Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Френски пищоФ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Френски пищоФ

    Винаги е правилно като се размине боя или стрелбата,то нали за това му е на кръста.Интересно ми беше за дистанцията и чантата ма е в сферата на АКО ТОВА или АКО ОНОВА.......
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #32
      От: Френски пищоФ

      Тия са поне осем , и мисля , че беше закъснял с момента за стрелба , ако му бяха тръгнали всичките , се съмнявам , че щеше да се справи.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #33
        От: Френски пищоФ

        Това отделно,аз бих стоял до колата примерно или някъде около тунела та да идват на един или двама,но добре,че не му скочиха,с тая чантичка и сам с пищов и аз не го виждам.

        Изигра го де,каквото и да си говорим се случи това което трябваше да се случи пък след случката от дивана пътища много.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #34
          От: Френски пищоФ

          Броят на нападателите беше под критичното ниво за тълпа. Според мен преценката за разстояние е правилна. При 14 патрона в пълнител и нападатели разтегнати в колона има време и муниции да просне всичките. Не че щеше да се наложи. След като най-агресивния си замине, останалите ще се разбягат.

          Коментар


          • #35
            От: Френски пищоФ

            Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
            Броят на нападателите беше под критичното ниво за тълпа. Според мен преценката за разстояние е правилна. При 14 патрона в пълнител и нападатели разтегнати в колона има време и муниции да просне всичките. Не че щеше да се наложи. След като най-агресивния си замине, останалите ще се разбягат.
            Ако бяха нашите роми , щях да се съглася , но тия мисля , че са нещо много различно.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • #36
              От: Френски пищоФ

              Па и ако са дрогирани или с идеята,че днес ще се мре м ще завлекат колкото може повече хора с тях........нямаше да го има видеото

              Не съм спец по мангалите,но мангала си е мангал и тия едва ли имат повече акъл или топки от нашенски ариец
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: Френски пищоФ

                Не са по-различни от нашите роми. 34-та секунда от записа. Човекът спира, освобождава пистолета и прави половин крачка към този с бухалката. Този с бухалката отстъпва две крачки а останалите си плюват на петите.
                От този момент нататък е театро. Вече сме наясно, че целта не е беззащитна и спасяваме само "честта си" като "прогонваме чуждите елементи от нашата територия". Не е по различно от действията при глутница помияри...
                Ако бяха доостатъчно дрогирани или фанатици, щяха да подходят по съвсем различен начин.

                Коментар


                • #38
                  От: Френски пищоФ

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Чантата му дава възможност да го пусне и на два метра.Дори без оръжие ,само с чантата ще се оправя с тоя,освен ако не е обучен капуейра боец,та има да се шляпаме.
                  Чантата пази и от камъните,в случая оръжието основно държи стадото настрани...
                  М-да, даже ми се струва, че се "хвана за пищова", колкото да покаже, че го има.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Френски пищоФ

                    Не съвсем... Просто инстинктивна реакция в резултат на тренировки/опит. Гласово предупреждение и подготовка за действия едновременно.
                    Крачка-две напред и замахване с бухалката щяха автоматично да доведат до два бързи изстрела в центъра на тялото.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Френски пищоФ

                      Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
                      Не съвсем... Просто инстинктивна реакция в резултат на тренировки/опит. Гласово предупреждение и подготовка за действия едновременно.
                      Крачка-две напред и замахване с бухалката щяха автоматично да доведат до два бързи изстрела в центъра на тялото.
                      Да, и аз мисля така. Тука обаче ми е любопитно с едната ръка ли би оперирал или с пускане на чантата и хват и с лявата ръка.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • #41
                        От: Френски пищоФ

                        Теоретически с една и от хълбок. Няма нужда изстрелите да са прецизни или на разстояние над 10м. Но това вече са предположения от моя страна.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Френски пищоФ

                          Пусне ли чантата това е сигнал за оня с бухалката че му остават няколко секунди живот . Няма сигурен хват на оръжието с една ръка .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #43
                            От: Френски пищоФ

                            Сигнал подава към нападателя......след като му е извикал,че ще го гърми........е те това му се чудя и аз с тая чанта на тоя.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #44
                              От: Френски пищоФ

                              Аз съм съгласен с Ежко.
                              Нагласата е полицейска, човека знае какво прави и целта е да ги сплаши. Ако го бяха нападнали, щеше да има добра защита в съда, че до последно се е опитвал да деескалира ситуацията, а стрелбата с една ръка, от кобур, от близко разстояние е еталон в съвременната полицейска тактическа тренировка.
                              Ако аз бях там, щях да направя абсолютно същото с изключение на това да им обърна гръб...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Френски пищоФ

                                Човекът е добър професионалист, с богат опит в работата с хора и вероятно прилична теоретична подготовка по психология на личността и психология на тълпата. Нямаше да стреля и знаеше че няма да му се наложи. Чантата има определена роля и това, че беше отворена не е случайно, според мен. С обръщането на гърба им каза че могат да изпуснат парата и да смъкнат адреналина. Житейска ситуация която ни показва как проблемите се решават с акъл и определени качества - вродени и придобити. Техническите средства в случая са подробност.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X