ходова част, не е 4х4, а и няма да се затрудни от пътчето
                              Аааа , да , пътчето !

                              Първоначално публикуван от Cyreon Преглед на мнение
                              Аз не препоръчвам нищо , ама да констатирам само : по такова "пътче" ( че се и води "Път от републиканската пътна мрежа , със все изискуемата минетка за него) движа от доста време по 7-8 пъти месечно. Със МБ 190-ка ( за близо 300 000 км. пробег ) съм сменил 3 накрайника , една щанга ( за 80 кинта) и един шарнир .
                              Сега пак го минавам с С- класата . Даже може да твърдя че тя е малко повече от лека кола , щот има блокаж на дифа и гумите ми са с по- голям цолаж от тези на КИА - Спортидж ( одеве загледах една такава , паркирала пред фирмата ми) , ако и клирънса ми да е нищожен .

                              ...смисъл от по- гоуеми мерджове с гоуеми кинти нема и нужда дори
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Искам джип със здрава ходова част

                                Той цолажа колега няма много общо с клиренса........
                                VITARA, SAMURAI
                                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                                RENAULT ESPACE QUADRA
                                ...и едно сивикче за града...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X