Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

    Важно съобщение за любителите: дрегерът ще е налице.

    Коментар


    • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

      В днешния ден успяхме да докараме още една порция пресни врачански камъчета.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160823_115932.jpg
Прегледи:1
Размер:163.3 КБ
ID:5723731

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160823_120530.jpg
Прегледи:1
Размер:172.3 КБ
ID:5723732
      ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

      Коментар


      • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

        Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
        Чета и не вярвам на очите си .Какво трасе е пробвал като няма нито колчета нито ленти нито врати.
        Никой не обърна внимание на това мнение, а то казва всичко. Да се пробват препятствия за Стандарт с на Краси машината е леко безсмислено (организаторите си знаят), а за Прото е много опасно за машината (Краси си знае)
        А дрегерът ще е налице, защото разбрах, че на Русе сте се поразпуснали.
        Последно редактирано от Георги Василев; 23-08-16, 12:30.
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

          Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
          Чудо голямо станало, сякаш е въпрос на живот и смърт. Нека да са пробвани вратите все пак. И освен това Краси кара в модифициран. Какво пречи да пробва вратите за Стандарт и Прото ? Който пък има много претенции, да вземе да организира едно състезание без да е пробвал вратите, да видим какво ще стане . . .
          Жоро ,подкрепям те за това изказване!

          Коментар


          • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

            Само за сведение-на двете досегашни издания на "Траял Ивански" никой джип не е тествал зоните и препятствията. Всичко се прави в петъка преди състезанието, и вратите , както и целите зони ги правим по наше усмотрение. Смея да твърдя, че след десетките състезания на които съм участвал знам кое препятствие е проходимо с нормален джип, кое с прототип, и откъде не може да се мине без кълбо, или поне лебедка, която има шанс да изпуши.
            Организаторите на траялните състезания от шампионата са даже по-запознати от мен, та могат с доста голяма точност да си измислят и подредят траповете и баирите

            Та няма нужда от пробване на терена, това е само за удоволствие на тези които се поробват по трасето.

            И пак да кажа-не се заяждам с Краси и Зари, и със Стоян, просто коментирам.

            А тайно се надявам Краси като тества зоните да строши непоправимо "самурая"
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Та няма нужда от пробване на терена, това е само за удоволствие на тези които се поробват по трасето.
              И аз така мисля.
              Нещо се напъваш,но забравяш новата конкуренция.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:2
Размер:122.5 КБ
ID:5723840

              Коментар


              • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                Еееии ми много ви малки и ситни камъчетата бе те кат чакълчета . Ама те сигурно са за да насипете трасето за стандарта че чувам , Грейдер щял да идва Пегък следобяд .

                Коментар


                • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                  Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                  И аз така мисля.
                  Нещо се напъваш,но забравяш новата конкуренция.

                  [ATTACH=CONFIG]878574[/ATTACH]
                  Тва го знам бе Със заварената планка отзад вдясно на моста, че се беше скъсала фабричната заварка, и на площада в Лазарово я заварявах...

                  Ма ще се борим, няма накъде.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                    Я дайте съвет от къде да мина за Зверино - ще карам по Подбалканския , след това се чудя от къде - Горно Камарци Витиня , Горно Камарци Арабаконак Ботевград или Горни Богров Хемус ? С каравана ще съм и се двоумя от къде ще е най бързо и проходимо ?
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                      Ако ще пътуваш с караваната мини през Богров на дясно и ще излезеш на магистралата за Ботевград . Имо два по преки пътя единия врез Витиня който е от дупка в дупка . През Арабаконак е с по малко дупки но пък разтителноста е стеснила много платното . Другия пряк път през Столник – Елешница също не става . Излаза за магистралата този преди моста е затворен заради ремонт може да минеш под моста и от там по стария път но пак е от дупка в дупка .

                      Коментар


                      • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                        Най пяко може да минеш и Златиза - Църквище - Етрополе - Ботевград . През така наречения проход Кашана . Той от преките пътища е най хубав през Кашана с Кията за влекач и Саморая на платформата карам на 1 и 2 рядко 3. Прохода е доста тесен минават пред него и камиони нищо че уж е затворен . Красиво е и ако човек не бърза си струва да се види .От Църквище почти до горе асвалта е чисто нов на спускане до Етрополе има малко дупки .

                        Коментар


                        • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                          Благодаря Павка
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                            Запишете още един участник при дамите. Росица Цонкова с Лилавия Самурай от София

                            Коментар


                            • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                              Много искам да дойда с джипката до там ама на нея няма винетка... От Бяла Слатина до Мездра без винетка добре, ама на там може ли да се мине спокойно без да има жандармеристи ?

                              Коментар


                              • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                                Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
                                Много искам да дойда с джипката до там ама на нея няма винетка... От Бяла Слатина до Мездра без винетка добре, ама на там може ли да се мине спокойно без да има жандармеристи ?
                                От там нататък по черно.
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X