Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за витара испанска сглобка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за витара испанска сглобка

    Така...намерих не изгнила такава 1.6, 1998 г. но нещо ме притеснява, че е произведена от сантана мотор...и имаше някакви драми с каретата на испанските..трудно се намираха или в Бг. изобщо ги нямаше...такива спомени имах...Като цяло ме интересува 1 към 1 ли са с японските сглобки и качеството не им ли е по-кофти...Aбе на кратко...става ли, или да си търся Made in Japan?

  • #2
    От: Съвет за витара испанска сглобка

    Става,каретата са по къси и при по-агресивен лифт(50мм)идват къси.Иначе с агрегатите няма проблем.Не е определящо,поне за мен дали ще е испанка,моята е японска,такава намерих.Гледай най вече да не е изгнила.
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за витара испанска сглобка

      А въобще , може ли ли да се повдигне с 50мм лифт отпред катое испанка?

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за витара испанска сглобка

        Може,след смяна на полуоски с карета.
        Yamaha Yz450F
        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
        Всичко с ''рошави''гуми!

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за витара испанска сглобка

          Ако и има и клима не се замисляй, че не останаха непрогнили.

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за витара испанска сглобка

            По старите нямат разлика

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за витара испанска сглобка

              Моята е 96г. И маслен и въздушен филтър са различни от японските витари

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за витара испанска сглобка

                Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                Може,след смяна на полуоски с карета.
                Колега преправя ли се нещо? Или само се нанизват карета и полуоски от друга Витарка?

                Коментар


                • #9
                  От: Съвет за витара испанска сглобка

                  Нищо не се преправя.Взимаш всичко от японска витара,щом каретата са с еднакъв бой шлици,слагаш и летиш.
                  Yamaha Yz450F
                  Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                  Всичко с ''рошави''гуми!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет за витара испанска сглобка

                    аз моята испанка в карах 7 години със лифт -подложки под предните пружини 32 мм . не посмях да сложа по големи заради големия ъгъл на полуоските . дори смених конзолите на предния мост т.е. мостът на долу. така и я продадох на един приятел също ловец.
                    понеже би защото имах лебедка познай какъв бой е яла и къде не е ходила. при едно теглене с лебедката пръснах и предния мост. но каретата не са мръднали
                    имам наблюдения от други 3 витари с купен кит на колегата от форума . мисля , че там беше 50мм . но и трите са японки . при едната има проблеми (ама то си от човека) . при другите две вече 3 година няма проблеми. тези последните двама ги пазят по вече . не ,че не калят на всеки ловен излет . нещата не са толкова страшни . а и защо ги чупеше каретата - остана с капачки на пр. полуоски , а и втулките му бяха много износени . постоянно ги гресирахме .
                    надявам се да съм ти бил полезен.
                    Последно редактирано от aroren; 25-03-18, 19:17.
                    899180483

                    Коментар


                    • #11
                      От: Съвет за витара испанска сглобка

                      Първоначално публикуван от silma Преглед на мнение
                      Моята е 96г. И маслен и въздушен филтър са различни от японските витари
                      Чак пък, в двигателите няма разлика, ако дадете инфо кой е коя година, ще ви кажа дали някой не ви е пуснал по пързалката.
                      Към Aroren, на моята испанка 1993г карбуратор и смених директно полуоската с от японската ми, предната и двете бяха еднакви, маншона беше скъсан и не ми се занимаваше. Даже влязохме в спор с известен член на форума и имам снимка и двете ми полуоски бяха абсолютно еднакви, явно са слагали квото има и когато го има.
                      Колегата първо да пробва, ако има проблем да сменя.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Съвет за витара испанска сглобка

                        Първоначално публикуван от viktortrans Преглед на мнение
                        А въобще , може ли ли да се повдигне с 50мм лифт отпред катое испанка?
                        стана ли ти ясно , че може да се лифтне с подложки L=50 mm (някой да ме поправи ако не е така) . то отдавна има всичко и е на добра цена . колега от форума ги прави . тогава можеш да сложиш и 235/70/15. аз лично моята я карах с FMUD на FEDIMA 215/80/15 и съм нямал проблеми. за полуоските разбра .
                        не пишеш дали е 16кл. но в тази година 1998 трябва да е такава (97 к.с.) моят съм го мъчил яко - и никакъв проблем . естествено , че всичко трябва да е ревизирано . има много противоречиви мнения за 8 кл и 16 кл .то ако го попадне в някой мъ...ьо мотора е без значение.
                        899180483

                        Коментар


                        • #13
                          От: Съвет за витара испанска сглобка

                          Аз на моята сложих 225/70/15 без лифт, па камо ли с лифт. За 16в. верно са противоречиви отзивите, именно заради предни собственици.
                          Дълго време бягах точно от този мотор, но сега съм много доволен, 16-те кончета разлика определено се усещат, нищо че съм автомат.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Съвет за витара испанска сглобка

                            Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                            Аз на моята сложих 225/70/15 без лифт, па камо ли с лифт. За 16в. верно са противоречиви отзивите, именно заради предни собственици.
                            Дълго време бягах точно от този мотор, но сега съм много доволен, 16-те кончета разлика определено се усещат, нищо че съм автомат.
                            899180483

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X