Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв джип за зимата да си купя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Какъв джип за зимата да си купя?

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Карайки чисто емпирично с технически данни тегло около тон и половина следователно ще се държи най добре с двуваловия мотор който е около 120 кс.
    Защо ще причиняваш на жената този парт тайм и задно предаване в общия случай?
    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
    Drag Grand Canyon Daily
    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
    LZ1JYM

    Коментар


    • #77
      От: Какъв джип за зимата да си купя?

      Първоначално публикуван от royce Преглед на мнение
      Това пътя между Кичево и Аксаково ли е?
      Да, точно там.
      Николай
      VITARA 1.6, 93 къса кабр
      КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

      Коментар


      • #78
        От: Какъв джип за зимата да си купя?

        Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
        Защо ще причиняваш на жената този парт тайм и задно предаване в общия случай?
        Не е толкова страшно Всъщност, Киата се кара по-лесно от Витара. Според жена ми, ми също.
        Николай
        VITARA 1.6, 93 къса кабр
        КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

        Коментар


        • #79
          От: Какъв джип за зимата да си купя?

          Първоначално публикуван от vuk varna Преглед на мнение
          Не е толкова страшно Всъщност, Киата се кара по-лесно от Витара. Според жена ми, ми също.
          Ми. може и да има нещо вярно с по-дългата база и по-мекото окачване. Пък и на извънградско, когато си сам на пътя е друга бира.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #80
            От: Какъв джип за зимата да си купя?

            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
            Защо ще причиняваш на жената този парт тайм и задно предаване в общия случай?
            Щото не ще да кара нивата Сега съм и напазарувал една хидравлика от една обърната та може и да я подкара Иначе голям салон с 4 врати което си е необходимост с две деца . Като цяло кията се очертава като непретенциозна машина с евтина поддръжка . Ако е италянка и с ръждите няма да има проблеми .
            Последно редактирано от sek.1; 13-08-16, 08:02.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #81
              От: Какъв джип за зимата да си купя?

              Пичове те оттатък голямата вода отдавна са го измислили.Постоянно 4х4 с вариант за бавни,ако чак толкова има нужда.Автомат щото на жените всичко друго им е по интересно от пътя,а педалите и скоростният лост обаче не са от тях.От тук на сетне марка и модел остава да се избере.
              Ама жена и парт-тайм за зимата по нормални пътища ъъъъ някак не ми се вижда смислено.
              Мое мнение разбира се.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #82
                От: Какъв джип за зимата да си купя?

                Първоначално публикуван от mokanina Преглед на мнение
                Мисля, че изпадате в някакви излишни спорове ... на човека му трябва кола с която да ходи зимата работа. Защо е решил, че трябва да е джпи - не знам
                Какъв ще е тоз джип за три хилки, също не знам....
                .... и аз не знам , ама човека те така е решил .

                И поради тази причина , темата се развива така както всички подобни :

                1. Човека дава някакви крехки първоначални параметри , на които да отговаря търсенето .
                2. Още с първите постове , предложенията по въпросните параметри затихват и постепенно се преминава към обичайното : всеки предлага това , което кара , или това което е чул от приятели , че се кара .
                3. На трета страница (случва се още на втора понякога) идва и тежката артилерия : Пенчо с Кия-та . Дава кръгче , но не продава.
                4. Обикновено Човека , започнал темата или нищо не купува , или купува нещо , което си е бил намислил преди да пусне съответната тема .

                Първоначално публикуван от mokanina Преглед на мнение
                ...Моето предложение за пандата грам не го отразихте ....
                Ми нема ги на пазара , колега Който си е купИл си е стегнАл и си я кара .
                ...а доколкото ги има в обявите за вторични суров.... ъъъ.... автомобили , те са сякаш карани единствено в свинеферми за подръжка на отпадните ями.
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • #83
                  От: Какъв джип за зимата да си купя?

                  За "Пандите" имаше в началото на 90-те едно сравнение на 4х2 с 4х4 в "Ауто Билд". Изводът - на такова малко и леко автомобилче, за зимата 4х4 е излишна набутвация с пари. Ако закъса в дълбок сняг - вдигаш и местиш А и старите "Панди" бяха "парт-тайм" и никакво предимство по утъпкан сняг или поледица не предоставят.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #84
                    От: Какъв джип за зимата да си купя?

                    Както си е парттайм, при затъване се включва пълен привод и Пандата изскача от хендека, като адвокат от отговорност. Имал съм удоволствието да карам такова животно и смея да твърдя, че си е много правилно автомобилче в много отношения. Аз лично предпочитам всякакъв парттайм пред фултайм. Също така колите със задно а не с предно предаване. Съвсем трета песен е че тези Панди са трудно откриваеми в използваемо състояние. По-реалистично е намирането на Джъсти или Е10, Е12 - също стават.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #85
                      От: Какъв джип за зимата да си купя?

                      Първоначално публикуван от Scrapheap
                      По-реалистично е намирането на Джъсти или Е10, Е12 - също стават.
                      За 3000 в прилично състояние си е жив оптимизъм.
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • #86
                        От: Какъв джип за зимата да си купя?

                        Може и десен волан да си купя. Малко ли са пак парите?

                        Коментар


                        • #87
                          От: Какъв джип за зимата да си купя?

                          То за тез пари,каквото застане по читаво
                          Лесно беше само вчера
                          Jeep Cherokee - Liberty 3.7
                          Fab Fours Legend
                          Nissan Terrano II 2,4

                          Коментар


                          • #88
                            От: Какъв джип за зимата да си купя?

                            Първоначално публикуван от kemran Преглед на мнение
                            Може и десен волан да си купя. Малко ли са пак парите?
                            Може и да стигнат,ама ще е на късмет за тия пари.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X