Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение относно конкретен CR-V

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение относно конкретен CR-V

    Здравейте всички,

    От известно време си търся автомобил, като съм се насочил или към комби 4х4 или джип. Гледах няколко Subaru Legacy, но не можах да си харесам. Алтернативите, за които мисля е Honda CR-V или Toyota RAV4. Знам, че не са офроуд автомобили, но на мен ми трябва нещо като комби с по-висока проходимост за всеки случай, главно ще се ползва за градски/шосеен автомобил.

    Интересувам се от тази хонда:

    *** Без връзки към обяви ***


    Видях, че от доста време се продава, а и изглежда има доста доработки. Не намерих обаче обява тук или в Хонда форума, а по принцип такива коли са на форумци. Някой запознат ли е с конкретния автомобил, тъй като не можах да намеря инфо на такъв стандартен мотор на CR-V, така че явно е турбинирана допълнително. Доколкото разбрах от Хонда форума - автомобила е на някакво момче от Шумен, което си има собствен сервиз.


    Предполагам все някой е гледал дадената кола или имал интерес към нея, може ли да дадете някакви препоръки/информация? Доста са си парите за автомобил '98 година, но важно е състоянието все пак. Предпочитам такъв автомобил, отколкото някой кошник 2008 . И все пак, не съм сигурен доколко си заслужава да се взима толкова модифициран автомобил, особено при евентуален бъдещ проблем с турбината.


    Мерси предварително за съветите.

    Поздрави!
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 01-08-16, 18:46. Причина: Непозволен линк

  • #2
    От: Мнение относно конкретен CR-V

    И какво пречат връзките към обявите, и тва ли е реклама?
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
    Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

    Коментар


    • #3
      От: Мнение относно конкретен CR-V

      а феродовия диск дали ще издържи? кола за келешлък и приход за сервиза!

      Коментар


      • #4
        От: Мнение относно конкретен CR-V

        Говориш за съединителя предполагам? Ами то зависи как се кара колата, не знам и аз заслужава ли си или не, ама като ги гледам CRV-1 първа генерация вървят по 5-6 хиляди нов внос... като приспадна гуми, джанти, салон, АГУ, първоначална регистрация + данък + ГО и то пак там ще отиде. Горната кола е 9000, но не мога да линкна обявата, тъй като явно е забранено

        Коментар


        • #5
          да за него говоря и за последващите ремонти от тунинга на колата да не си мислиш че всичко е направено както трябва и всички натоварени елементи са сменени . а като гледам какво е направено по колата цената трябва да е по голямя освен ако някои не му ги е подарл така да се каже .

          а много интерено от 130коня пляс турбо и 250 коня бре значи ако се направи ощеее нещо и ще стане 500 коня а ако бутнеш валове и бутала хоп 1000 коня, ще взема и аз да пробам с турбо!
          Последно редактирано от CarTest™; 09-08-16, 22:07.

          Коментар


          • #6
            От: Мнение относно конкретен CR-V

            За турбо не знам, ама като за начало пробвай с правопис.

            Сандро, нали ти казаха в Хонда форума, че колата си заслужава, или това, че изказалия се познава собственика за теб е негатив?
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • #7
              От: Мнение относно конкретен CR-V

              сандро иска да си купи кола не нещо като самолет дето не лети!

              Коментар


              • #8
                От: Мнение относно конкретен CR-V

                Съединителят на CR-V е слабичък за натоварвания. Японците са го смятали за определена мощност, както и всичко останало по автомобила. Вместо турбинирано CR-V, си търси пак първо поколение, но след 1998 година, т.е. 148 коня. Двигателят е доста по-добър от стария 128кс.

                ПС: Колко коня са писали на конкретното CR-V?
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение относно конкретен CR-V

                  Първоначално публикуван от tonit242.tt Преглед на мнение
                  сандро иска да си купи кола не нещо като самолет дето не лети!
                  Той ли ти каза, или предполагаш?
                  Тества ли самолета, или предполагаш?

                  п.п. Нямам нищо общо с продавача.
                  п.п.п.Не бих си купил незаводски турбинирана кола.
                  Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение относно конкретен CR-V

                    @krasi.mir - казаха ми, но момчето не ми отговори на последващите въпроси, а и все пак исках да питам и в този форум, който е по офроуд (и не толкова Хонда) ориентиран . Не че ще ползвам колата главно за офроуд, но все пак тук ще получа и по-различни мнения, а не само такива на Хонда-фенове. Предполагам му е харесал вървежа на колата, но така и не каза що се е отказал неговия приятел да я купи.

                    Колата ми хареса не заради турбото, а и като цяло защото си личи, че е вложен труд в нея - най-малкото и предните седалки изглеждат доста по-комфортни, че заводския салон хич не ми допада (не че не мога и аз да ги сменя в последствие). И все пак това което ме спира е точно турбото - предполагам е направено читаво, но това което ме притеснява е как ще се ремонтира тази кола, ако (като) нещо се счупи, та от тази гледна точка исках да събера малко мнения. Другото, което не ми харесва е, че забелязах CRV има барабани отзад - не знам колко добре спира колата, но едва ли спира като за SUV с 250к.с. като е плануван да бъде 130 заводско.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение относно конкретен CR-V

                      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                      ...........ПС: Колко коня са писали на конкретното CR-V?
                      250 коня
                      Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 02
                      BMW Е46 330d 04

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение относно конкретен CR-V

                        Голяма е разликата - 70% увеличение на мощността. Аз не бих се пробвал.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение относно конкретен CR-V

                          Sandro, разбирам те.
                          Напротив, човекът каза, защо неговия приятел се е отказал - просто защото не му трябва толкова тунингована кола, както и на теб явно

                          Както казах и аз не бих я взел точно поради тази причина. И не защото е направена калпаво, а защото не знам как се кара и как се поддържа такава кола. Един такъв проект изисква много грижи за правилна поддръжка и малко повече знания и умения за безпроблемна употреба.

                          п.п. В конкретния случай се дразня от крайно отрицателното мнение за проекта, без да се познава в детаили. Защо трябва към всичко да се подхожда скептично-критично? Може пък колата да е направена "по книга"?! Цената била подозрителна за такъв проект?! Ми човека си има собствен сервиз, явно има необходимите знания и умения, остават някакви си части, които не се знае, от къде и как са купени (ако са, може пък да са му подарък).
                          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнение относно конкретен CR-V

                            здравеи красимир мнението ми за хондата ми е негативно защото ми пинсна да се пишат пресилени или некоректни обяви за коли които се продават нали се сещаш че само едно турбо не може да извади 250 коня а ако наистина е 250 значи е пипан и двг а това вече е проблем за новия собственик ето за това мнението мие негативно невярна или неточна обява! иначе нормалната хонда е добра даже много добра, аз съм доволен от моита! с уважение .дано сега ме разбереш правилно.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнение относно конкретен CR-V

                              Това по-скоро трябва да ти изгради негативно мнение към търговците, а не към продукта, който продават.

                              Иначе да, разбрах те още първия път, че нямаш доверие в един такъв проект.
                              А ти разбра ли ме, какво исках да кажа - не може така категорично да се поставя всеки търговец в негативния списък. Може пък този да се е постарал и всичко да е изпипано, и да работи перфектно.

                              Всеки е невинен до доказване на противното, нали
                              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X