Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София - Прищина - Скопие - Охрид

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • София - Прищина - Скопие - Охрид

    Здравейте колеги!
    Предстои ми 17-дневно балканско пътешествие с кола, като планът за първия ден е доста амбициозен: София-Прищина-Скопие-Охрид.
    Колебая се през Ниш или през Скопие да стигнем до Прищина, връщането е през Скопие със сигурност. От информацията, която намерих, пътя през Ниш е по живописен и малко по-бърз и кратък. А и няма да карам по една и съща отсечка в двете посоки (Скопие-Прищина-Скопие).
    Притеснява ме, че няколко колеги са връщани обратно от сръбските граничари без много обяснения, случките обаче са старички.
    Ще съм благодарен, ако споделите актуална информация за положението на Сръбско-Косовската граница. Всякакви други съвети относно маршрута също са добре дошли.

  • #2
    От: София - Прищина - Скопие - Охрид

    Скопие-Охрид само през Тетово, пътя между Битоля и Охрид е в основен ремонт който не вярвам да приключи скоро!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #3
      От: София - Прищина - Скопие - Охрид

      От Скопие до Прищина и по двата маршрута, които са проходими, средната скорост е не повече от 40 км/час. На Косовската граница се сключва задължителна застраховка "Гражданска отговорност" за една седмица, което по спомени от миналата година беше около 30 и нещо евро. Пътят през Ниш е по-спокоен и красив.

      Коментар


      • #4
        От: София - Прищина - Скопие - Охрид

        Благодаря!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X