Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се качествен автоматичен пневматичен такаламит

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търси се качествен автоматичен пневматичен такаламит

    В момента имам някакъв, купен за BGS, но не е автоматичен (тоест при натискане на спусъка сам да си прави "цък-цък-цък", а не да иска аз да натискам спусъка много пъти). Още като го купих въздушното бутало отказваше да се връща, та се наложи да му бая на цилиндъра - не беше особено гладък а и умниците го бяха понапръскали дори и там до половината с прахова боя. Ама, изшлайфах, смазах и тръгна. До оня ден, когато му се повреди изходящаото клапанче (в основата на тръбата с накрайника).

    Та, много му станаха прегрешенията, и въпреки че ще го оправя ми се ще да се сдобия с нещо по-читаво.

    Изискването е да е автоматичен. До тук съм намерил със сигурност че автоматични са RODCRAFT RC8141 (прекалено скъп, повече от електрически), METABO DFP400, но няма наличност, LINCOS K-500CS (на Дядо Владо е такъв), но отново няма наличност.

    Заподозрян кандидат е FORCE 88701L но не съм 100% сигурен че е автоматичен. Има разни GAV, TROY и от сорта, но никъде не пише дали са автоматични.

    Дайте някакви идеи/отзиви за конкретна марка/модел, дето да е автоматичен, да не струва торба пари (цена до 200лв), и да може да се купи от тук. Вече звъня няколко пъти тук и там, и като ги питам какъв е нищо не могат да кажат.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    От: Търси се качествен автоматичен пневматичен такаламит

    Повечето пневматични са така, освен ако не са пистолет към пневмопомпа.
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • #3
      От: Търси се качествен автоматичен пневматичен такаламит

      Взех FORCE 88701L. Автоматичен е. Уикенда като го пробвам ще има отзиви.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Търси се качествен автоматичен пневматичен такаламит

        Имам доста пневматични инструменти на GAV и съм доволен.

        Коментар


        • #5
          От: Търси се качествен автоматичен пневматичен такаламит

          GAV нямат автоматичен. Модел 0201 е единственото, дето има по магазините и май единственото дето правят (то и не точно GAV го правят).
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X