Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на седалки на "Нива"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Смяна на седалки на "Нива"

    Абе то няма невъзможни неща. Но тия баш седалки са излишно широки, рамката е кекава, а отдолу няма къде да се заварява. Освен това шофьорската заради регулирането по височина е висока.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Смяна на седалки на "Нива"

      Да-а, дамата ще трябва да си пренасочи мераците. Нещо по-малко, френско или италианско. Отива в една автокъща и си избира седалка а после я търси по моргите.

      П.П. Да се возиш на неудобна и неподлежаща на приемливо регулиране седалка заради едната гъзария определено си е жив мазохизъм. Даже и в момента го опитвам на собствен гръб.
      Последно редактирано от коко келеша; 21-08-16, 21:29.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #18
        От: Смяна на седалки на "Нива"

        Дамата вече ги е купила ако разбирам правилно. Та ако иска, обажда се - идва съсе седалките, гледаме мерим и така.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Смяна на седалки на "Нива"

          Лично аз съм продал два комплекта предни седалки от витара КБ 1988-1998г. именно за нива. Как се слагат не знам, не смятам че на витарата седалките са добри, но със сигурност по биват от нивовите. Успех.

          Коментар


          • #20
            От: Смяна на седалки на "Нива"

            Благодаря за бързите отговори Да, седалките са при мен и ще е добре да се пробвам да се сложат, но ако усилията са колкото да се построи безмоторен самолет, ще се пробвам да ги продам и да търся други чакам на лични координати

            Коментар


            • #21
              От: Смяна на седалки на "Нива"

              Те и нивовите седалки не са толкова лоши . Щом аз с моите 100 кила още не съм потрошил тотално шофьорската значи не са съвсем кекави . Ако отдолу гредите са се отпрали от пода и тунела поради естествено битуващата в автомобилите ВАЗ корозия само смяната на седалките не помага .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Смяна на седалки на "Нива"

                Релсите са здрави (така мисля), но облегалка се потрошиха буквално, паднали са назад и почти извити накратко, така че плачат за смяна

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X