Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Френски пищоФ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Френски пищоФ

    Въпрос - трудно определям дистанцията от тоя клип долу та искам вашето мнение.

    Шанса да е с патрон в патронника на тоя пищов какъв е?
    Правилно ли не го извади при положение,че ония е на такава дистанция и с бата в ръка?
    Нормално ли е с едната да си за пищова,а с другата да стискаш чанта?





    Евала на пича и пищова,свършиха си работата.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Френски пищоФ

    Преди да си оргасмирал три пъти на заглавието на филмчето - тези са си съвсем стандартни местни трето поколение "банльозари" ("предградници" или както се превежда там), и имат общо с бежанците колкото баба ми. Тоя акцент си е стандартен и се придобива от малък.

    Сигурен съм че темата ти е абсолютно техническа и няма нищо, ама нищо общо с общия ти тон в другия раздел, както и че НЕ я пускаш заради заглавието на филмчето, а за да си отговориш на въпрос на който именно ти (като никога не пипал оръжие) не можеш да отговориш
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Френски пищоФ

      Според мен около 15 метра.Чантата може да поеме удара от бухалката ,всъщност тая чанта е добър буфер в дадената ситуация,и ако съм в ръкопашен бой с равен брой противници,срещу бухалката бих избрал точно тая чанта вместо бухалка.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Френски пищоФ

        Тя за това е тука тая тема.

        Невинен до доказване на противното?

        питам,само питам пък на къде ще хване темата бъдещето ще покаже

        трето,пето поколение все ми е тая,даже не ме интересува какво му говори толкова на тоя мммммммм интегрирания




        Виноват.Някой за дистанция да каже нещо?А после мога да пусна как реагира в подобна ситуация един Евреин.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Френски пищоФ

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Според мен около 15 метра.
          Ако е така добре,мен по-къса ми е вижда.

          Чантата добре,но стигне ли се до стрелба то ти трябва дистанция,че ония с бухалката ти взима много бързо точките стискайки чантата.

          Пищова според теб зареден или не?
          Последно редактирано от BENZBOSS; 01-08-16, 21:20.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Френски пищоФ

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Невинен до доказване на противното?
            Новото ти отношение към бежанците ?

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            ...пък на къде ще хване темата бъдещето ще покаже...
            Няма да е само то
            Последно редактирано от Goblin; 01-08-16, 21:20.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              От: Френски пищоФ

              Няма да споря с тебе за тия теми,ПРЕДАВАМ СЕ



              Та какъв е шанса да има патрон в патронника с тоя пищов и за чий стиска чантата след като му сближават с бухалка?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Френски пищоФ

                Ако успея да намеря цялото филмче вероятно ще имаме отговор за чантата. Не мога да преценя колко тежи но вероятно има някакъв контекст - или знак за защита, или първоначално нещо е имал да им показва от чантата. Или очаква камък от другарчетата му.

                За патлака - човечеца ми се вижда ченге, и вероятно си е вързал (патронно) гащите, особено предвид че зад него подтичват някакви какички журналистки.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  От: Френски пищоФ

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Новото ти отношение към бежанците ?



                  Няма да е само то
                  е тоя нали не е бежанец?И за бежанец много добър френски вади.......и какво трябва да ми е отношението за да се вписвам у форума?Не мога да се настроя положително към бухалкаджията ако това се иска от мен.




                  Питам само и след поредния преглед мноооого ме съмнява да са 3 коли дистанция между пищов и бухалка та според мен поне никакви 15 метра не са.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Френски пищоФ

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Ако успея да намеря цялото филмче вероятно ще имаме отговор за чантата. Не мога да преценя колко тежи но вероятно има някакъв контекст - или знак за защита, или първоначално нещо е имал да им показва от чантата. Или очаква камък от другарчетата му.

                    За патлака - човечеца ми се вижда ченге, и вероятно си е вързал (патронно) гащите, особено предвид че зад него подтичват някакви какички журналистки.

                    Ако тоя е ченге то слаб 2 му давам пък и на Франсетата нали не им даваха да си носят пищовите в свободното време?

