Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НА КАКВО ви научи казармата ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Не е така, ама няма да спорим.

    Понеже сме приятели няма да ти кажа, че крадеца винаги си търси оправдание за действията си.
    Тогава такава е била действителността-така ни действаха.

    Сега уж сме свободни, ама с какво е по-различно положението на обиковения човечец?Все същото е.

    А кражбата винаги си е била кражба, независимо от кого крадеш. И независимо какво чувстваш докато крадеш.
    Не ангажирам никого с мнението си. Просто никой не ме е питал дали искам да загубя година и половина в тъпите им поделения. Просто не съм си губил времето и не съжалявам за това. Ако бях с този акъл, щях да си купя къща, не жигули.
    И продължавам да твърдя, че няма по-голяма безмислица от казармата. Една фабрика за фекалии, която гълта пари от нашите данъци.
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
      Просто не съм си губил времето
      Сега как е? Защото винаги се намира причина да не си губиш времето.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Сега как е? Защото винаги се намира причина да не си губиш времето.
        Виж сега, едно е да си губиш времето по собствено желание и да решиш сам да направиш това и друго е да ти го натопорчи някой друг, да нямаш избор, при това, при това "губене на време" да те чанчат до загубване на човешки образ. Аз също загубих 2 години от живота си в това блато и не ме научи на нищо.
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          Сега как е? Защото винаги се намира причина да не си губиш времето.
          Как да е- бачкам като всеки нормален средностатистически човек и определено правя каквото аз си искам, не каквото е решил някой тъпанар с пагони и каскет
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

            Казармата научи много хора и на скатавка, кражба, гъзолизене, доносничество и прочее. Това си е техен проблем, но в по- широк смисъл е и на всички нас. Щото... материала, нали...
            За съжаление, това е факт и си е съвсем по темата.
            Последно редактирано от Тропчо; 08-09-16, 23:39. Причина: пунктуация
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              ...това е факт и си е съвсем по темата.
              М'да. Да!
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

                Поне по мое време /не вярвам да се е променило нещо/ армията беше пълна с хиляди старшини и офицери от които не ставаше нищо и които по цял ден не правиха нищо. Мозъците им бяха тотално промити, можеха само да изпълняват заповеди без абсолютно никакво собствено мнение.
                Един такъв тъпанар , като излезе навън, не може да вземе решение сам да си купи чифт чорапи.
                И същите тия онанисти имаха куп социални придобивки- големи заплати, държавни жилища, безплатен транспорт, безплатно плюскане по армейски столове и всичко това от държавата, съответно от данъците на нас и нашите родители. На всичкото отгоре ги пенсионират на някаква суперсмешна възраст и им дават куп заплати, ха познайте пак от къде.
                С какво един такъв тъп старшина е повече от примерно един шофьор на автобус, който носи отговорност за 50 човека зад гърба си?
                Само питам.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Казармата научи много хора и на скатавка, кражба, гъзолизене, доносничество и прочее. Това си е техен проблем, но в по широк смисъл е и на всички нас. Щото... материала, нали...
                  За съжаление, това е факт и си е съвсем по темата.
                  Мда, като си прав - прав си. Както личи и от последните няколко мнения в темата. Че даже и стройна логика си имат (тия с кражбите) - защо и как. Ми, такъв ни е матряла....
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                    Ми, такъв ни е матряла....
                    И се влошава! Но бившата казарма не е виновна.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

                      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                      С какво един такъв тъп старшина е повече от примерно един шофьор на автобус, който носи отговорност за 50 човека зад гърба си?
                      Само питам.
                      С абсолютно нищо!
                      Само отговарям.

                      А с какво аз (нека да съм аз), съм нещо по-различен от тоя старшина, като си купя за година и два месеца Москвич, карайки в казармата ГАЗ-ка...
                      Последно редактирано от davc; 08-09-16, 22:46. Причина: да няма общо с действителни лица и случаи
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        И се влошава! Но бившата казарма не е виновна.
                        Бившата казарма е само удобно оправдание. Който го влече да крадне, все ще си намери причина - шапкарите, международното положение, фазите на Луната. И въпреки всичко си остава обикновен крадец (колкото и сам да се убеждава че е Робин Худ).
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

                          Материалът скача според тоягата!
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Материалът скача според тоягата!
                            Е уж в казармата беше цял кривак, пък резултатът обратен.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

                              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                              Виж сега, едно е да си губиш времето по собствено желание и да решиш сам да направиш това и друго е да ти го натопорчи някой друг, да нямаш избор, при това, при това "губене на време" да те чанчат до загубване на човешки образ. Аз също загубих 2 години от живота си в това блато и не ме научи на нищо.
                              Винаги е имало избор, дали те устройва е друг въпрос! Да влезем в казармата, да положим клетва и да носим службата си беше нашия избор, а иначе можехме алтернативно да идем да бачкаме в Кремиковци, да избягаме нелегално зад граница или просто да се обявим за педераси!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • От: НА КАКВО ви научи казармата ?

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Е уж в казармата беше цял кривак, пък резултатът обратен.
                                Бъркаш се много (за целите и резултатите)! Целият кривак - точно така подкарваше...
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X