Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи колеги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

    Послепис; Романия -Ромени
    moto_star

    Коментар


    • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

      Обещавам да кача видео;мина много време
      moto_star

      Коментар


      • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

        Да попитам тук: Някой да се е отбивал към Карпатите в Украйна?
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=176390
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

            Ние бяхме там през лятото. Имаме и едно пътеписче, но питай каквото ти трябва.

            Коментар


            • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

              Първоначално публикуван от automax Преглед на мнение
              Ние бяхме там през лятото. Имаме и едно пътеписче, но питай каквото ти трябва.
              Пусни да прочетем.
              Иначе нищо конкретно. Казват, че е по-добре от Румъния и ми стана интересно.

              Публикувайте отговор

              Коментар


              • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=223494

                Коментар


                • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                  Благодаря!
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                    Здравейте, някой има ли актуална информация как са проходите в момента ? Планувам пътуване в началото на септември, но се чудя дали няма да е твърде студено вече
                    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                    Toyota Land Cruiser KDJ 125

                    Коментар


                    • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                      Моята е от по средата на август.Доло адска жега горе студ и дъжд ни валя на прохода Трансфагараш.Спахме в къща за гости.Носете си дрехи допълнителни ако можете и дъждобрани ако изкате разбира се.Приатно.
                      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                      Коментар


                      • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                        Проходите са перфектни. Минахме ги с жена ми преди два дни. Пътят е просто образцов. Евала на комшиите, че го поддържат в такова състояние.
                        Времето беше идеално. Само на слизане от Трансалпина от северната страна ни валя страшен дъжд, но бяхме подготвени и нямаше никаква драма.
                        Там без дъждобран, според мен не трябва да се ходи дори и през лятото.
                        Тръгвай смело, началото на септември е след няколко дни, не вярвам нещо да се промени драстично дотогава.
                        ... и drum bun !!!

                        Коментар


                        • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                          Аз също минах през тях преди няколко дни.
                          Прекрасен път, имаше няколко участъка в ремонт със свален асфалт но това са само няколкостотин метра а проходите са километри.
                          Нищо работа пък и аз бях с ендуро та го казвам само информативно
                          Два мотора от групата бяха круизъри.
                          Останаха доволни но аз не бих си го причинил, особено апина-та.
                          Не, че не ходих на Стела Алпина точно с круизър преди време ама не е работа.

                          Направи ми впечатление асфалта - тук не съм виждал такъв.
                          Дори и на мокро сцеплението е страхотно.
                          Загледах се - явно камъчетата в него не са от варовик!

                          Нас също ни валя на фагарашана при слизане от север.
                          Изчакахме горе, че беше хептен порой за около час и пак ни валя.
                          Без дъждобран не е работа.
                          Септември едва ли ще е драстично по-хладно или различно.

                          Нощивки в къщи за гости, средно 20 евро за двойна стая.
                          Има огромен избор.
                          Ние ползвахме букинг-а за резервации но и без такава - няма проблем с намирането на места за спане.
                          Аз обмислях бивакуване но за 20лв на калпак с душ и легло не остана място за двоумене

                          Иначе не е кой знае колко път - двата прохода ми стъпиха на 1200км общо.





                          Враг усраине

                          Коментар


                          • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                            Що не се обади, аз си търсех другарче за там!Язък.

                            Коментар


                            • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                              И аз минах през Трансалпина в събота, 25-08-2018г. Времето беше чудесно, пътя супер.

                              Коментар


                              • От: Трансфагарашан и Трансалпина 15.08.2016 пътуване за два три дни има ли желаещи ко

                                Не съм разбрал... Аз се присламчих към групата на Доцента от мотофорума.
                                Не бях с тях през цялото време, включих се само за проходите.
                                Ако си планувах трипа самостоятелно, за проходите бих букнал само 1 нощувка.
                                Те обаче бяха с половинките, снимки, замъци пък и тия тучове по тези пътища уморяват

                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X