Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата бус лента на бул. Малинов София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Новата бус лента на бул. Малинов София

    Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
    Не мисля че автобусите са се бавили чак пък толкоз от трафика точно в тази част....
    Поздрави!
    Автобус в трафика се бави повече от леките коли. Ти ако си чакал 10 минути, всички в автобуса са чакали примерно 15 минути.

    Впрочем миналата година живях в Младост и нямаше такива времена.

    Коментар


    • #17
      От: Новата бус лента на бул. Малинов София

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Автобус в трафика се бави повече от леките коли. Ти ако си чакал 10 минути, всички в автобуса са чакали примерно 15 минути.

      Впрочем миналата година живях в Младост и нямаше такива времена.
      Това категорично не е вярно.
      VITARA, SAMURAI
      FIAT PANDA 4x4 CABRIO
      RENAULT ESPACE QUADRA
      ...и едно сивикче за града...

      Коментар


      • #18
        От: Новата бус лента на бул. Малинов София

        И в подкрепа веднага пример от вчера
        Излизам на Ал.Малинов от локалното покрай Макдоналдс......
        И директно срещу мен бус лента.
        Ляв мигач да влезна в колоната дето почва още от преди моста на Цариградско, и познайте дали ме пуснаха.
        Ма аз си седя и си чакам, а след мен чака автобус, дет по ясни причини не може да ме прескочи и да подкара по опразнената лента.....
        Искренно се надявам някой от тиквите измислил тази глупост да вземат мерки, щот сега София е видимо празна......
        Началото на септември ....... не ми се мисли.
        Поздрави!
        VITARA, SAMURAI
        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
        RENAULT ESPACE QUADRA
        ...и едно сивикче за града...

        Коментар


        • #19
          От: Новата бус лента на бул. Малинов София

          Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
          Това категорично не е вярно.
          Не е вярно защото малко от вас автомобилистите са се качвали на автобус в последните 10 години.

          Коментар


          • #20
            От: Новата бус лента на бул. Малинов София

            Не е нужно да съм в рейса за да видя каква му е възможността да се придвижва....
            VITARA, SAMURAI
            FIAT PANDA 4x4 CABRIO
            RENAULT ESPACE QUADRA
            ...и едно сивикче за града...

            Коментар


            • #21
              От: Новата бус лента на бул. Малинов София

              Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
              И в подкрепа веднага пример от вчера
              Излизам на Ал.Малинов от локалното покрай Макдоналдс......
              И директно срещу мен бус лента.
              Ляв мигач да влезна в колоната дето почва още от преди моста на Цариградско, и познайте дали ме пуснаха.
              Ма аз си седя и си чакам, а след мен чака автобус, дет по ясни причини не може да ме прескочи и да подкара по опразнената лента.....
              Искренно се надявам някой от тиквите измислил тази глупост да вземат мерки, щот сега София е видимо празна......
              Началото на септември ....... не ми се мисли.
              Поздрави!
              Е, какво е станало? Докато ти си чакал, е чакал и автобуса. После какво стана, най-вероятно, ти като по-малък, пъргав и повратлив, в някакъв момент си се включил, а на твое място пред автобуса се е шмугнал друг. Ето така градския транспорт наистина е значително по-потърпевш на висене - и виси повече напрактика. И защо му се е наложило да чака теб (и евентуалния следващ)? Защото там където това се случва, няма "бус-лента", на която ти и останалите да не трябва да се намират! Не че реално и където ги има, въпросните ленти не са заети от "оптимизатори".
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #22
                От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                Колега, да ме прощаваш, ма все си мисля че който пише в темата има представа от мястото, платната, пътния възел и прочие....
                Такива изказвания малко по инерция не мисля че са за тук......
                Колко пъти ти минаваш на ден от там, защото мен това ме касае и то сериозно......
                Да така е, чаках аз, чака автобуса и никой не влиза в бус лентата по същото време и тя седи - познай - празна.
                Те това е абсурда на това място.
                VITARA, SAMURAI
                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                RENAULT ESPACE QUADRA
                ...и едно сивикче за града...

                Коментар


                • #23
                  От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                  'Що да те прощавам, пък и кой съм та да го правя?
                  Но не знам защо реши, изказването ми е по инерция. Вярно, не минавам оттам по няколко пъти на ден, но да кажем през ден. По инерция май ти отговаряш, аз пиша за улицата, на която сте били и където няма лента. Ако имаше (и правилата се спазваха) автобусът нямаше да те чака, а щеше да си мине от едната лента на едната улица в другата лента на другата улица.
                  Ето това имам предвид - неналичието на бус-ленти, или неспазването на съответните ограничения по тях, е причина обществения транспорт да е потърпевш от проблемите на трафика, много повече от личния.
                  А защо на обществения транспорт се дава приоритет (поне теоретично), е един друг въпрос. Решен в определен смисъл и необратимо.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                    Спирам...
                    VITARA, SAMURAI
                    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                    RENAULT ESPACE QUADRA
                    ...и едно сивикче за града...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                      Едно от най малоумните решения за движениетов София е бул. А. Малиннов. Дете 5 клас да гобеше мислило щеше да е по умно направено. Пълен идиотизъм.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                        Чакай колега, дочакай 15 септември........
                        Да скиваш тогава за ко иде реч......... баш тогаз ще блесне това гениално решение....
                        Поздрави!
                        VITARA, SAMURAI
                        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                        RENAULT ESPACE QUADRA
                        ...и едно сивикче за града...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                          И двамата сте прави. Щото в тая държава ред няма. Ако спазваш правилата си идиот. Ако не ги спазваш пак същото. Демек - пълно е с идиоти.
                          Аз минавам от там най-малко по два пъти на ден. Повече с кола, понякога и с автобус.
                          И смятам, че наесен ще стане непроходимо, включително и по бус лентата. Добре, че има метро вече, само дето ми е 20 мин. повече пътя с него. Но като се задръсти отгоре си е добро. Хем се раздвижвам пешеходейки.
                          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                          Коментар


                          • #28
                            От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                            Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                            Чакай колега, дочакай 15 септември........
                            Да скиваш тогава за ко иде реч......... баш тогаз ще блесне това гениално решение....
                            Поздрави!
                            Ако чакате да изчезне бус-лентата - ще си почакате.

                            Но сигурно има смисъл да я пооправят. Пък и да раздадат някоя и друга честитка от КАТ.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                              Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                              ..
                              Да така е, чаках аз, чака автобуса и никой не влиза в бус лентата по същото време и тя седи - познай - празна.
                              Те това е абсурда на това място.
                              Всеки ден да се спретва тоя абсурд, та да загрее нужната овластена тиква.
                              Тъкмо и стриктно ще спазваш правилата
                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар


                              • #30
                                От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                                Проблемът не е бус лентата, проблемът са кръстовищата. Колкото ленти има по директното трасе, толкова и в кръстовището, а отделно се добавят тези за ляв или десен завой. Няма кой да ги мисли тези неща. Тук се работи на парче. По цяла София е така.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X