Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на цилиндър за Kawasaki KDX 125 A1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на цилиндър за Kawasaki KDX 125 A1

    Здравейте, счупих буталото на Kawasaki KDX 125 A1 1990г. Счупено е под буталния болт, а сегментите са здрави. Предполагам, че съм купил моторът с надран цилиндър, защото предният собственик ми каза, че е с ново бутало, а пак не вървеше както други 125ци, които съм карал.

    Надран е колкото една тънка цигара, не съм го мерил. Покритието е износено, а втулка няма. В интернет не мога да намеря информация от какъв материал е направен цилиндърът. Нов струва 900лв, а на старо ги няма. Голям проблем! Та, какво бихте ми предложили. Възможен ли е ремонт и къде, на каква цена? Благодаря предварително!

  • #2
    От: Ремонт на цилиндър за Kawasaki KDX 125 A1

    Боби мх ги праща в Холандия и им правят ново покритие свържи се с него. Ползвай Гугъл ще го откриеш лесно.
    0888 074 049

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на цилиндър за Kawasaki KDX 125 A1

      Колега, покритието ти би трябвало да е било никасил, щом е надран - или ново покритие (ако вече, не му е била слагана риза(втулка), или нова риза, което е по-евтино, но мотора ще върви по-малко от колкото когато е бил с никасилово покритие.
      Ново покритие е около 500 лв май, а нова виза - около 200, до колкото аз знам.

      П.С. Сега видях, че мотора е 1990, май много много не си заслужава да му се прави ново покритие, при полужение, че мотора струва около 1000-1300 лв.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X