Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бихте ли си купили калашник?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бихте ли си купили калашник?

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Абе морските, я се засрамете:
    Just three percent of adults own half of America’s guns

    3% от гражданите на САЩ притежават половината от цевите, средно по 17 на калпак. За сметка на тях 78% нямат и тапишник.

    Неравенство...
    За какво да се засрaмя, според тая стъкмистика аз съм над средното ниво... И тия цифри са майтап работа, всяка седмица съм в някой оръжеен magazin, не могат да смогват, и само новобранци клиенти. По стрeлбищата масово са хора, които за сефте гърмят с нещо...

    За да не говоря глупости, само погледни акциите на накоя оръжейна фирма- стотици % UP...

    Никoй никога няма да си каже колко и какви железа има. И в 99% от щатите няма как да знаеш кой какво притежава- в момента на купуването те проверяват за криминално минало, от там нататъка, колко и какви си купил, знае само продавачката. Та с 2 думи, тая статистика могат да си я ...

    Според същите тия масово хората се отказвали от оръжието си. Чакай да ти намеря карта на хората с разрешително за носене на оръжие. Думите са излишни.


    Синичкото е дават sreshty бумаги на всеки без криминално минало, зеленото е "и без бумаги си носиш, никoй нищо не ти иска". За протокола- ако някой ме попита за каква да е статистика, аз не притежавам нищо. Ако иска да види какво притежавам, да се появи със заповед за обиск. За тия дето ще ми развеят някакви документи "ама ти на тая дата си купил ..."/в Калифорния ги пазят тия бумаги/- аз това дето ония ден го купих, вчера падна от лодката /не се изисква да рапортувам загубено оръжие/. Обичам статистики!

    https://en.wikipedia.org/wiki/Concea...a/File:Rtc.gif
    Последно редактирано от NIKSD; 20-09-16, 19:54.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Бихте ли си купили калашник?

      3 % на баба им фьрчилото,аз познавам 5-6 човека без,другите си имат и това в Калифорния,в Тексас да речем 3 % може им да нямат.

      17 броя......ма това за дългите или за късите говорят?
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Бихте ли си купили калашник?

        А-а бе, гледам свети тая тема и си викам - братлетата купиха "гоуемата" пушка. Па то... Обстоятелствени пояснения.
        А статистиката си е статистика.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Бихте ли си купили калашник?

          Много пари за глупости,преправя се лесно с части от Казанлък ........... или поне така казва моя човек.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X