Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата бус лента на бул. Малинов София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Новата бус лента на бул. Малинов София

    Току що се прибирам от там. Бус лентата е за автобуси и тарикати. Има и хорица спазващи правилата и си висят без да мрънкат в лентата за направо, която едвам мърда. Глупаво измислено спиред мен. Добре, че до септември ще пуснат ботевградско и няма да минавам от там.

    Коментар


    • #32
      От: Новата бус лента на бул. Малинов София

      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
      Проблемът не е бус лентата, проблемът са кръстовищата. Колкото ленти има по директното трасе, толкова и в кръстовището, а отделно се добавят тези за ляв или десен завой. Няма кой да ги мисли тези неща. Тук се работи на парче. По цяла София е така.
      Решението е елемнтарно ,но някой трябва да мисли. Но няма кой. То чугуненте глави не могат да мислят. В час пик се забранява левия завой е се оставя само едно кръстовище -това до шела. и ще се отпуши.

      Коментар


      • #33
        От: Новата бус лента на бул. Малинов София

        Не мисля че е решение.....
        Ко да кажат живеещите в 1А?
        Тази бус лента там е просто не на място поставена.
        Има места където тази лента помага, има и такива, на които вреди.....
        Имат камери - ще видят какъв ще е резултата от това решение и ще го променят според мен......
        Абсурдно е тази лента да седи празна в пиковите часове......
        Мисля че обясних в по-предния си пост.
        Идеята е само бусове да се движат в нея, проблема е че автобусите не могат да се доберат до празната лента.....
        VITARA, SAMURAI
        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
        RENAULT ESPACE QUADRA
        ...и едно сивикче за града...

        Коментар


        • #34
          От: Новата бус лента на бул. Малинов София

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Ако чакате да изчезне бус-лентата - ще си почакате.

          Но сигурно има смисъл да я пооправят. Пък и да раздадат някоя и друга честитка от КАТ.
          Ще почакам.... оптимист съм
          VITARA, SAMURAI
          FIAT PANDA 4x4 CABRIO
          RENAULT ESPACE QUADRA
          ...и едно сивикче за града...

          Коментар


          • #35
            От: Новата бус лента на бул. Малинов София

            Хубаво де, някой драсна ли едно писъмце на съответните органи?
            Не за друго, ама ми докладваха че не четели във форума, и е възможно да са останали не информирани относно проблема...
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #36
              От: Новата бус лента на бул. Малинов София

              четат те. Просто бус-лента ще си има.

              Коментар


              • #37
                От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                Хубаво де, някой драсна ли едно писъмце на съответните органи?
                Ха, те пък органите до нашия форум са опряли за информация. И изобщо нямат представа, че искаме да караме по улици с по осем платна, като същевременно никакви такива като обществен транспорт не ни се пречкат.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #38
                  От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                  Общите хипотези са едно. Конкретните предложения и информация са съвсем друго. Има случаи, в които ако не бъде подадена информация относно даден проблем, няма откъде да се знае за него.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                    Общите хипотези са едно. Конкретните предложения и информация са съвсем друго. Има случаи, в които ако не бъде подадена информация относно даден проблем, няма откъде да се знае за него.
                    Общината трябва да следи за последиците от своите хаберни, а в случая безхаберни действия. Ако не го прави, мястото на тези хора не е там. Общественото недоволство е много по-силно оръжие от колкото подаден сигнал, къде са се изакали общинските служители.
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                      Общественото недоволство е много по-силно оръжие
                      Еми ето, сички недоволни (аз просто не съм имал съмнителното щастие скоро да карам кола в Младост) в понеделник около 0800 ви угасват безкрайно колите посред трафика
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #41
                        От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Еми ето, сички недоволни (аз просто не съм имал съмнителното щастие скоро да карам кола в Младост) в понеделник около 0800 ви угасват безкрайно колите посред трафика
                        Идейка......
                        VITARA, SAMURAI
                        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                        RENAULT ESPACE QUADRA
                        ...и едно сивикче за града...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Ха, те пък органите до нашия форум са опряли за информация. И изобщо нямат представа, че искаме да караме по улици с по осем платна, като същевременно никакви такива като обществен транспорт не ни се пречкат.
                          Изобщо казано, това е така, но при наличната схема на управление се решават проблемите на най-гласовитата група.

                          Така че писането по форуми, до медии или (чело оземи по Гагич) до кмета или ОС има смисъл, ако искаш нещо да се случи в твоя полза.

                          Че конкретното (махане на бус-лентата) няма да се случи аз мога да предскажа без да съм Ванга, но е хубаво хората да свикнат че техните проблеми са си техни докато не ги възложат писмено на някой друг.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                            Хич не съм сигурен дали бус лентата ще просъществува дълго. Скоро не бях ходил до Младост, но в понеделник минах от там и се сетих за тази тема която бях чел преди това след като се бухнах в дясната лента както преди това и какво да видя... бус лента, ха, на това разтоварено движение в момента тя определено пречеше. Да от септември ще е ад, това е сигурно. Радвам се че рядко ходя на там, но за живеещите там не ми се мисли. Така че не я виждам тая работа дълго време, ще има бити от тъпаците от които зависи това.

                            П.П.
                            Без значение е дали тия четат тук..... ще си имат проблеми.
                            Ще го отнесе и Цариградско.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                              Общината трябва да следи за последиците от своите хаберни, а в случая безхаберни действия. Ако не го прави, мястото на тези хора не е там. Общественото недоволство е много по-силно оръжие от колкото подаден сигнал, къде са се изакали общинските служители.
                              Съгласен съм с горното, но по-голямата част от написаното пак визира общи положения. Това, на кой, къде му е мястото е отделна тема, и не мисля че дискутирането и би помогнало за решаване на обсъждания проблем.

                              Спомена за общественото недоволство. В случая, то как се изразява или се предвижда да бъде изразено?
                              Не се заяждам, но ако ще е само обсъждане в темата, имам сериозни съмнения относно ефективността му.
                              За оръжие, и дума не може да става. То ако писането по форуми хващаше дикиш, ехеее..
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tmp_IMG_20160801_062123735_77554374.jpg
Прегледи:1
Размер:37.3 КБ
ID:5722689 и са кво правим? ( преди време беше станало въпрос за знаците, ама чак сега се сещам да кача снимката )

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X