Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва ми човек за леко изкърпване?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трябва ми човек за леко изкърпване?

    Подозирам че темата може да не е в правилния раздел, но не установих по-подходящ. Моля да ме ориентирате към някой проверен майстор да изкърпи задния калник на голф, като дупката е с големината на новата двулевка [emoji23][emoji16]
    Възможно е с почването да се окаже и повече, но това е на пръв поглед. По принцип колата бе правена преди време, но не там. Трябва ми някой, сериозен и който ще се справи за не повече от няколко дни. Голфа ще го купувам и имам дедлайн дет се вика и трябва да приключа бързо със всички неща, които имам да правя по него , за това търся някой който няма да ме размотава.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • #2
    От: Трябва ми човек за леко изкърпване?

    Смях !!!!
    От сърце. Титулуван майстор за една заварка и то за няколко дена ?? Боя ще има ли ?
    Да не пиша повече простотии -звънни на дедо ти Владо.Ако много е зает и аз мога да помогна
    съботно - неделно при него.

    Коментар


    • #3
      Трябва ми човек за леко изкърпване?

      Не е смешно! И една заварка ако е неграмотен пак няма да стане като хората и догодина ще я правиме пак. Боя няма да има от вътрешната страна на калника е . Дедо Владо за съжаление не го познавам, ако прояви желание нека мъцне в темата. Иначе молих за конкретни координати.


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Коментар


      • #4
        От: Трябва ми човек за леко изкърпване?

        Здрасти,

        Както се казва, да дам и моите 5 стотинки по въпроса,

        Колегата, който е отговорил преди мен, при положение че си от София, те е упътил много правилно (поне според мен) :
        Имам Терано 2, взех го с безброй забележки откъм ламарина, отидох при Дядо, огледа - каза ми цена (горе долу ). Тъй като предположих (съвсем естествено ), че джипа няма да спре да гние - реших вместо да го закарам при него, да взема да купя телоподаващо и да си го изкърпя сам - все пак след година-две-три пак ще има за кърпене.
        Резултатът:
        Без да преувеличавам, оставям настрана парите, инвестирани в апаратура (те са си дадени.. както се казва за добро), бих казал следното:
        Ако при мен дойде някой сега, и поиска да направя на джипа му това, което имаше да се свърши на моят, бих му поискал поне тройно на това, което ми каза човека.
        По стечение на обстоятелствата ми се е налагало и друг път да го търся за помощ - само добри коментари мога да кажа.

        Има тема - при дядо Владо, координати се намират всякакви.

        Поздрави!!!

        Коментар


        • #5
          От: Трябва ми човек за леко изкърпване?

          Дедо Владо двулевови дупки ги кърпи с поглед, на мен бая по-голяма ми я направи за около 2 часа със се кафетата и моабетите.
          Това преди 2 години, още държи.
          Само не го пришпорвай, че не обича бързата работа.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Трябва ми човек за леко изкърпване?

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Дедо Владо двулевови дупки ги кърпи с поглед, на мен бая по-голяма ми я направи за около 2 часа със се кафетата и моабетите.
            Това преди 2 години, още държи.
            Само не го пришпорвай, че не обича бързата работа.
            Особено в понеделник !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: Трябва ми човек за леко изкърпване?

              Отвън, отвътре все тая - трябва да се боядиса. Колко качествено е втори въпрос.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Трябва ми човек за леко изкърпване?

                Голяма тема стана за една дупка.Ако Владая ти е близко, ще я направя.
                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                Коментар


                • #9
                  От: Трябва ми човек за леко изкърпване?

                  Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
                  . Дедо Владо за съжаление не го познавам, ако прояви желание нека мъцне в темата. Иначе молих за конкретни координати.
                  Мъц
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    От: Трябва ми човек за леко изкърпване?

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Мъц
                    Мноо си конкретен !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X