Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Френски пищоФ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Френски пищоФ

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Няма сигурен хват на оръжието с една ръка .
    Мисля, че нямаше да има проблем с една ръка, практически от упор (след като бухалкаджията е скъсил дистанцията).
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #47
      От: Френски пищоФ

      Добре де. тази. наглед дрогирана и много агресивна група попадна на въоръжен.
      Какъв е шанса на обикновен гражданин във Франция или пък у нас. в подобна ситуация?!

      Ония. зад океана. затова така държат на втората добавка и според мен са прави.
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • #48
        От: Френски пищоФ

        Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
        Добре де. тази. наглед дрогирана и много агресивна група попадна на въоръжен.
        Какъв е шанса на обикновен гражданин във Франция или пък у нас. в подобна ситуация?!

        Ония. зад океана. затова така държат на втората добавка и според мен са прави.
        Ма как разбра, че са дрогирани?
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #49
          От: Френски пищоФ

          Според мен, ако се стигне до стрелба, и маймуната с бухалката да падне(може да е само ранен, а може и от чист страх)-другите щяха да си плюят на петите. Тези по поведение са същите като нашите мангали-когато са много са супер нагли и са на върха на щастието си. Но щом видят зор-бързо-бързо се изнасят, смелостта не е от чертите им.

          Относно пищова и дали е бил с патрон в цевта-няма идея, обаче си мисля така: Ако онзи тръгне да нанася удар-предпазване с чантата, като едновременно вади и пищова и го насочва. Ако има патрон-бум. Ако няма-ползва времето през което мангала ще се засили за втори удар, и след като вече е пуснал чантата-зарежда с лявата ръка.
          Това обаче на приказки. В реална ситуация всичко става много различно от това което си мислим, че ще стане.
          Затова са и тренировките-да се автоматизират движенията в типични ситуации-нападение с нож. с бухалка, с пистолет...
          Както и психологическото въздействие, то върши много работа в голям процент от случаите, стига да си обучен да го прилагаш.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #50
            От: Френски пищоФ

            Оффф...

            Какви дрогирани какви пет лева... Не четете ли ? Това са стандартна проба местни пишлегари. Падне ли единия - другите ги няма в секундата преди още да е паднал.

            Във Франция имах един приятел турчин - малко не го слушаше главата, успоредно беше и някакъв любител-победител на "регионалния подземен шампионат на не знам какъв си бой" - ходеше такива сам да ги търси.

            Веднъж го бяха засекли с кола да спре, и отвътре се измъкнал баш един такъв с бата, а по думите му - "...Най ги обичам тия с батите, щото ни един не знае точно как да я ползва, а се чувстват непобедими с тях и са непредпазливи, а много по-лесно обезвреждаш пишман батаджия от който и да било друг, виж с нож си е по-неприятно там трябва да внимаваш...", та оня с батата още докато падал към асфалта писнали гумите на другата кола. Разправяше "...докато падна - бяха заминали, и така си го оставихме, да си лежи, аз после се прибрах в колата и дадох заден да го заобиколя..."

            Сега - момчето не беше случаен човек, веднъж искаше да ме кани да ходя в Турция да "трепем кюрди от съседното село че отвлякоха една втора братовчедка", но това което се вижда от тия в това филмче си е съвсем стандартно поведение.

            На въпроса какво ще прави нормалния човечец - каквото прави нормалния човек в България когато трябва да ходи в Столипиново или нещо подобно.
            Последно редактирано от Goblin; 04-08-16, 18:40.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #51
              От: Френски пищоФ

              Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
              Добре де. тази. наглед дрогирана и много агресивна група попадна на въоръжен...
              'Що ми се струва, че групата хич не попада на него, ами той нещо има работа при тях.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #52
                От: Френски пищоФ

                Хаха, никви дрогирани няма в картинката, ами напушени и надървени помияри, танцуващи си някаква тяхна чалга. Човекът е добър професионалист, както казах и въобще не е и помислял да стреля. Даже не е необходимо и да има кой знае каква спец подготовка, просто достатъчно години опит и познаване на "материала". Можете да бъдете сигурни, че и тук, в Бг, все още имаме немалък брой хора по разните държавни администрации дето се оправят с поглед, дет се вика, в такава ситуация. Ами горски стражари, ами шофьори на линейки и т.н. Аз също съм в държавна структура вече 25а година и при нас имаме такива хорица едно че им идва отвътре и друго че си знаят "таргет групата". Светът не е само Холивуд, за съжаление или за радост - според гледната точка.

