Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Patrol или Cherokee

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Patrol или Cherokee

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Нема. С Патрула ще свиква да кара камион / трактор. Романтика
    Те това е
    Grand Cherokee WJ
    Dodge Caliber
    E 430 4-matic-T(S210)
    GLK

    Коментар


    • #17
      От: Patrol или Cherokee

      Първоначално публикуван от don_baro1 Преглед на мнение
      Здравейте искам да ми помогнете при избор. Много съм се навил да си купя джип с който да ходя на лов и да го използвам за лек офф роуд. Карам Mitsubishi L200 но на моменти ми идва малко слабо. Искам да си купя джип който да се използва само за тази цел да се кара по пресечен терен, като му се направи някакво необходимото окачване и подобрения с които по-лесно да може да преодолява пресечените терени. Та за сега съм се спрял на тези два модела. Като това при Черокито ме влече по-силният двигател, а Патрула ме кефи повече. Вие какво бихте ми препоръчали. Като мисля в последствие дори да започна да се занимавам по-сериозно с офф роуд.
      Вземи си ЛР Дефендър като нещо средно между двете
      Къса база с мотор 300тди.
      Още по добре с В8 ама не знам дали се намират тъдява.
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #18
        От: Patrol или Cherokee

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        Вземи си ЛР Дефендър като нещо средно между двете
        Къса база с мотор 300тди.
        Още по добре с В8 ама не знам дали се намират тъдява.
        А още по добре г, ама колегата пита за Патрул
        Само Пенчо кията липсва
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Patrol или Cherokee

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          А още по добре г, ама колегата пита за Патрул
          Само Пенчо кията липсва
          Да ама за г-то трябва човек бъбреците да си продаде за да го направи
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #20
            От: Patrol или Cherokee

            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
            Да ама за г-то трябва човек бъбреците да си продаде за да го направи
            Брях, горкият Търтей, бил на хемодиализа, пък аз чак сега научавам...
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #21
              От: Patrol или Cherokee

              Да ама за г-то трябва човек бъбреците да си продаде за да го направи
              За Дървендъра ше му се наложи да ги продава за ремонти, ама с късия като ги повози у гората после нЕма кой да му ги плАти.
              В началото ше почне да пазарува Шитпартс, че е най-тънко, после ше почне да скубЕ коси, че е изтънел.
              Понеже му е за гората, ше му се прииска некое блокажче, след което ше му трябват и други полуоски, ма така и така ше се павят мостове, айде всичко, а като ги разкостят ше видят, че са леш, и пак ше опре до некой здрав орган.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #22
                От: Patrol или Cherokee

                Рано , или късно, всеки си купува Патрул...
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #23
                  От: Patrol или Cherokee

                  Мойте 5 Ст по темата
                  Прикачени файлове
                  "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                  Кольо.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Patrol или Cherokee

                    Аз нямам снимка, че беше не изцяло легален лов ама четирима ловци сите над сто литра, две кучета и две прасета в Чероки 4л бензин в едни гори тилилейски през баири и дерета, в кал и храсти без грижи като луноход.

                    За една година употреба в тежки условия, щетите бяха две карета по 45 лева, ремонт на спирачките, тоест почистване, че ги беше обхванала корозия и клеясаха от честото минаване на реки и едно зверско затъване в едно блато до Арчар.

                    Патрула е железен и ще носи повече товар, но за един двама ловци с кучета и дивеч Черока е супер удачен според мен, кофтито е, че ако не е от Италия или скъп от Англия ще е гнил почти колкото Патрула.

                    Аз преди когато си търсех джип си платих да ме повозят доволно на един дълга база Патрул, после гледах един два къси патрула, после гледах Грандове и накрая случайно ми изпадна малката сестра на Тойотата, Дайхатсу Фероза, та намеквам на колегата да се повози, да покара час два в смесени терени и двата джипа и скоро ще си избере категорично какво да е.
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Patrol или Cherokee

                      Значи избора е направен. Джипа ще е Патрул сега остава дилемата кой модел да е дали Y60 или Y61. Като бюджет не съм слагал някакъв таван на сумата. Другото което знам, е че ще бъде дизел. На първо време няма да има кой знае какви преправяния по него само едни добри гуми за да мога да изкарам ловния сезон и от другата година мисля вече да започна с окачване и подсилване на машината. Пък ако намеря такъв и с готово окачване ще е още по добре. Като не се взима на предвид цената на двата джипа кой бихте ми препоръчали от двата модела Y60 или Y61.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Patrol или Cherokee

                        60
                        Другия е много пластмасов
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Patrol или Cherokee

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          60
                          Другия е много пластмасов
                          Е нашто гардже е най убаво нали сие нашто!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Patrol или Cherokee

                            Първоначално публикуван от PGV Преглед на мнение
                            Е нашто гардже е най убаво нали сие нашто!
                            Аз патрул в момента нямам, но иначе съм имал лични 260, 60 и 61. А ти?
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #29
                              От: Patrol или Cherokee

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Аз патрул в момента нямам, но иначе съм имал лични 260, 60 и 61. А ти?
                              Y61 3000tdi от 5/6 години.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Patrol или Cherokee

                                Който, каквото да ти говори, най-здравия Патрол е К160, особено за твоите нужди!
                                мисля, да зема а се замисля...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X