Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странен шум от ходовата част?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Странен шум от ходовата част?

    Здравейте колеги.От скоро се появи едно странно тракане от ходовата част наподобяващо на тракане на капачки от буркани вързани на асмата.Появява се като минавам през насечен асфалт като от верижна машина или през множество малки дупки или неравности.Многократно проверявах всичко по ходовата част,няма разхлабено нищо,шарнирите и корм.щанги нямат луфт.Двата кардана са нови,тампоните на раздатката са сменени.Де що видях болт го претегнах но тракането си остана.Тъй като честотата на тракането е голяма си мисля за амортисьор(скъсан или изтървал) но колата не се люлее при натискане.Давайте идеи къде да търся?

  • #2
    От: Странен шум отходовата част?

    Накладки!!??
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #3
      От: Странен шум отходовата част?

      Предпазните ламаринки на фланците на РК и дифовете.Те звучат по този начин,но пък появата на звука не е свързана с определен вид терен.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • #4
        От: Странен шум отходовата част?

        Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
        Предпазните ламаринки на фланците на РК и дифовете.Те звучат по този начин,но пък появата на звука не е свързана с определен вид терен.
        Тук е ключа за палатката...
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • #5
          От: Странен шум отходовата част?

          +1 И аз го имах същото, докато го намеря, откарах една камара време, при мен се получаваше при даване на газ, на по-голяма предавка, накрая с една отвертка го изкривих малко и до сега няма проблем
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • #6
            От: Странен шум отходовата част?

            Май ще излязат накладки.Като пусна по инерция и натисна леко спирачките потропването изчезва.

            Коментар


            • #7
              От: Странен шум отходовата част?

              Не са накладките.Прегледах всичко,няма задържали цилиндърчета накладките са добре смених пружините и щифтовете.И от време на време притраква някоя от предпазните ламаринки.Проверявах ги една по една всичките,не изглеждат хлабави или криви.При почукване с отверката издават същия звук както при движение.Само някоя от всичките е

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X