                Коментар


                • #53
                  От: Френски пищоФ

                  Може и да спрьт,а може и да ти скочат до свършване на патронките,шанса да бият контра е огромен,но не е 100% та да се лежи на това ухо не е добре.Днес не са друсани,а утре.......но сме в сферата на АКОТО.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #54
                    От: Френски пищоФ

                    Поне седем от нападателите гарантирано ще дадат фира. Като гледам не бяха много повече.
                    Трениран човек не мисли в такава ситуация дали ще стреля или не. Действията са му инстинктивни и отговарят на определени, предварително изтренирани шаблони.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Френски пищоФ

                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                      Мисля, че нямаше да има проблем с една ръка, практически от упор (след като бухалкаджията е скъсил дистанцията).
                      В стресова ситуация обикновено не разчиташ на случайността а на отработени техники които трябва вече да са ти станали инстинктивни .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #56
                        От: Френски пищоФ

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        В стресова ситуация обикновено не разчиташ на случайността а на отработени техники които трябва вече да са ти станали инстинктивни .
                        Не знам, няма ли практика да се оттренира и стрелба с едната ръка?
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #57
                          От: Френски пищоФ

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Не знам, няма ли практика да се оттренира и стрелба с едната ръка?
                          Има-тактическа стрелба от кобур/хълбок, в централната част на тялото. Проблема на този тип стрелби е, че се стрелят дублети, което означава че за първият паднал отиват поне три патрона (два от хълбока и един докато се изнася ръката напред, за да я хване другата, в стандартна стойка за стрелба).
                          Има и стрелби само с една ръка, но те са специфични и са просто за да знае стрелеца, какво е да стреля с една ръка и ако някога другата му е обездвижена -да може да стреля с една (тренира се с лява и с дясна).
                          Точно тая тълпа ще избяга, а когато оръжието е насочено стабилно към тях (крайна точка на движението), стрелеца държи всичко под контрол и може да избира мишени, според дистанцията и вида заплаха, но според мен тоя докато пада още, ония ще започнат да се оглеждат как да духнат или да се предадат.
                          Добре обучен стрелец би вкарал 2-3 куршума, от кобура, до захвата с двете ръце, в рамките на секунда-две.

                          Поздрави,

                          Коментар


                          • #58
                            От: Френски пищоФ

                            Само да вметна,че стрелби тук полицаите водят на средно около 4 метра и средно влизат около 30% и средно им трябват по-малко от 3 куршума за спиране на нападател.По тия сметки ако му скочат на тоя повече от трима и е до там.

                            Спекулации обаче,добре че си остават спекулации
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #59
                              От: Френски пищоФ

                              Бе кви трима, тези са само по живота, и то лесния, има ги такива навсякъде. Когато има кой да се перчи-те са му гръб, и ако се наложи-ще се намесят. Но само ако нападнатия вече е безопасен. После ритане, скачане отгоре му, юмруци, псувни и разните там закани...
                              Но ако гръмнеш лидера им, и ако се наложи още някой-другите ще се пръснат все едно, че никога не са се раждали. Какви нападения масово, че да остане поне един жив, след свършване на патроните, какви 5 евроцента???

                              И наистина-браво на човека-само показа пистолета, и не го извади, нещо което доказва, че знае какво да прави при напечена ситуация. Даже и в случая, ако пистолета е бил бутафорен.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Френски пищоФ

                                Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                                Тия са поне осем , и мисля , че беше закъснял с момента за стрелба , ако му бяха тръгнали всичките , се съмнявам , че щеше да се справи.
                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Това отделно,аз бих стоял до колата примерно или някъде около тунела та да идват на един или двама,но добре,че не му скочиха,с тая чантичка и сам с пищов и аз не го виждам.
                                Верно че пича е сам а тия са много , но май забравяте нещо важно-на никой не му се мре-"тоя има пищов!Ако гръмне кой ще падне? Може да съм аз..."Това едно.
                                Второ-при кофти среща с глутница помияри , има железен закон-винаги мачкаш водача!Останалите може да те дъвчат,да те джвакат,да ти късат гащите.......но те не са важни.Мачкаш водача!!!Смачкаш ли го него,останалите сами бягат. Водача се познава по това , че е най-отпред и е най-агресивен.Та в случая-първите два във водача и натам е лесно.
                                ПП.Момъка с пищова го изигра супер професионално!Явно има сериозна теория и практика зад гърба си.Явно много добре знае какво прави и защо го прави(Бос , това са камъни в твоята градина).Най-малкото заради това:

                                Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
                                Освободил не значи извадил и насочил. Последното дава възможност на някой от противниковия отбор да му тегли куршума от засада с достатъчно аргументи за адвоката после.
                                Аз на негово място(инстинктивно) щях да думкам сватбарски във въздуха или в краката ииииии.....после да си отнеса последствията !
                                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                                Джон Кенеди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X