Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се прави?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се прави?

    Здравей те приятели искам да ви попитам нещо което наистина ме мъчи искам да разбера как се прави мотор не каква е неговата конструкция ами как се прави най-важното самата рама,но разбира се както винаги излизат много проблеми и въпроси.Най-важното нещо което до ден днешен не разбрах е това има ли как да си направя сам рамата и моторът да мине на преглед и да му се направят документи за да може да се кара най-спокойно по улиците ако някой знае как и от какво се прави рамата и дали е възможно да мине на преглед и да му бъдат направени документи във България ще съм благодарен на всеки който сподели.Лек и приятен ден.

  • #2
    От: Как се прави?

    Недей дa си прaвиш сaм рaмa нa мотор. Имa достaтъчно евтини , с леки проблеми мотори, които дa си купиш и поотремонтирaш.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • #3
      От: Как се прави?

      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
      Недей дa си прaвиш сaм рaмa нa мотор. Имa достaтъчно евтини , с леки проблеми мотори, които дa си купиш и поотремонтирaш.
      И защо да не си прави сам? Може да иска да си направи нещо различно , уникално , нещо което го няма по моргите с мотори- Дали ще го направи , вече е друг въпрос , но на въпроса "как" , най-грешният отговор е "недей".
      По темата:
      Единия начин е това:



      http://www.motoax.com/blog/2013/05/0...lc4-supermono/

      Ако ползваш за база стара рама , е това:



      http://www.apriliaforum.com/forums/s...ype-motorcycle

      В зависимост от мотора който искаш да направиш , има различни ъгли на окачването , различна конструкция на рамата , различни материали се използват.
      Относно регистрацията , още не съм стигнал до там , но пък и това не би ме спряло да направя това което искам.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #4
        От: Как се прави?

        Каквото и да си направи сам, ще си го кара без регистрация!
        п.п. Бахти и дългото изречение. Аз даже не го изчетох. Ма поне почва с главна буква и завършва с точка.
        п.п.п. А!? Били две изречения.
        Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 07-08-16, 12:26.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #5
          От: Как се прави?

          Много добре знaете,че човек зaпочвaщ по този нaчин темa ,вероятно рaзполaгa с 2,20. Ще събере железaтa от стaрия курник и с електроженa нa дядо и стaрите електроди ще зaвaри някaквa рaмa. Нa тaзи рaмa ще нaкичи вероятно нaй ефтинкото и възможно нaй-мощно двг което имa нa пaзaрa.
          Почти съм сигурен че е под 16г. и опит никaкъв нямa.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #6
            От: Как се прави?

            Нито го знам на колко години е , нито с колко средства разполага , пита и му отговарям. Това , че няма опит е ясно , иначе нямаше да пита. Опит няма как да придобие ако не пробва , като поработи ще се научи от грешките си. Та ако е на 16 , още по-добре , като стане на 26 , ще знае какво да прави и няма да пита.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X