                    Никакво ченге не е,щеше да си каже на 99%
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Френски пищоФ

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      ...А после мога да пусна как реагира в подобна ситуация един Евреин.
                      Ако ще пускаш оня евреин, дето срещу него търчи от майната си в свински кариер с лявото рамо напред едно цигане с метална тръба то ситуациите са несравними. Едно е да утрепеш единичен арабин в Израел, друго е французин във Франция, в обкръжението на още десетина тъмнозелени французи...
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Френски пищоФ

                        Няма как да е в свободно време. Този си е охрана или за журналистите, или журналистите го снимат в процес на връчване на някакви документи или нещо подобно. Виж че повече от един са с някакви папки. Нямам репери по които да намеря цялото предаване, довечера ще пробвам по-подробно но ти гарантирам че няма кой във Франция да пусне журналисти без ченгета на такова място.

                        А точно такъв цивилен с татуировки по дънки и с кецове ме е спирал в дън горите тилилейски, облегнат на голф тройка с пружини рязани с флекс, да се утрепеш няма да го пишеш ченге ако не му беше патлака на кръста и лентата на ръката (като отрядник ).

                        В горите тилилейски понеже разследваха убийство, и месец и половина след убийството всяка вечер стояли на това място горе долу в часовете когато е извършено убийството, за да разпитат всички редовни туристи и подобни. Та чак и нередовните като мен.
                        Последно редактирано от Goblin; 01-08-16, 21:49.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          От: Френски пищоФ

                          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                          Ако ще пускаш оня евреин, дето срещу него търчи от майната си в свински кариер с лявото рамо напред едно цигане с метална тръба то ситуациите са несравними. Едно е да утрепеш единичен арабин в Израел, друго е французин във Франция, в обкръжението на още десетина тъмнозелени французи...
                          Реакция на нападател и реакция на нападнат,не говорим за трепане,а кой как си покри ситуацията.Евреина беше готов да му пусне едно ако беше скъсил достанцията под нормалните метри докато Франсето според мен и чанта има и пищов му ме съмнява да е зареден и готов да работи с една ръка,че и дистанцията както и броя нападатели е друг.


                          Не го виждам да е охрана тоя с тия папки,длъжностно лице някакво може ма ни на полицай ми прилича ни на охрана.АКО Е ТАКЪВ - СРЕДЕН 3 за пълните с папки ръце,работата му е друга,не да разнася бумагите или поне къде съм виждал свястна охрана не ходят с тефтерите
                          А иначе последните 2 пъти при ммммм срещата ми с цивилни ченгета щях да ям бой след като за малко не станахме на кьлбЕ.Вадят бързо значки обаче и се индетификационният като такива,това Спокойно бе.......не играе
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: Френски пищоФ

                            Обмисли варианта тоя да има опит с такива и да знае точно до къде се простира храбростта им...

                            Точно този вид паплач си има относително стандартно поведение и реакциите им са относително предвидими. За мен (познавайки ги за щастие съвсем малко) - самият факт че само един се е изнесъл напред с батата докато другите си мятат камъни отзад е показател че става въпрос просто за препикаване на територия и трупане на актив.

                            Двойка пиша на батаджията понеже се отдалечи от глутницата си достатъчно та да се превърне в индивид. Нататък ченгето може да го прави каквото си иска. Отделно че - колкото и да не го показва камерата - ченгето не е само.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #15
                              От: Френски пищоФ

                              Подценяването е първата и основна грешка,после всичко друго се трупа на нея.То и пишлемето припка като скакаУец срещу евреина ма ония шанс не му даде,не го помисли за смотан или страхлив,а за нападателна дистанция с бухалка.

                              За батаджията съвсем не го мисля,снимат те посред бял ден многобройни,пред тунела се видя как същия тоя си намести пищова,а той плахо се присламчва като плякан у Булонския лес..Тия даже не ги и гледам какви глупости правят ми се чудех и още се чудя на пищовджията.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X