Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Patrol или Cherokee

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Patrol или Cherokee

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Уффф, аз не предлагам "Чероки" на автора на темата, но не знам защо се изказваш така неподготвен по въпроса за тях? Сменят двигателя с такъв от БМВ много ясно защо - защото двигателят на "Патрула" е немощен тракторен, а двигатели от БМВ-та по моргите има най-много, щото БМВ е най-разпространеният ковчег на 4 колела в БГ и има множество катастрофирали такива.
    Гагич, бъркаш нещата.

    Качване на БМВ мотор на Патрол е като да метнеш ХЕМИ на Вранглер.
    А защо такъв двигател ?
    Ми заради славата на М57, че бил много корав, а не защото е пълно с размазани БМВта.
    Същото прави Русев на една 78ца, а може почти директно, с малко разправия, да се метне и на ЛР.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Patrol или Cherokee

      Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
      Гагич, айде стига де.

      Виж какво става на втора минута.


      Що го дърпат тия люде с дизел,и то с тракторен двигател....
      Същият като на Патроля

      Коментар


      • От: Patrol или Cherokee

        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        Що го дърпат тия люде с дизел,и то с тракторен двигател....
        Същият като на Патроля
        Същият нанай - това, дето дърпа е някакъв "Рам" със 7+ литров "Cummins"... "Патроль" само ще изкюфка немощно при такава задача и... ще строши колянов вал (туй щото мостовете му са много здрави)
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Patrol или Cherokee

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
          Немощен за какво?
          Навремето се бях засилил да си взимам Чероки след Фронтерата,щото бях глъмчо,добре че усвестих навреме...(та ги проучвах и събирах мнения за тях)
          Иначе съм съгласен за ковчезите
          И аз се бях огледал в ZJ и Classic, даже пуснах и нарочна тема, но благодарение и на Джамбазов си отворих очите.
          Почти всички карали в гората самоносеща конструкция казват, че като качиш едната гума на бордюр става като при Жигула, не можеш да си отвориш вратата.

          Само филмите по реставрация ме спряха да скоча в джаза с Класика, а после и това, че за ежедневна употреба У София джип с два моста не ми трябва.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Patrol или Cherokee

            Ай е пак сичкото специалистор се появи.
            Само Пенчо Кията още не е дошъл


            Джиип имат офроуд машини, но ни Чероки, ни Гранд Чероки и прочее паркетни изпълнения са между тях. Мотора е много малка част от уравнението по проходимост.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Patrol или Cherokee

              Вранглер му е името
              Grand Cherokee WJ
              Dodge Caliber
              E 430 4-matic-T(S210)
              GLK

              Коментар


              • От: Patrol или Cherokee

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Само Пенчо Кията още не е дошъл
                Като не следиш творчеството му, че има да го чакаш като Godot...
                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Кияка никога не бил Жип и никога няма да бъде.
                ...
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Patrol или Cherokee

                  Едното е офроуд машина, дори в стоковия си вид а другото вторичен полов белег.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Patrol или Cherokee

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                    Що го дърпат тия люде с дизел,и то с тракторен двигател....
                    Същият като на Патроля
                    На това червеното, отпред му трябва кран.Не въже.
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • От: Patrol или Cherokee

                      Сравнявате кон и кокошка! Вижте по състезанията какви машини се движат и може да си направите сметка! От четири състезания с Черока имам само едно завършено без проблем и там станах трети.Прекъсваше, щракаше, влизаше в авариен режим, проблем с скорости, преден диф, комп. и много други, така,че ??? Започна да пука ушите на предните носачи, и много други неща, които ме накараха цяло лято да си лежа под него. Това кога, ще стане с Патрула???
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар


                      • От: Patrol или Cherokee

                        Колега Гагич, цитирал си мое мнение от друга тема без да знаеш за какво става на въпрос и ....олекваш....доста. Аз съм един от тези дето се е "хвърлил" във филма с двигател на баварец и шегата ми към Влади Раденков " да ми оправя нисана...." означава не , че се троши, а да ми монтира окачване +3 инча, ДВГ, брони и т.н. А защо – ми така съм решил, щото лесно и сравнително евтино се постига 2 пъти повече мощност и 2 пъти по– голям въртящ момент и то в ниските обороти. Ако не вярваш - отиди този уикенд на Верея трофи и погледай патрола на Тихомир Тодоров от Варна. След това сам ще се откажеш от всички Черокита.....
                        Със здраве.....

                        Коментар


                        • От: Patrol или Cherokee

                          Накрая колегата с темата ще си вземе самурай, айде на бас.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Patrol или Cherokee

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Накрая колегата с темата ще си вземе самурай, айде на бас.
                            Ами той отдавна спря да пише ,почесал се е по главата и е отишъл да гледа някой Патрол.
                            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                            Кольо.

                            Коментар


                            • От: Patrol или Cherokee

                              Ми като е знаел предварително отговора що пита? Само да разбунва духовете,,,
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Patrol или Cherokee

                                Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
                                ...означава не , че се троши, а да ми монтира окачване +3 инча, ДВГ, брони и т.н. А защо – ми така съм решил, щото лесно и сравнително евтино се постига 2 пъти повече мощност и 2 пъти по– голям въртящ момент и то в ниските обороти..
                                Демек и ти си сменил двигателя? Фръгнал си този хубав, неубиваем и напълно достатъчен като мощност да покори трудния баЙр, увековечен на клип от Търтея?
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X